Inzerce
Inzerce

Po dvou měsících s Týdeníčky se Filípek hodně změnil, dobrovolně teď plní úkoly i ve školce

Filípek pracuje s Předškolákovými týdeníčky už 2 měsíce. Co ho nejvíc baví a do čeho se mu naopak nechce?

Jak se vám pracuje s Předškolákovými týdeníčky, baví to Filípka?

Oproti prvnímu měsíci s Týdeníčky se Filda hodně změnil. O plnění úkolů si říká sám. :-) Ve školce mají taky plnit úkoly, ale jen ten, kdo chce a kdy chce. Až do minulého týdne úkoly ve školce neplnil, teď je má už ve středu všechny splněné.

U jakých úkolů už jste, co jste vyplňovali v předchozím období?

Hlavičkové úkoly jsou velmi zajímavé hlavně pro mě. Filda mě nepřestává překvapovat co všechno ví. V tomto sešitě jsme trochu napřed, už u 15. týdne - procvičování rozdílů, protikladů a paměti.

Inzerce

Jízda tužkou Fildu hodně baví, až teda na rovné čáry, které jsme dělali v minulých týdnech. Teď jsme u 11. týdne, začínáme kolečka.

Pohybovky u nás stále nejsou v kurzu. Cvičím jen já. Ale zase pro mě je to dobré, aspoň se trochu protáhnu. :-D

Inzerce

V Praktikovi pro život jsme se minulý týden věnovali vybavení domácnosti a pořádku. Teď jsme u 11. týdne - oblékání. Zavazování boty Fildovi moc nejde, ale to chce jen čas. :-)

Zkuste i vy 5 minut 4x týdně předškolní zábavy!

Nově se můžete zapojit také do skupiny na Facebooku Předškolní příprava - rady a zkušenosti.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

2. Po dvou měsících s Týdeníčky se Filípek hodně změnil, dobrovolně teď plní úkoly i ve školce - diskuze

Poradna

Otec na mateřské

| Pk8606273632 | 25.05.2023, 15:39

Dobrý den, na mateřskou dovolenou jsem nastoupila 19.2, dcera se narodila 8.4 a nyní bude k 1.6 na mateřskou přecházet manžel a já se vracím do práce. Můj dotaz zní: vyplnili jsme formulář ze stránek OSSZ, sepsali dohodu o převzetí dítěte do péče s ověřením mého podpisu a manžel to odevzdal v zaměstnání. Je to takto v pořádku?
A dále jsem se nikde nedočetla , jakým způsobem mám dát vědět OSSZ já, že MD ukončuji? Musím tam osobně, zaslat to písemně, nebo ji o tom informuje můj zaměstnavatel? Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

jako příjemce dávky máte povinnost OSSZ oznámit všechny skutečnosti, které mají vliv na výplatu dávky. Přesto, že by Vám peněžitou pomoc v mateřství měli přestat vyplácet dle § 36 zákona o nemocenském pojištění na základě uzavřené dohody s manželem, doporučila bych poslat ještě písemně oznámení o této změně na OSSZ. Manželovu žádost jste správně předali jeho zaměstnavateli.

 
Ing. Lenka Poláková | Babyonline | 25.05.2023, 15:42
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×