Inzerce
Inzerce
Inzerce

Netradiční definice ADHD

„Moje definice ADHD? Nezničitelné dítě se zcela zničeným okolím,“ shrnuje doktorka Jana Martincová svou vlastní zkušenost s ADHD synem. Souhlasíte s ní?

„Připadala jsem si jak ve skečích s Mistrem Beanem. Přesně to, co Mr. Bean v nich prováděl, dělal syn v běžném životě. … s jedním velkým rozdílem. Zatímco Rowan Atkinson na tom vydělal milióny liber, náš syn obdržel pouze ředitelskou důtku,“ říká v humorné nadsázce lékařka Jana Martincová, které se podařilo synovo ADHD kompenzovat kvalitní náplní, zejména kvalitním vzděláváním.

Inzerce

Více o jejím příběhu na www.prochytrehlavicky.cz/nas-pribeh.

Souhlasíte s definicí doktorky Jany Martincové, pro kterou ADHD znamenalo nezničitelné dítě se zcela zničeným okolím?

Inzerce
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Netradiční definice ADHD - diskuze

Poradna

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. S přítelem jsme měli nechráněný styk který trval zhruba 5 minut, do mě se ale neudělal je si tím jistý penis vytáhnul zhruba 3 sekundy před jeho vyvrcholením, stalo se to dva dny zpátky a já těhotná být nechci ani přítel o to nestojí byl by to průser jsme oba celkem v mladém věku. Chci se zeptat jestli mohu být těhotná a jaké je procento toho ze bych opravdu těhotná byla? Dekuji za odpověď.

Dobrý den,

procentuální šanci na otěhotnění Vám opravdu stanovit nedokážu. Stát se to může i nemusí. Pokud je pro Vás těhotenství velmi nežádoucí, tak do 72 hodin lze užít tzv. postkoitální antikoncepci, kterou lze zakoupit v lékárně.

Pro příště doporučuji užít nějakou formu antikoncepce – zvážit pravidelné užívání hormonální antikoncepce či užívání pomůcek bariérových (např. kondom).

MUDr. Pavla Zahrádková | Babyonline | dnes, 13:25
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×