Inzerce
Inzerce
Inzerce

ADHD může rodiče zdokonalit

Lékařka Jana Martincová: „Jako rodiči ADHD dítěte mi v nadsázce připadalo, že mám pouze 3 možnosti: Skončit na psychiatrii, v kriminále NEBO se nechat zdokonalit. Naštěstí jsem si vybrala tu třetí. :-)“

Ano, než si to rodič ADHD dítěte srovná v hlavě, má za to, že se z toho dítěte buď zblázní nebo se neudrží a… Přemýšlivý a kreativní rodič však po chvíli nalezne i další způsob, do čeho se dá přetavit život s touto diagnózou.

Jak jinak bych se dostala k tak nádherné práci, jako je tvorba vzdělávacích dětských knížek. Co jiného by mě přimělo se dovzdělat nejen v sexuální výchově, ale i vlastní sexualitě. A kdy jindy bych se sama dostala poprvé na test inteligence, když ne díky dárku, který k výsledku obdržel syn. Kdy jindy bych se jako žena zanedbala více než při intenzivní péči o ADHD dítě, abych následně našla úžasné, nově vzniklé anti-aging medicínské obory, které jsem nadšeně vyzkoušela v knize Žena po 40 a na portálu Zdravé omlazení.

Co někdo bere jako problém, jiní nazvou výzvou a úspěšně jí čelí. :-)

Inzerce

Zajímá vás více o našem příběhu? Čtěte zde.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

ADHD může rodiče zdokonalit - diskuze

Poradna

Dobry den, mam syna 4 roky, nema zadne bolesti, ale moc nechce jist, dnes kdyz jsem mu měnila plenku, mel černou stolici. Mam jen jedno dite proto se bojim a nevim co to znamena. Muzete mi prosim poradit? Z ceho to muze byt? Obcas pije Coca Colu, ale jen velmi malo a bez cukru. Ted momentalne ji hodne platkovy sýr v toustech, ma rad vse co se týká sýru, dnes mel i jablka. Muze mit krvácení? Na bolesti si zadne nestezuje, horecky nema, je naprosto v poradku, hraje si. Prosim o radu.

Dobrý den,

nejedl syn borůvky, ostružiny? Mohlo by to být zabarvení z ovoce, pokud se stolice bude opakovat, kontaktujte svého pediatra.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 14.07.2024, 17:30
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×