Inzerce
Inzerce
Inzerce

Filípek si po třech měsících s Týdeníčky doma vymýšlí vlastní rýmy

S novým stolem se Filípkovi hned pracuje lépe. Vrátil se s maminkou i k úkolům, které dříve vynechal. Jaká cvičení ho baví nejvíce a čím maminku překvapil?

Filípek se poslední dobou zklidnil

Filípek má konečně svůj psací stůl v pokojíčku a je to skvělé. Hned se nám líp pracuje. Taky se víc zklidnil, občas si hraje i sám v pokojíčku a staví si z lega, což dřív neexistovalo.

Které úkoly Filípka baví nejvíce?

Minule jsme přeskočili stránku s kreslením rovných čar na tričku. Teď se k tomu Filda sám vrátil a čím rychleji pracuje, tím má pruhy rovnější. :-)

Inzerce

Rýmovačky a protiklady jsou snad největší zábava. To potom Filípek chodí po bytě a vymýšlí si svoje. :-) Pejsek/rejsek, kočka/plačka, had/hlad, ....

 

Inzerce

Video: Rýmovačky

Filda už je mistr počtář

A počítání? Naprosto neuvěřitelné. Plnili jsme 16. týden - počítání.

Inzerce

„Filípku, kolik je tam teček?“

Spočítal, že 4. Měli jsme vybarvit červenou barvou políčka s menším počtem než 4, tak u česneku říká:

Inzerce

„Tady jsou dva. Dva a dva jsou čtyři, takže je to míň. A červená tečka.“

Bez váhání toto na mě vychrlil. Začínám se uklidňovat. Přípravy s Týdeníčky probíhají relativně v poklidu a za svým novým stolem už vypadá jako školák.

 

Zkuste i vy 5 minut 4x týdně předškolní zábavy!

Nově se můžete zapojit také do skupiny na Facebooku Předškolní příprava - rady a zkušenosti.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

3. Filípek si po třech měsících s Týdeníčky doma vymýšlí vlastní rýmy - diskuze

Poradna

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jak to funguje s PPM po neschopnosti. Do práce jsem nastoupila 1.9.22 a od 20.2.23 jsem z důvodu častých nemoci v těhotenství doma. Tak jsem se chtěla zeptat zda mám nárok na celých 28 týdnu PPM a nevíte jak je to s nevyčerpanou dovolenou? Mám vlastně nárok na dovolenou ikdyz jsem dlouhodobě v neschopnosti? A jak to řešit? Sice mám termín porodu až po půlce srpna ale jelikož jsem těhotná poprvé tak s tím nemám žádné zkušenosti a chtěla bych být připravena

Dobrý den, pracovní neschopnost nemá vliv ne délku čerpání peněžité pomoci v mateřství. Podle uvedených informací byste měla splňovat potřebných 270 dní nemocenského pojištění (neuvádíte, že by pracovní poměr měl končit), a budete mít tedy nárok na celých 28 týdnů peněžité pomoci v mateřství. Dovolenou můžete vyčerpat po skončení mateřské dovolené před nástupem na rodičovskou dovolenou. Nárok na dovolenou vzniká i za dobu mateřské dovolené. Jako výkon práce pro nárok na dovolenou se při splnění podmínek započítává i pracovní neschopnost v rozsahu max. 20 týdnů (dvacetinásobku stanovené týdenní pracovní doby).

Ing. Lenka Poláková | Babyonline | 21.03.2023, 15:59
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×