Inzerce
Inzerce
Inzerce

Filípkův první měsíc s Předškolákovými týdeníčky

Dostat Filípka k plnění týdeníčků je někdy problém, ale potom je zase těžké skončit :-).

Filda rád dělá jen to, co ho baví - to je pro mě občas náročné

Hodně ho baví ježdění tužkou, jako dráha autíčka. Kdyby mohl, tak splní hned všechny najednou. Kupodivu složitější trasy mu jdou líp :-). Hodně jsem byla překvapená u spojovaček. Všechno udělá správně, jen odůvodnění, proč k sobě dva obrázky patří, je pro mě osobně někdy velmi překvapující.

Video: Které obrázky k sobě patří?

Video: Určování množství - méně, více, nejméně, nejvíce

Inzerce

Do pohobových cvičení se Filípkovi moc nechce, u praktických úkolů ze života mě překvapil

Co Fildu teda vůbec nebaví a odmítá dělat, jsou pohybovky. Já skáču jako klokan a Filda sedí a směje se. Jediné, co ho zatím bavilo, bylo válet sudy.

V čem mě hodně překvapil, to byla kapitola chování na veřejnosti. Přesně věděl, co má a nemá kde dělat - jen škoda, že to tak nedělá i v reálu.

V pátek po školce jsme si četli stolování (i já jsem se přiučila) a v sobotu nám sám od sebe k obědu nachystal na stůl všechno tak, jak má být. Pro mě velké překvapení, měla jsem totiž pocit, že mě v pátek vůbec neposlouchal.

Inzerce

Chodili jsme na fotbal, ale bohužel jsme museli přestat. Fildu to nebaví a tím brzdí celý trénink.

Podzim si užíváme venku

Než běhat za balonem, FIldu víc baví hledat žížaly v trávě. :-) Když můžeme, jsme venku. Má rád prolézačky, skluzavky, no prostě jakékoliv dětské hřiště, kde může běhat. A hlavně jezdit na kole, to by mohl od rána do večera.

 
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

1. Filípkův první měsíc s Předškolákovými týdeníčky - diskuze

Poradna

Dobrý den,
Mám takový dotaz. Přesně před měsícem 15.1.2024 jsem samovolně potratila asi v 8.tt.
Pak po týdnu z odběrů krve ten hcg hormon postupně klesal. Pak sem max.do týdne měla být u svý gyn. Na kontrole ale to sem zameškala až do teď.
A asi po 4-5 dnech po potratu sem měla sex s přítelem a to pak vlastně vícekrát, coz bylo dost uspěchané,když si tak uvědomuji. Pár dnů-týdnů na to mě začal bolet močový měchýř,2 dny to pak bylo zase ok ale po pár dnech mě to začalo bolet víc a všímám si divného, bílého zapáchajícího vytoku...
+ svědění,pálení okolo pochvy,trochu opuchlá a zarudnutá. :(
A dnes 22.2.2024 (po měsíci)jsem si dělala znovu těhotenský test(tam se ukazali 2 čárky) a jelikoz bych kolem 20.cateho Mela dostat menstruaci ale pořád se nedostavila ,tak
jestli je možné být za tak krátkou dobu opět těhotná ? Ale s těmi komplikacemi nejspíš zánět Močáku a možná i kvasinky po tom Pohl.styku (nějaká infekce) asi... tak to může být o to komplikovanější a rizikovější zase se obávám.
Je mi 23let, Mám 3 syny, 5,5let - 3,5 roku a nejmenšímu 8 měsíců teď teprve.
A posledních pár měsíců jsem ve stresové situaci ohledne rodiny..kdy jsem pak od svého obvodního lékaře dostala na předpis Trittico (tablety s řízeným uvolňováním)Novodobý antidepresivum s tlumivými účinky.
Ale teď ani vůbec nevím jestli bych 4.té děťátko zvládla.. úplně mě to zaskočilo.
Budu moc rada za jakoukoliv pomáhající a povzbuzující odpověď.

Dobrý den,

těhotenství Vám takto vyloučit ani potvrdit nemohu. Pokud máte i další potíže, je na místě, abyste navštívila svého gynekologa, se kterým vše vyřešíte. Pokud další těhotenství z různých důvodů nechcete či neplánujete, bylo by dobré zařadit nějakou formu antikoncepce, vše můžete probrat s Vaším gynekologem.

MUDr. Pavla Zahrádková | Babyonline | dnes, 17:39
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×