Inzerce
Inzerce
Inzerce

Po dvou měsících s Týdeníčky se Filípek hodně změnil, dobrovolně teď plní úkoly i ve školce

Filípek pracuje s Předškolákovými týdeníčky už 2 měsíce. Co ho nejvíc baví a do čeho se mu naopak nechce?

Jak se vám pracuje s Předškolákovými týdeníčky, baví to Filípka?

Oproti prvnímu měsíci s Týdeníčky se Filda hodně změnil. O plnění úkolů si říká sám. :-) Ve školce mají taky plnit úkoly, ale jen ten, kdo chce a kdy chce. Až do minulého týdne úkoly ve školce neplnil, teď je má už ve středu všechny splněné.

U jakých úkolů už jste, co jste vyplňovali v předchozím období?

Hlavičkové úkoly jsou velmi zajímavé hlavně pro mě. Filda mě nepřestává překvapovat co všechno ví. V tomto sešitě jsme trochu napřed, už u 15. týdne - procvičování rozdílů, protikladů a paměti.

Jízda tužkou Fildu hodně baví, až teda na rovné čáry, které jsme dělali v minulých týdnech. Teď jsme u 11. týdne, začínáme kolečka.

Pohybovky u nás stále nejsou v kurzu. Cvičím jen já. Ale zase pro mě je to dobré, aspoň se trochu protáhnu. :-D

Inzerce

V Praktikovi pro život jsme se minulý týden věnovali vybavení domácnosti a pořádku. Teď jsme u 11. týdne - oblékání. Zavazování boty Fildovi moc nejde, ale to chce jen čas. :-)

Zkuste i vy 5 minut 4x týdně předškolní zábavy!

Nově se můžete zapojit také do skupiny na Facebooku Předškolní příprava - rady a zkušenosti.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

2. Po dvou měsících s Týdeníčky se Filípek hodně změnil, dobrovolně teď plní úkoly i ve školce - diskuze

Poradna

Dobry den, mam syna 4 roky, nema zadne bolesti, ale moc nechce jist, dnes kdyz jsem mu měnila plenku, mel černou stolici. Mam jen jedno dite proto se bojim a nevim co to znamena. Muzete mi prosim poradit? Z ceho to muze byt? Obcas pije Coca Colu, ale jen velmi malo a bez cukru. Ted momentalne ji hodne platkovy sýr v toustech, ma rad vse co se týká sýru, dnes mel i jablka. Muze mit krvácení? Na bolesti si zadne nestezuje, horecky nema, je naprosto v poradku, hraje si. Prosim o radu.

Dobrý den,

nejedl syn borůvky, ostružiny? Mohlo by to být zabarvení z ovoce, pokud se stolice bude opakovat, kontaktujte svého pediatra.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 14.07.2024, 17:30
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×