Inzerce
Inzerce
Inzerce

Děti následují příklady, ne příkazy.

„Děti následují příklady, ne příkazy,“ připomíná lékařka Jana Martincová.

Znáte je? Rodiče, které dítěti v evidentním emočním vypětí, zvýšeným hlasem a v rozkazovacím způsobu vyjmenuje s kadencí kulometu několik příkazů a zákazů za sebou, aniž by se kterýmkoliv z nich sám řídil?

Inzerce

Nejlepší jsou:

„Běž se učit!“ od někoho, který tomu vzdělání také moc nedal

Inzerce

„Ukliď ten pokoj!“ od bordeláře

„Nelži!“ od lháře

Inzerce

„Nepřejídej se tak!“ od osoby 120+ v kilech

„Mluv slušně!“ od někoho, kdo říká za každou větou VOLE

Inzerce

Doplníte nás?

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Děti následují příklady, ne příkazy. - diskuze

Poradna

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. S přítelem jsme měli nechráněný styk který trval zhruba 5 minut, do mě se ale neudělal je si tím jistý penis vytáhnul zhruba 3 sekundy před jeho vyvrcholením, stalo se to dva dny zpátky a já těhotná být nechci ani přítel o to nestojí byl by to průser jsme oba celkem v mladém věku. Chci se zeptat jestli mohu být těhotná a jaké je procento toho ze bych opravdu těhotná byla? Dekuji za odpověď.

Dobrý den,

procentuální šanci na otěhotnění Vám opravdu stanovit nedokážu. Stát se to může i nemusí. Pokud je pro Vás těhotenství velmi nežádoucí, tak do 72 hodin lze užít tzv. postkoitální antikoncepci, kterou lze zakoupit v lékárně.

Pro příště doporučuji užít nějakou formu antikoncepce – zvážit pravidelné užívání hormonální antikoncepce či užívání pomůcek bariérových (např. kondom).

MUDr. Pavla Zahrádková | Babyonline | 24.02.2024, 13:25
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×