Medox shrnuje svoji účast v seriálu Hubneme s BOL!

Všechny zdravím,

dlouho jsem neuveřejnila, jak pokračuji ve svém hubnutí. Jistě jste si všimly, že mi hubnutí přes počítač moc nejde. Nechápu určitá doporučení a trochu tápu. Dohodla jsem se tedy s týmem Hubneme s BOL, že kontaktuji odborníka. Včera jsem se zapsala do kurzu snižování nadváhy, který začne zhruba za měsíc. Až docílím nějakých pěkných výsledků, budu Vám referovat :)

Všem dalším účastnicím hubnoucího maratonu a všem s BOLem hubnoucím čtenářkám držím palce a mám radost z Vašich pokroků.

A na závěr bych se s Vámi ráda rozloučila básničkou :)

Kdo se pěkně napapá, bříško bude mít.
Pak se bude sotva valit a doma bude hnít.
A co doma dělati?
Snad jedině papati.
Radši nežli hambáče
z nezdravého mekáče,
dám si mrkev s jablíčkem
a půjdu ven s Puntíčkem.Hubnutí zdar :)

Vyjádření nutriční terapeutky

Milá Báro,

jsem ráda, že jste se rozhodla řešit otázku snižování tělesné hmotnosti osobními konzultacemi s odborníkem. Každému vyhovuje jiná forma edukací, což potvrzuje i má praxe. Bylo by škoda, aby vlivem nejasností došlo i k negativním dopadům. Již v úvodu jsem se dotkla problému jojo efektu a svým jistě dobře míněným nastoleným redukčním režimem (velmi nízký energetický příjem) jste k němu vykročila přímou cestou. Ve výživě neznamená čím méně tím lépe. Někdy může být pro jedince nastaveného na redukční dietu problém ujíst určité množství jídla, na které nebyl před tím zvyklý. Nebo porozumět tomu, že při takové „ohromné dávce“ jídla můžu zhubnout. Je to vždy o výběru potravin a obsahu kcal. I proto je velmi důležitá orientace v pojmech jako potravinová skupina – bílkovinné, sacharidové potraviny či tuky. V tomto všem Vám pomůže odborník. Jakékoli nejasnosti vyřešíte na místě a to může být prevencí neúspěchu.

Držím Vám palce a věřím, že dosáhnete svého cíle.

S pozdravem Jana Eliášová

I my Ti přejeme, aby jsi dosáhla všech cílů, které si stanovíš!

Tým Hubneme

Můžete si přečíst, proč chtěla Bára zhubnout a co jí na začátku radily odbornice: https://www.babyonline.cz/maminka/hubneme-s-bol/medox

Dále pak jak probíhalo její hubnutí:

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Medox shrnuje svoji účast v seriálu Hubneme s BOL! - diskuze

Vložit příspěvekČlanky s diskuzí
Vložit příspěvekČlanky s diskuzí
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Zavřít reklamu
Inzerce