Inzerce
Inzerce
Inzerce

Po dvou měsících s Týdeníčky se Filípek hodně změnil, dobrovolně teď plní úkoly i ve školce

Filípek pracuje s Předškolákovými týdeníčky už 2 měsíce. Co ho nejvíc baví a do čeho se mu naopak nechce?

Jak se vám pracuje s Předškolákovými týdeníčky, baví to Filípka?

Oproti prvnímu měsíci s Týdeníčky se Filda hodně změnil. O plnění úkolů si říká sám. :-) Ve školce mají taky plnit úkoly, ale jen ten, kdo chce a kdy chce. Až do minulého týdne úkoly ve školce neplnil, teď je má už ve středu všechny splněné.

U jakých úkolů už jste, co jste vyplňovali v předchozím období?

Hlavičkové úkoly jsou velmi zajímavé hlavně pro mě. Filda mě nepřestává překvapovat co všechno ví. V tomto sešitě jsme trochu napřed, už u 15. týdne - procvičování rozdílů, protikladů a paměti.

Inzerce

Jízda tužkou Fildu hodně baví, až teda na rovné čáry, které jsme dělali v minulých týdnech. Teď jsme u 11. týdne, začínáme kolečka.

Pohybovky u nás stále nejsou v kurzu. Cvičím jen já. Ale zase pro mě je to dobré, aspoň se trochu protáhnu. :-D

Inzerce

V Praktikovi pro život jsme se minulý týden věnovali vybavení domácnosti a pořádku. Teď jsme u 11. týdne - oblékání. Zavazování boty Fildovi moc nejde, ale to chce jen čas. :-)

Zkuste i vy 5 minut 4x týdně předškolní zábavy!

Nově se můžete zapojit také do skupiny na Facebooku Předškolní příprava - rady a zkušenosti.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

2. Po dvou měsících s Týdeníčky se Filípek hodně změnil, dobrovolně teď plní úkoly i ve školce - diskuze

Poradna

Dobrý den,
Mám takový dotaz. Přesně před měsícem 15.1.2024 jsem samovolně potratila asi v 8.tt.
Pak po týdnu z odběrů krve ten hcg hormon postupně klesal. Pak sem max.do týdne měla být u svý gyn. Na kontrole ale to sem zameškala až do teď.
A asi po 4-5 dnech po potratu sem měla sex s přítelem a to pak vlastně vícekrát, coz bylo dost uspěchané,když si tak uvědomuji. Pár dnů-týdnů na to mě začal bolet močový měchýř,2 dny to pak bylo zase ok ale po pár dnech mě to začalo bolet víc a všímám si divného, bílého zapáchajícího vytoku...
+ svědění,pálení okolo pochvy,trochu opuchlá a zarudnutá. :(
A dnes 22.2.2024 (po měsíci)jsem si dělala znovu těhotenský test(tam se ukazali 2 čárky) a jelikoz bych kolem 20.cateho Mela dostat menstruaci ale pořád se nedostavila ,tak
jestli je možné být za tak krátkou dobu opět těhotná ? Ale s těmi komplikacemi nejspíš zánět Močáku a možná i kvasinky po tom Pohl.styku (nějaká infekce) asi... tak to může být o to komplikovanější a rizikovější zase se obávám.
Je mi 23let, Mám 3 syny, 5,5let - 3,5 roku a nejmenšímu 8 měsíců teď teprve.
A posledních pár měsíců jsem ve stresové situaci ohledne rodiny..kdy jsem pak od svého obvodního lékaře dostala na předpis Trittico (tablety s řízeným uvolňováním)Novodobý antidepresivum s tlumivými účinky.
Ale teď ani vůbec nevím jestli bych 4.té děťátko zvládla.. úplně mě to zaskočilo.
Budu moc rada za jakoukoliv pomáhající a povzbuzující odpověď.

Dobrý den,

těhotenství Vám takto vyloučit ani potvrdit nemohu. Pokud máte i další potíže, je na místě, abyste navštívila svého gynekologa, se kterým vše vyřešíte. Pokud další těhotenství z různých důvodů nechcete či neplánujete, bylo by dobré zařadit nějakou formu antikoncepce, vše můžete probrat s Vaším gynekologem.

MUDr. Pavla Zahrádková | Babyonline | dnes, 17:39
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×