Inzerce
Inzerce
Inzerce

Janule 28 shrnuje svoji účast v seriálu Hubneme s BOL!

Ahojky Bolky,

nejprve bych chtěla moc poděkovat týmu Baby on line za úžasný nápad zorganizovat tento projekt. Jsem moc ráda, že jsem se ho mohla zúčastnit. Už dlouho jsem plánovala něco se svou postavou dělat, už kvůli vyššímu tlaku, který mne potrápil na konci druhého těhotenství. Ale až Vaše stránky mi dodaly odvahu a chuť. Velmi mne motivovalo pravidelné „hlášení“ o průběhu mého hubnutí. Pokaždé jsem se snažila vyvarovat chyb, na které mne paní Eliášová upozorňovala. A jsem moc ráda, že výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat.

Nyní jsem se sebou moc spokojená, postupně měním šatník a opět mám odvahu si na sebe obléknout i těsnější věci. Věřím, že mi to tentokrát vydrží, další těhotenství zatím neplánuji. :-)

Sport a celkově pohyb mne baví čím dál tím více. Mám chuť zkusit Zumbu, ale to asi až po prázdninách, pokud na to bude čas. V současné době kombinuji jízdu na kole, rotoped, posilování, brusle a běh. Cvičím většinou každý den a jeden den v týdnu mám spíše odpočinkový.Z potravin se snažím i nadále vynechávat sladkosti a slané pečivo. Zařadila jsem lučinu, cottage sýr a více zeleniny. Je pravda, že moc nezařazuji luštěniny, například čočku, kterou mám ale moc ráda. Má ale velké množství sacharidů a já pak po takovém jídle mám hlad. Mám to také spojené s uzeným masem nebo párky a volským okem, proto se jim vyhýbám. Vím, že mám stále co pilovat a určitě se časem ještě více zdokonalím. Po ruce mám neustále láhev s vodou nebo ovocným či bílým čajem. Čaj nesladím, pouze kávu.

Co napsat závěrem? Je to pro mne velký závazek a já se i nadále budu snažit hubnout a poté si váhu udržet. Mým vysněným cílem je 68 kg a hlavně zpevnit tělo. Zatím nejvíce potřebuji zapracovat na břišních svalech, které jsou asi i díky těhotenství povolené. V listopadu jedu na koncert a do té doby snad ze mne bude kočka. :-)

Ještě jednou chci poděkovat všem za podporu a holkám, které ještě váhají nebo nevědí jak, a kdy začít doporučuji začít teď hned. Nic neodkládat na až někdy…… Věřte, že každé kilo, každý nadbytečný centimetr, kterého se zbavíte, Vám dodá chuť a motivaci a Vy se budete cítit lépe a Vaše sebevědomí vzroste. Tak vzhůru do toho, ať se ti naši chlapi mají na co koukat. :-)

Vaše Jana

Milá Jano,

po 3. měsících musím říct, že jste byla výbornou spolupracovnicí. Proto výsledek hubnutí není náhoda. Pokuste se do svého jídelníčku zařazovat nové a nové potraviny. Experimentujte. Čím více chutí, vůní a barev na talíři tím snazší boj s případným přejídáním.
15 kg je opravdu dost, proto velké změny nebo návrat k původnímu stravování by sebou mohl přinést i původní hmotnost. Věřím ale, že to není Váš případ.

Přeji Vám, ať vámi stanovené mety pokoříte. Vypadáte výborně.

Krásné léto,

Jana Eliášová
 

Inzerce

Můžete si přečíst, proč chtěla Jana zhubnout a co jí na začátku radily odbornice: https://www.babyonline.cz/maminka/hubneme-s-bol/janule28-proc-chce-zhubnout-co-na-to-odbornice

Dále pak jak probíhalo její hubnutí:

Inzerce
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Janule 28 shrnuje svoji účast v seriálu Hubneme s BOL! - diskuze

Vložit příspěvekČlanky s diskuzí

Poradna

Hezký den,
mám takový neobvyklý dotaz.
Na začátku ledna po silvestru jsem měla silnou chřipku, která mi slezla na průdušky a měla jsem bronchitidu a užívala atb Penbene 150000. Beru antikoncepci Daylette po dobu 1,5 roku. Menses jsem v lednu dostala normálně, jeden den zpoždění přikládám za vinu nemoci, dříve když jsem nebrala antikoncepci, tak se mi na cyklu podílela i obyčejná rýma. S přítelem jsme měli po dobu užívání atb jednou nechráněný sex, ale přítel dovnitř mě nevyvrcholil. Po 14 dnech, kdy už jsem atb nebrala, jsme spolu spali znovu a ja začala slabě špinit s trochou krve. Trvalo to 2 dny. Od té doby bylo vše v pořádku až do teď, kdy jsem se rozhodla zhubnout. Jsem vegetariánka 10 let a kvůli změně stravy a cíli zhubnout jsem do svého jídelnáčku zařadila cca 2x více bílkovin než jsem do té doby jedla. Dietu držím týden. Mám problém s tím, že se mi občas při jídle udělá nevolno/až na zvracení a začala jsem dnes špinit. Dělala jsem si 2x těhotenský test a oba dva byly negativní. Chci se zeptat, jestli můžu mé aktuální obtíže se špiněním přikládat tomu, že jsem včera cvičila břicho, které do té doby nebylo snad půl roku na cvičení a nevolnost z jídla nebo celkovou z toho, že mám najednou těch bílkovin moc? Nebo celkově z té změny režimu (pravidelná strava, menší porce) a zařazení více bilkovin? Nebo bych snad mohla být těhotná? Menstruaci mám dostat za 12 dní.
Děkuji za odpověď.

Dobrý den, nedokážu na takový dotaz odpovědět, vztah mezi špiněním a změnou jídelníčku po 1 týdnu považuji jako nepravděpodobnou. Ani nelze posoudit, co to je 2x vice bílkovin - to je velmi široká oblast, pokud není uvedeno konkrétně. Dotaz spíše směřujte na gynekologa.

 
Mgr. Jana Eliášová | Babyonline | 21.02.2018, 12:28
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×