Inzerce
Inzerce
Inzerce

Představujeme předškoláka Filípka

Filípek je dalším účastníkem seriálu Předškolák ONLINE, ve kterém sledujeme předškolní přípravu dětí s Předškolákovými týdeníčky pro chytré hlavičky vydavatelství Babyonline.

 

Filípek

Jak probíhá náš týden a jaké kroužky Filípek navštěvuje?

Do 15 hodin je Filípek každy den ve školce. Když je ale odpoledne hezké počasí, jsou s maminkou venku až do večera. Pokud je škaredě, doma si buď hrají s legem nebo tančí, skáčou na trampolíně, hrají pexeso, domino nebo Člověče, nezlob se - ale jen dokud Filípek vyhrává. Pokud vyhrává maminka, začne se zlobit. :-)

Volné má vlastně jen pondělí. Úterý jde odpoledne k tatínkovi, ve středu je trénink fotbalu, čtvrtek k tatínkovi a v pátek zase trénink. Ve školce mají ráno rozcvičku a dopoledne chodí na procházku nebo na tartan a hrají si tam.

Věnoval se již dřív nějakým přípravám na školu?

„Ano, loni jsme měli pracovní sešit pro děti 4+. I letos jsem mu koupila pokračování. Až potom jsem se dozvěděla o Předškolákových týdeníčcích. Ještě máme magnetickou knížku, kde jsou vyryté čísla a písmena, podle toho píše,“ popisuje maminka.

Inzerce

Co Filípkovi nejvíc jde?

Má rád spojovačky od 1-10, rád hledá cestu bludištěm a velmi rychle najde rozdíly mezi obrázky.

Kde dělá úkoly a čím píše?

Všechny úlohy píše zatím v jídelně za stolem, propiskou, tužkou, fixou.

Inzerce

Zkuste i vy 5 minut 4x týdně předškolní zábavy!

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

2022/2023 Předškolák Filípek - diskuze

Poradna

Dobrý den přeji. Jsem 6+6 tt dle menstruace. Dnes jsem byla na kontrolním ultrazvuku u svého gynekologa. Ten však neviděl bijící srdíčko. Chtěl se ujistit a tak mě poslal na sono do nemocnice. Tam paní doktorka též řekla, že srdíčko nevidí. Teď mám týden počkat a poté dojít na další kontrolu. Vím, že nejste vědma, ale chci se spíš zeptat, zda je možné, že by srdíčko ještě během těchto dní začalo bít? Že by ještě srdeční akce nemusela bit třeba i viditelná.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

datace dle menstruace nemusí být zcela přesná, k oplodnění mohlo dojít v pozdější fázi menstruačního cyklu a může se stát, že těhotenství je ve fázi, kdy ještě zcela bezpečně srdeční akce nemusí být vidět. Určitě je nutné vyčkat kontrolního ultrazvuku s odstupem.

MUDr. Pavla Zahrádková | Babyonline | 06.12.2023, 16:40
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×