Inzerce
Inzerce
Inzerce

Rozdílný přístup k rodičovství

„Každý jdeme na rodičovství jinak, ale nikdo to nemusí dělat špatně. Každé dítě je jiné, každá rodina v jiné situaci, proto i přístup rodiče bude tomu přizpůsobený,“ zdůrazňuje maminka-lékařka Jana Martincová.

Fascinuje mě, jak snadno někteří rodiče podléhají módním směrům a profilům věnujícím se rodičovství.

Inzerce

Moc se mi líbilo, když mi v rámci promluvy o výchově naše paní psycholožka řekla: „Ale která je ta správná?“ Tím se naprosto přesně dotkla jádra věci. Pro každé dítě a rodiče může být správná úplně jiná cesta. A to, že byla správná se dozvíte až tehdy, kdy minulost nemůžete změnit.

Neříkám, že si nemůžeme přečíst o zkušenosti jiných. Ale určitě bych byla před slepým následováním velmi opatrná. Zvláště tam, kde ještě neznáte výsledek. Opět narážím na knihu Líný rodič, kdy autor vydělal na bestselleru, ovšem v něm prováděná výchova měla alespoň podle posledních zpráv zdrcující dopad na dítě.

Inzerce
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Rozdílný přístup k rodičovství - diskuze

Poradna

Dobrý den . Moje poslední menstruace byla 16.4 v květnu v době kdy měla prijt ms jsem měla zrovna v den 17.5 a 18.5 pozitivní ovulační testy . Nechráněný styk byl 20.5 . Dne 28.5 jsem měla večer bolestivé píchnutí na levé straně podbřiškem které trvalo 30sekund . Do dnes neprisla další ms cyklus mám nepravidelný takže nevím kdy má prijt další ms . Dne 11.6 jsem si udělala těhotenský test ale nevím zda je tam něco nebo to je ryska . Jsem diabetička na inzulínu . Může se jednat o těhotenství poslední týden mě začali pobolivat prsa. Děkuji moc hezký den

Dobrý den,

přiložené těhotenské testy na fotografii jsou negativní. Pokud máte pochybnosti, doporučuji kontrolní test s odstupem dalších min. 2 dnů.

MUDr. Pavla Zahrádková | Babyonline | 14.06.2024, 09:32
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×