Inzerce
Inzerce
Inzerce

První dva týdny Leušky s Předškolákovými týdeníčky

Když nám dorazil balíček, který byl jen pro Leušku, přišlo nadšení. Leuška s radostí rozbalovala další věci a nejvíc ji zaujaly fixy. Také tužka verzatilka se jí moc líbí, stále ji ořezává nebo zasouvá a vysouvá.

 

Leušku nadchla kosmická mapa vesmíru s nálepkami

Jako první se Leuška vrhla na Jízdu tužkou. Úkoly se jí líbily natolik, že udělala hned dva najednou. Úkoly začínají od nejjednodušších, tak je měla za chviličku hotové. Největší radost měla, když si mohla dát hvězdičky na mapu, která se jí moc líbí. Právě má období, kdy ji fascinuje vesmír, tak nám plakát s planetami přišel vhod. V dalších dnech Leuška splnila dva cvičební úkoly, při kterých jsem jí říkala básničku, která je u každého úkolu. Poté si obkreslila zvířátka, která byla v sešitu namalovaná a dala si své oblíbené nálepky na plakát.

Jako další úkol se vrhla na Hlavičkovy úkoly, kde si vystřihla barvy a poté je nalepila podle toho, jak k sobě patří. Pak mi ukázala, které barvy jsou světlé a které tmavé. Ve volné chvíli jsem vystřihla tvary na další úkol. Když jsme se k němu dostaly, postavila si Leuška šipku a dál odmítla tvary skládat, protože si chtěla jít hrát. Zkusíme se k němu ještě vrátit, abychom zjistili, jestli pro ni nebyl tento úkol příliš těžký.

Inzerce

Naučila se psát číslovku i představit sebe a svou rodinu

Poslední deníček, ke kterému jsme se dostaly, byl Praktik pro život. V něm si Leuška nejprve vyplnila informace o sobě – jak se jmenuje, kolik má roků, kdo jsou členové její rodiny, kde bydlí atd., které jsem do sešitu zapisovala. Rovnou se naučila psát číslo 5. Poté si nakreslila na první stránku všechny členy rodiny žlutou fixou Stabilo a vyplnila si první dva pracovní listy o etiketě.

Víc jsme toho bohužel nestihli, střídavě byly nemocné buďto holky, nebo my s manželem, a tak pro úkoly nezbývala energie. Doufáme, že od října se nám podaří pustit se do nich naplno.

Inzerce

 

Zkuste i vy 5 minut 4x týdně předškolní zábavy!

Inzerce
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

1. První dva týdny Leušky s Předškolákovými týdeníčky - diskuze

Poradna

Dobry den,
chtela bych se zeptat ohlede menstruace kterou jsem dostala pred laparoskopickym zakrokem s mimodeloznim tehotenstvi. Zacala mi ten den kdy jsem sla na zakrok a trvala tak jak klasiky tech sedm dni muzu ji pocitat mezi prvni tri cykly po operci?

Dobrý den,

tohle zhodnotit takto v rámci internetové poradny nelze, při mimoděložním těhotenství často dochází ke krvácení, které si můžeme mylně vykládat jako menses. Jako menstruaci bych považovala krvácení, které nastane až po operaci.

MUDr. Pavla Zahrádková | Babyonline | 18.04.2024, 09:16
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×