Inzerce
Inzerce

Janule 28 shrnuje svoji účast v seriálu Hubneme s BOL!

Ahojky Bolky,

nejprve bych chtěla moc poděkovat týmu Baby on line za úžasný nápad zorganizovat tento projekt. Jsem moc ráda, že jsem se ho mohla zúčastnit. Už dlouho jsem plánovala něco se svou postavou dělat, už kvůli vyššímu tlaku, který mne potrápil na konci druhého těhotenství. Ale až Vaše stránky mi dodaly odvahu a chuť. Velmi mne motivovalo pravidelné „hlášení“ o průběhu mého hubnutí. Pokaždé jsem se snažila vyvarovat chyb, na které mne paní Eliášová upozorňovala. A jsem moc ráda, že výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat.

Nyní jsem se sebou moc spokojená, postupně měním šatník a opět mám odvahu si na sebe obléknout i těsnější věci. Věřím, že mi to tentokrát vydrží, další těhotenství zatím neplánuji. :-)

Sport a celkově pohyb mne baví čím dál tím více. Mám chuť zkusit Zumbu, ale to asi až po prázdninách, pokud na to bude čas. V současné době kombinuji jízdu na kole, rotoped, posilování, brusle a běh. Cvičím většinou každý den a jeden den v týdnu mám spíše odpočinkový.Z potravin se snažím i nadále vynechávat sladkosti a slané pečivo. Zařadila jsem lučinu, cottage sýr a více zeleniny. Je pravda, že moc nezařazuji luštěniny, například čočku, kterou mám ale moc ráda. Má ale velké množství sacharidů a já pak po takovém jídle mám hlad. Mám to také spojené s uzeným masem nebo párky a volským okem, proto se jim vyhýbám. Vím, že mám stále co pilovat a určitě se časem ještě více zdokonalím. Po ruce mám neustále láhev s vodou nebo ovocným či bílým čajem. Čaj nesladím, pouze kávu.

Co napsat závěrem? Je to pro mne velký závazek a já se i nadále budu snažit hubnout a poté si váhu udržet. Mým vysněným cílem je 68 kg a hlavně zpevnit tělo. Zatím nejvíce potřebuji zapracovat na břišních svalech, které jsou asi i díky těhotenství povolené. V listopadu jedu na koncert a do té doby snad ze mne bude kočka. :-)

Ještě jednou chci poděkovat všem za podporu a holkám, které ještě váhají nebo nevědí jak, a kdy začít doporučuji začít teď hned. Nic neodkládat na až někdy…… Věřte, že každé kilo, každý nadbytečný centimetr, kterého se zbavíte, Vám dodá chuť a motivaci a Vy se budete cítit lépe a Vaše sebevědomí vzroste. Tak vzhůru do toho, ať se ti naši chlapi mají na co koukat. :-)

Vaše Jana

Milá Jano,

po 3. měsících musím říct, že jste byla výbornou spolupracovnicí. Proto výsledek hubnutí není náhoda. Pokuste se do svého jídelníčku zařazovat nové a nové potraviny. Experimentujte. Čím více chutí, vůní a barev na talíři tím snazší boj s případným přejídáním.
15 kg je opravdu dost, proto velké změny nebo návrat k původnímu stravování by sebou mohl přinést i původní hmotnost. Věřím ale, že to není Váš případ.

Přeji Vám, ať vámi stanovené mety pokoříte. Vypadáte výborně.

Krásné léto,

Jana Eliášová
 

Inzerce

Můžete si přečíst, proč chtěla Jana zhubnout a co jí na začátku radily odbornice: https://www.babyonline.cz/maminka/hubneme-s-bol/janule28-proc-chce-zhubnout-co-na-to-odbornice

Dále pak jak probíhalo její hubnutí:

Inzerce
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Janule 28 shrnuje svoji účast v seriálu Hubneme s BOL! - diskuze

Vložit příspěvekČlanky s diskuzí

Poradna

Jak zdravě přibrat

| Janakolo | 10.06.2022, 11:48

Dobrý den,

po dětech jsem zhubla, aniž bych držela nějakou dietu a vážím méně, než jsem kdy vážila a to jsem vždy byla celkem hubená. Chtěla bych pár kilo (tak pět) nějak zdravým způsobem přibrat. Jím pořád stejně, pohybu mám celkem dost, snažím se víc spát, i když to se mi moc nedaří. Co byste mi doporučila? Děkuji

Dobrý den,
základním pravidlem pro zvýšení TH je, že váš energetický příjem musí být vyšší než výdej. Postup je takový, že nejdříve je nutné stanovit vaši energetickou potřebu a cíl jehož chcete dosáhnout., rozbor vašeho jídelníčku aj. Samozřejmě to lze i tzv. zdravě. Přece jenom jde o delší proces, který nelze shrnout bez potřebných informací do stručné odpovědi. Doporučuji vám se obrátit na odborníka, který vás tímto procesem provede, nejlépe nutričního terapeuta. Takové investice do sebe jistě nebudete litovat.
Jana Eliášová

Mgr. Jana Eliášová | Babyonline | 29.06.2022, 15:32
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×