Inzerce
Inzerce
Inzerce

Představujeme předškoláka Filípka

Filípek je dalším účastníkem seriálu Předškolák ONLINE, ve kterém sledujeme předškolní přípravu dětí s Předškolákovými týdeníčky pro chytré hlavičky vydavatelství Babyonline.

 

Filípek

Jak probíhá náš týden a jaké kroužky Filípek navštěvuje?

Do 15 hodin je Filípek každy den ve školce. Když je ale odpoledne hezké počasí, jsou s maminkou venku až do večera. Pokud je škaredě, doma si buď hrají s legem nebo tančí, skáčou na trampolíně, hrají pexeso, domino nebo Člověče, nezlob se - ale jen dokud Filípek vyhrává. Pokud vyhrává maminka, začne se zlobit. :-)

Volné má vlastně jen pondělí. Úterý jde odpoledne k tatínkovi, ve středu je trénink fotbalu, čtvrtek k tatínkovi a v pátek zase trénink. Ve školce mají ráno rozcvičku a dopoledne chodí na procházku nebo na tartan a hrají si tam.

Věnoval se již dřív nějakým přípravám na školu?

„Ano, loni jsme měli pracovní sešit pro děti 4+. I letos jsem mu koupila pokračování. Až potom jsem se dozvěděla o Předškolákových týdeníčcích. Ještě máme magnetickou knížku, kde jsou vyryté čísla a písmena, podle toho píše,“ popisuje maminka.

Inzerce

Co Filípkovi nejvíc jde?

Má rád spojovačky od 1-10, rád hledá cestu bludištěm a velmi rychle najde rozdíly mezi obrázky.

Kde dělá úkoly a čím píše?

Všechny úlohy píše zatím v jídelně za stolem, propiskou, tužkou, fixou.

Inzerce

Zkuste i vy 5 minut 4x týdně předškolní zábavy!

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

2022/2023 Předškolák Filípek - diskuze

Poradna

Dobrý den,je možné přerušit čerpání rodičovského příspěvku z důvodu nástupu roční dcery do dětské skupiny,kde by byla se mnou a po dovršení dvou let obnovit čerpání rodičovského příspěvku? Jelikož od dvou let je docházka do MŠ atd. již bez omezení a čerpat rodičovský příspěvek lze až do 4 let věku dítěte. Mockrát děkuji.

Dobrý den. Ano, je možné ve dvou letech opět začít čerpat nevyčerpanou část rodičovského příspěvku.

Ing. Lenka Poláková | Babyonline | 27.11.2022, 21:11
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×