Inzerce
Inzerce
Inzerce

ADHD může rodiče zdokonalit

Lékařka Jana Martincová: „Jako rodiči ADHD dítěte mi v nadsázce připadalo, že mám pouze 3 možnosti: Skončit na psychiatrii, v kriminále NEBO se nechat zdokonalit. Naštěstí jsem si vybrala tu třetí. :-)“

Ano, než si to rodič ADHD dítěte srovná v hlavě, má za to, že se z toho dítěte buď zblázní nebo se neudrží a… Přemýšlivý a kreativní rodič však po chvíli nalezne i další způsob, do čeho se dá přetavit život s touto diagnózou.

Inzerce

Jak jinak bych se dostala k tak nádherné práci, jako je tvorba vzdělávacích dětských knížek. Co jiného by mě přimělo se dovzdělat nejen v sexuální výchově, ale i vlastní sexualitě. A kdy jindy bych se sama dostala poprvé na test inteligence, když ne díky dárku, který k výsledku obdržel syn. Kdy jindy bych se jako žena zanedbala více než při intenzivní péči o ADHD dítě, abych následně našla úžasné, nově vzniklé anti-aging medicínské obory, které jsem nadšeně vyzkoušela v knize Žena po 40 a na portálu Zdravé omlazení.

Co někdo bere jako problém, jiní nazvou výzvou a úspěšně jí čelí. :-)

Inzerce

Zajímá vás více o našem příběhu? Čtěte zde.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

ADHD může rodiče zdokonalit - diskuze

Poradna

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. S přítelem jsme měli nechráněný styk který trval zhruba 5 minut, do mě se ale neudělal je si tím jistý penis vytáhnul zhruba 3 sekundy před jeho vyvrcholením, stalo se to dva dny zpátky a já těhotná být nechci ani přítel o to nestojí byl by to průser jsme oba celkem v mladém věku. Chci se zeptat jestli mohu být těhotná a jaké je procento toho ze bych opravdu těhotná byla? Dekuji za odpověď.

Dobrý den,

procentuální šanci na otěhotnění Vám opravdu stanovit nedokážu. Stát se to může i nemusí. Pokud je pro Vás těhotenství velmi nežádoucí, tak do 72 hodin lze užít tzv. postkoitální antikoncepci, kterou lze zakoupit v lékárně.

Pro příště doporučuji užít nějakou formu antikoncepce – zvážit pravidelné užívání hormonální antikoncepce či užívání pomůcek bariérových (např. kondom).

MUDr. Pavla Zahrádková | Babyonline | dnes, 13:25
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×