Inzerce
Inzerce
Inzerce

Pozdrav od Andrey – úspěšné účastnice Hubneme 2016

Jistě si všichni pamatujete Andreu, sympatickou maminku dvou větších chlapců a tehdy 4měsíční holčičky. Možná jí mnozí nevěřili, že to s tak malým dítětem dá. I já bych mohla být po neúspěšném hubnutí její předchůdkyně Kláry skeptická. Nevím proč, ale Andreji jsem od začátku důvěřovala. Důvěra se znásobila po prvních kontrolách, kdy bylo jasné, že jí na sobě záleží.

I proto mě velmi potěšilo, když to Andrea skutečně dala, ještě více pak, když se ozvala po roce od hubnutí, kdy nechápala, jak to může někdo vzdát. Proto jsem se jí zeptala, jak to dělá, že se jí daří váha udržovat a z povídání po mailu vznikl vzkaz všem maminkám, které nejsou spokojeny se svou váhou a postavou, jak na to:

Hubnutí jako hnací motor nástupu do práce, kde jsem chtěla být i po 40 za kočku

Pro mne a celé mé hubnutí bylo hnacím motorem hlavně můj nástup do práce, nechtěla jsem se vrátit kulatá jako soudek od piva. Navíc pod kontrolou národa, kdy se zpovídáte na internetu, jsem taktéž nemohla polevit a nyní je to má blížící se čtyřicítka.

Ráda bych vypadala skvěle a přitažlivě i ve 40. Ne si říct, jsem po třech dětech a hotovo a nic s tím nedělat.

Inzerce

Hubnutí není o hladu, vše začíná v naší hlavě

Z počátku jsem se trápila hlady, stejně tak jako spousta z nás, která slyší slovo dieta a hned si to spojí s hladovkou. Není to tak. Jsem živým důkazem, že můžete jíst dosyta a přesto jde váha dolů. Vše je o našem myšlení a stejně tak hubnutí začíná v naší hlavě.

Přemýšlím, co jím

Začala jsem víc přemýšlet, co a jak jím. Vše bohatě doplňuji zeleninovou oblohou, snažím se udělat si na jídlo čas, i když je to s mou malou princeznou někdy hodně náročné. Navíc, když vidí jíst mámu, musí jíst s mámou, takže jdeme teď po linii přátelské dělení.

Mrzí mne, že poslední adeptka to vzdala a už vůbec neprojevila ani snahu přemýšlet nad tím, co jí. Ani jedna z nás nezačala bez chyb, ale od toho byly poradkyně, ať už přes výživu, tak přes pohyb, které nás pomalu vedly tam, kam bylo třeba.

Největší odměnou mi byla pochvala v práci, jak mládnu a krásním

V současné době již chodím do práce, ne na plný úvazek, jen vypomáhat, jak to jen jde a malá princezna dovolí, ale každopádně mne všichni chválili, jak mládnu a krásním. To je to, o co mi šlo! Být přitažlivá.

Jaký mám vzkaz pro další účastnice?

A než se někdo další pokusí o hubnutí: Dámy nikdo netvrdí, že je to cesta růžovým sadem, občas narazíte na trní, kterým se buďto proderete blíž ke svému cíli, nebo se vrátíte zpět.

A jinak, ani já nejsem úplně dokonalá, také občas zhřeším, ale zase to vykompenzuji pohybem, který zvládnu. Jsou jím procházky (v rozmezí 5-12 km), případně švihadlo apod. Ráda bych chodila i cvičit, ale čas mi to bohužel nedovoluje, ale aspoň chůzi zvládnu, navíc je pro mé tělo přirozená a baví mne.

Inzerce

Takže hurá do toho a pryč s tukovými polštáři!

Zdraví a hodně úspěchů přeje Andrea

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Pozdrav od Andrey – úspěšné účastnice Hubneme 2016 - diskuze

Poradna

Hezký den,
mám takový neobvyklý dotaz.
Na začátku ledna po silvestru jsem měla silnou chřipku, která mi slezla na průdušky a měla jsem bronchitidu a užívala atb Penbene 150000. Beru antikoncepci Daylette po dobu 1,5 roku. Menses jsem v lednu dostala normálně, jeden den zpoždění přikládám za vinu nemoci, dříve když jsem nebrala antikoncepci, tak se mi na cyklu podílela i obyčejná rýma. S přítelem jsme měli po dobu užívání atb jednou nechráněný sex, ale přítel dovnitř mě nevyvrcholil. Po 14 dnech, kdy už jsem atb nebrala, jsme spolu spali znovu a ja začala slabě špinit s trochou krve. Trvalo to 2 dny. Od té doby bylo vše v pořádku až do teď, kdy jsem se rozhodla zhubnout. Jsem vegetariánka 10 let a kvůli změně stravy a cíli zhubnout jsem do svého jídelnáčku zařadila cca 2x více bílkovin než jsem do té doby jedla. Dietu držím týden. Mám problém s tím, že se mi občas při jídle udělá nevolno/až na zvracení a začala jsem dnes špinit. Dělala jsem si 2x těhotenský test a oba dva byly negativní. Chci se zeptat, jestli můžu mé aktuální obtíže se špiněním přikládat tomu, že jsem včera cvičila břicho, které do té doby nebylo snad půl roku na cvičení a nevolnost z jídla nebo celkovou z toho, že mám najednou těch bílkovin moc? Nebo celkově z té změny režimu (pravidelná strava, menší porce) a zařazení více bilkovin? Nebo bych snad mohla být těhotná? Menstruaci mám dostat za 12 dní.
Děkuji za odpověď.

Dobrý den, nedokážu na takový dotaz odpovědět, vztah mezi špiněním a změnou jídelníčku po 1 týdnu považuji jako nepravděpodobnou. Ani nelze posoudit, co to je 2x vice bílkovin - to je velmi široká oblast, pokud není uvedeno konkrétně. Dotaz spíše směřujte na gynekologa.

 
Mgr. Jana Eliášová | Babyonline | 21.02.2018, 12:28
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×