Inzerce
Inzerce
Inzerce

Medox shrnuje svoji účast v seriálu Hubneme s BOL!

Všechny zdravím,

dlouho jsem neuveřejnila, jak pokračuji ve svém hubnutí. Jistě jste si všimly, že mi hubnutí přes počítač moc nejde. Nechápu určitá doporučení a trochu tápu. Dohodla jsem se tedy s týmem Hubneme s BOL, že kontaktuji odborníka. Včera jsem se zapsala do kurzu snižování nadváhy, který začne zhruba za měsíc. Až docílím nějakých pěkných výsledků, budu Vám referovat :)

Všem dalším účastnicím hubnoucího maratonu a všem s BOLem hubnoucím čtenářkám držím palce a mám radost z Vašich pokroků.

Inzerce

A na závěr bych se s Vámi ráda rozloučila básničkou :)

Kdo se pěkně napapá, bříško bude mít.
Pak se bude sotva valit a doma bude hnít.
A co doma dělati?
Snad jedině papati.
Radši nežli hambáče
z nezdravého mekáče,
dám si mrkev s jablíčkem
a půjdu ven s Puntíčkem.Hubnutí zdar :)

Inzerce

Vyjádření nutriční terapeutky

Milá Báro,

jsem ráda, že jste se rozhodla řešit otázku snižování tělesné hmotnosti osobními konzultacemi s odborníkem. Každému vyhovuje jiná forma edukací, což potvrzuje i má praxe. Bylo by škoda, aby vlivem nejasností došlo i k negativním dopadům. Již v úvodu jsem se dotkla problému jojo efektu a svým jistě dobře míněným nastoleným redukčním režimem (velmi nízký energetický příjem) jste k němu vykročila přímou cestou. Ve výživě neznamená čím méně tím lépe. Někdy může být pro jedince nastaveného na redukční dietu problém ujíst určité množství jídla, na které nebyl před tím zvyklý. Nebo porozumět tomu, že při takové „ohromné dávce“ jídla můžu zhubnout. Je to vždy o výběru potravin a obsahu kcal. I proto je velmi důležitá orientace v pojmech jako potravinová skupina – bílkovinné, sacharidové potraviny či tuky. V tomto všem Vám pomůže odborník. Jakékoli nejasnosti vyřešíte na místě a to může být prevencí neúspěchu.

Držím Vám palce a věřím, že dosáhnete svého cíle.

S pozdravem Jana Eliášová

I my Ti přejeme, aby jsi dosáhla všech cílů, které si stanovíš!

Tým Hubneme

Inzerce

Můžete si přečíst, proč chtěla Bára zhubnout a co jí na začátku radily odbornice: https://www.babyonline.cz/maminka/hubneme-s-bol/medox

Dále pak jak probíhalo její hubnutí:

Inzerce
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Medox shrnuje svoji účast v seriálu Hubneme s BOL! - diskuze

Vložit příspěvekČlanky s diskuzí
Vložit příspěvekČlanky s diskuzí

Poradna

Hezký den,
mám takový neobvyklý dotaz.
Na začátku ledna po silvestru jsem měla silnou chřipku, která mi slezla na průdušky a měla jsem bronchitidu a užívala atb Penbene 150000. Beru antikoncepci Daylette po dobu 1,5 roku. Menses jsem v lednu dostala normálně, jeden den zpoždění přikládám za vinu nemoci, dříve když jsem nebrala antikoncepci, tak se mi na cyklu podílela i obyčejná rýma. S přítelem jsme měli po dobu užívání atb jednou nechráněný sex, ale přítel dovnitř mě nevyvrcholil. Po 14 dnech, kdy už jsem atb nebrala, jsme spolu spali znovu a ja začala slabě špinit s trochou krve. Trvalo to 2 dny. Od té doby bylo vše v pořádku až do teď, kdy jsem se rozhodla zhubnout. Jsem vegetariánka 10 let a kvůli změně stravy a cíli zhubnout jsem do svého jídelnáčku zařadila cca 2x více bílkovin než jsem do té doby jedla. Dietu držím týden. Mám problém s tím, že se mi občas při jídle udělá nevolno/až na zvracení a začala jsem dnes špinit. Dělala jsem si 2x těhotenský test a oba dva byly negativní. Chci se zeptat, jestli můžu mé aktuální obtíže se špiněním přikládat tomu, že jsem včera cvičila břicho, které do té doby nebylo snad půl roku na cvičení a nevolnost z jídla nebo celkovou z toho, že mám najednou těch bílkovin moc? Nebo celkově z té změny režimu (pravidelná strava, menší porce) a zařazení více bilkovin? Nebo bych snad mohla být těhotná? Menstruaci mám dostat za 12 dní.
Děkuji za odpověď.

Dobrý den, nedokážu na takový dotaz odpovědět, vztah mezi špiněním a změnou jídelníčku po 1 týdnu považuji jako nepravděpodobnou. Ani nelze posoudit, co to je 2x vice bílkovin - to je velmi široká oblast, pokud není uvedeno konkrétně. Dotaz spíše směřujte na gynekologa.

 
Mgr. Jana Eliášová | Babyonline | 21.02.2018, 12:28
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×