Shrnutí účasti Andrey v Hubneme s BOL

Jak Andrea shrnuje svou účast v programu Hubneme s BOL, co pro ni znamenal a také to, že změny, které se u ní udály, chce i nadále podporovat.

Jak se mi daří?

Jsem v poslední době v jednom kole. Malá mne zaměstnává čím dál víc a k tomu vypomáhám sousedce s jejím těžce nemocným manželem, aby mohla dále chodit do práce, a k tomu blížící se vánoce mi také šlapou na paty.

Váhu si díky vyvážené stravě stále držím

Váhu si doposud držím bez jakýchkoliv problémů, dolů moc nejde, ale do plavek je celkem daleko, tak to určitě do té doby zvládnu bez jakéhokoliv násilí se svou vyváženou stravou a pohybem dle možností.

Jak zvládám chutě na sladké? Chce to hlavně pevnou vůli!

Sladkosti jsou sice velkým lákadlem, ale mám pro tyto případy vždy připraveny sušená jablka, směs oříšků a různých semínek, které mne dokáží nejen zasytit, ale i trochu oblafnout chuťové buňky.

Chce to ale hlavně pevnou vůli dokázat to a nevzdávat při prvních nezdarech. Chodit jsme se také nenaučili tím, že nás rodiče postavili a my rovnou dupkali. Také jsme museli mít trochu pevné vůle při těch nekonečných pádech, abychom se znovu postavili a zase to zkusili.

Co mi seriál Hubnutí s BOL dal?

Váš program mne toho mnoho naučil a hlavně jsem si začala vážit sama sebe. To, že se mi podařilo zhubnout je jen malý bonus k tomu všemu, co člověk získá během vašeho programu. Navíc má za sebou odborníky, kteří vždy rádi zodpovědí vše, co mne zajímalo, či povzbudili, když jsem na okamžik váhala, zda jít dál. 

V nastaveném režimu budu pokračovat

Nynější váha je 66 kg a stále hodlám pokračovat, nástup do práce se totiž blíží, tak ať jsem trochu k světu. 

Jak proběhla proměna Andrey?

Moje přání

Moc bych si přála, aby v sobě našlo odvahu mnohem více maminek a naučilo se tak používat spoustu jiných surovin, o kterých jsem mnohdy ani já moc nevěděla.

S pozdravem 

Andrea 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Shrnutí účasti v Hubneme s BOL - diskuze

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Zavřít reklamu
Inzerce