Inzerce
Inzerce
Inzerce

Filípkův první měsíc s Předškolákovými týdeníčky

Dostat Filípka k plnění týdeníčků je někdy problém, ale potom je zase těžké skončit :-).

Filda rád dělá jen to, co ho baví - to je pro mě občas náročné

Hodně ho baví ježdění tužkou, jako dráha autíčka. Kdyby mohl, tak splní hned všechny najednou. Kupodivu složitější trasy mu jdou líp :-). Hodně jsem byla překvapená u spojovaček. Všechno udělá správně, jen odůvodnění, proč k sobě dva obrázky patří, je pro mě osobně někdy velmi překvapující.

Video: Které obrázky k sobě patří?

Video: Určování množství - méně, více, nejméně, nejvíce

Inzerce

Do pohobových cvičení se Filípkovi moc nechce, u praktických úkolů ze života mě překvapil

Co Fildu teda vůbec nebaví a odmítá dělat, jsou pohybovky. Já skáču jako klokan a Filda sedí a směje se. Jediné, co ho zatím bavilo, bylo válet sudy.

V čem mě hodně překvapil, to byla kapitola chování na veřejnosti. Přesně věděl, co má a nemá kde dělat - jen škoda, že to tak nedělá i v reálu.

V pátek po školce jsme si četli stolování (i já jsem se přiučila) a v sobotu nám sám od sebe k obědu nachystal na stůl všechno tak, jak má být. Pro mě velké překvapení, měla jsem totiž pocit, že mě v pátek vůbec neposlouchal.

Inzerce

Chodili jsme na fotbal, ale bohužel jsme museli přestat. Fildu to nebaví a tím brzdí celý trénink.

Podzim si užíváme venku

Než běhat za balonem, FIldu víc baví hledat žížaly v trávě. :-) Když můžeme, jsme venku. Má rád prolézačky, skluzavky, no prostě jakékoliv dětské hřiště, kde může běhat. A hlavně jezdit na kole, to by mohl od rána do večera.

 
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

1. Filípkův první měsíc s Předškolákovými týdeníčky - diskuze

Poradna

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jak to funguje s PPM po neschopnosti. Do práce jsem nastoupila 1.9.22 a od 20.2.23 jsem z důvodu častých nemoci v těhotenství doma. Tak jsem se chtěla zeptat zda mám nárok na celých 28 týdnu PPM a nevíte jak je to s nevyčerpanou dovolenou? Mám vlastně nárok na dovolenou ikdyz jsem dlouhodobě v neschopnosti? A jak to řešit? Sice mám termín porodu až po půlce srpna ale jelikož jsem těhotná poprvé tak s tím nemám žádné zkušenosti a chtěla bych být připravena

Dobrý den, pracovní neschopnost nemá vliv ne délku čerpání peněžité pomoci v mateřství. Podle uvedených informací byste měla splňovat potřebných 270 dní nemocenského pojištění (neuvádíte, že by pracovní poměr měl končit), a budete mít tedy nárok na celých 28 týdnů peněžité pomoci v mateřství. Dovolenou můžete vyčerpat po skončení mateřské dovolené před nástupem na rodičovskou dovolenou. Nárok na dovolenou vzniká i za dobu mateřské dovolené. Jako výkon práce pro nárok na dovolenou se při splnění podmínek započítává i pracovní neschopnost v rozsahu max. 20 týdnů (dvacetinásobku stanovené týdenní pracovní doby).

Ing. Lenka Poláková | Babyonline | 21.03.2023, 15:59
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×