Inzerce
Inzerce
Inzerce

Předškolačky Dituška a Emička

Dvojčata Dituška a Emička se připravují na školu s Předškolákovými týdeníčky pro chytré hlavičky vydavatelství Babyonline. Sledujte s námi jejich pokroky!

 

Dituška a Emička, nar. 2. 7. 2016

Dituška je usměvavá holčička, co moc dlouho neposedí. Ráda jezdí s tatínkem na kole, skáče přes švihadlo, často a ráda si hraje s míčem, umí už skvěle driblovat i házet na koš. 

Emička je rozvážná a klidná. Moc hezky maluje, ráda stříhá, vyrábí, skládá puzzle a lego. Nejraději má, když jí rodiče čtou.

Inzerce

Obě holčičky rády zpívají, tancují, modelují z plastelíny, barví barvičkami a pomáhají mamince s pečením v kuchyni.

Jak probíhá jejich týden? 

Ráno je do školky vodí tatínek, chodí do ní až na 8. hodinu. Ve vyzvedávání se střídají maminka i tatínek kolem 4. odpoledne. 

Inzerce

Jaké kroužky navštěvují?

Ve školce mají dvojčátka nově keramický kroužek, na který se moc těší. Od dubna budou se školkou jezdit do plavání. Mimo školku navštěvují každé středeční odpoledne taneční přípravku v ZUŠ. V pondělní odpoledne je tatínek vozí na angličtinu, kde se holčičky jazyk učí formou písniček a her. 

Proč jsme se rozhodli pro Předškolákovy týdeníčky?

Holky už navštěvovaly v loňském školním roce edukační hodiny v MŠ. Často si i doma chtějí hrát na školu a plnit úkoly, proto se nám hodí krásně zpracované sešity Předškoláčkovy týdeníčky, kde máme všechno připravené a hned po ruce. 

Inzerce

Jak pracujeme?

Tady jsou holky velmi rozdílné. Emička precizně plní daný úkol a je potřeba ji brzdit. Kdyby bylo na ní, sešit Jízdu tužkou by udělala hned a celý. Ditušku plnění úkolů všeobecně moc nebaví a udržet pozornost je pro ni těžší. Proto jsou pro ni Týdeníčky skvělá volba. Úkoly jsou pestré, trvají chviličku a nemá u nich problém udržet pozornost ani ona. 

Inzerce

Handicapy

Dituška musí zapracovat na grafomotorice a hlavně na trpělivosti. Emička na své sebejistotě. 

Čím píšeme a kde úkoly děláme? 

Tužkou od Stabila se zářezy, které pomáhají ručičce správně tužku uchopit. A trojhranné tužky a pastelky KOH-I-NOOR, které taky podporují správný úchop. 

Úkoly plníme v kuchyni u jídelního stolu nebo v pokojíčku u psacího stolu. 

Zkuste i vy 5 minut 4x týdně předškolní zábavy!

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

2022/2023 Předškolačky Dituška a Emička - diskuze

Poradna

Dobrý den, kvůli prodělané hluboké žilní tromboze v šestinedělí a trvalým následkům užívám již druhým rokem léky na ředění krve (tyto mám celoživotně). Po eliquisu jsem měla prvni dny celkem silnou menstruaci, což mi přišlo kvůli ředění v pořádku. Nyní plánujeme druhé těhotenství, tak jsem přešla z léků rovnou na injekce - Fraxiparine 0,6. Po injekcích mám mnohem slabší menstruaci, přijde mi napůl jasně červená spojená spíš s jakoby hnědší krví. Ale oproti eliquisu opravdu slabá. Opravdu je to od přechodu na Fraxiparine. Je možné, že je po něm slabá menstruace? Nemůže to mít vliv na početí? Zatím se nám nedaří, tak bych nerada něco zanedbala. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

ano, možné to samozřejmě je, bylo by vhodné změřit Vaše hladiny antiXa, kterými se léčba nízkomolekulárními hepariny monitoruje, zda je u Vás v požadovaném rozmezí. Odběr se obvykle dělá cestou praktického lékaře.

MUDr. Pavla Zahrádková | Babyonline | dnes, 15:26
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×