Inzerce
Inzerce
Inzerce

Filípkův první měsíc s Předškolákovými týdeníčky

Dostat Filípka k plnění týdeníčků je někdy problém, ale potom je zase těžké skončit :-).

Filda rád dělá jen to, co ho baví - to je pro mě občas náročné

Hodně ho baví ježdění tužkou, jako dráha autíčka. Kdyby mohl, tak splní hned všechny najednou. Kupodivu složitější trasy mu jdou líp :-). Hodně jsem byla překvapená u spojovaček. Všechno udělá správně, jen odůvodnění, proč k sobě dva obrázky patří, je pro mě osobně někdy velmi překvapující.

Video: Které obrázky k sobě patří?

Video: Určování množství - méně, více, nejméně, nejvíce

Do pohobových cvičení se Filípkovi moc nechce, u praktických úkolů ze života mě překvapil

Co Fildu teda vůbec nebaví a odmítá dělat, jsou pohybovky. Já skáču jako klokan a Filda sedí a směje se. Jediné, co ho zatím bavilo, bylo válet sudy.

V čem mě hodně překvapil, to byla kapitola chování na veřejnosti. Přesně věděl, co má a nemá kde dělat - jen škoda, že to tak nedělá i v reálu.

V pátek po školce jsme si četli stolování (i já jsem se přiučila) a v sobotu nám sám od sebe k obědu nachystal na stůl všechno tak, jak má být. Pro mě velké překvapení, měla jsem totiž pocit, že mě v pátek vůbec neposlouchal.

Inzerce

Chodili jsme na fotbal, ale bohužel jsme museli přestat. Fildu to nebaví a tím brzdí celý trénink.

Podzim si užíváme venku

Než běhat za balonem, FIldu víc baví hledat žížaly v trávě. :-) Když můžeme, jsme venku. Má rád prolézačky, skluzavky, no prostě jakékoliv dětské hřiště, kde může běhat. A hlavně jezdit na kole, to by mohl od rána do večera.

 
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

1. Filípkův první měsíc s Předškolákovými týdeníčky - diskuze

Poradna

Dobry den, mam syna 4 roky, nema zadne bolesti, ale moc nechce jist, dnes kdyz jsem mu měnila plenku, mel černou stolici. Mam jen jedno dite proto se bojim a nevim co to znamena. Muzete mi prosim poradit? Z ceho to muze byt? Obcas pije Coca Colu, ale jen velmi malo a bez cukru. Ted momentalne ji hodne platkovy sýr v toustech, ma rad vse co se týká sýru, dnes mel i jablka. Muze mit krvácení? Na bolesti si zadne nestezuje, horecky nema, je naprosto v poradku, hraje si. Prosim o radu.

Dobrý den,

nejedl syn borůvky, ostružiny? Mohlo by to být zabarvení z ovoce, pokud se stolice bude opakovat, kontaktujte svého pediatra.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 14.07.2024, 17:30
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×