Inzerce
Inzerce
Inzerce

Čtyři týdny s Předškolákovými týdeníčky v rukou Ditušky a Emičky

Jak se dvojčatům Ditušce a Emičce pracuje s Předškolákovými týdeníčky pro chytré hlavičky? Maminka Radka popisuje jejich první 4 týdny.

Jízda tužkou - od nejjednodušších úkolů

Úkoly v sešitě Jízda tužkou jsou pro dvojčata jednoduché a tedy velmi motivující. Dokonce jsme musely silnici namalovat i na jiný papír a v procvičování pokračovat i nad rámec týdeníčku. Dituška potřebuje doladit správný úchop, tyto jednoduché úkoly bavily i ji a motivovaly ji k dalším a dalším pokusům. 

Praktika pro život jsme vyzkoušely i v restauraci

Chování ve společnosti a stolování bylo pro holky velmi zábavné. Obohatily jsme teoretické znalosti o praxi a zahrály jsme si různé situace z týdeníčku jako scénky. A jestli si opravdu víme rady při stolovaní, jsme jely otestovat do restaurace. 

Hlavičkové úkoly jsou u holek oblíbené

Opakovat barvy a protiklady přišlo holčičkám určitě vhod. Odhalily jsme dokonce maličké nedostatky. :-) Moc holkám vyhovují úkoly spojené s vystřihováním a nalepováním. Jsou to jejich oblíbené činnosti. 

A co jiného jsme podnikaly?

Byly jsme na výstavě o Tutanchamonovi, kde si Emička s Dituškou prohlédly jeho hrobku a zjistily, jak pracovali archeologové při odhalení takového velkého pokladu.

Inzerce

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

2. Čtyři týdny s Předškolákovými týdeníčky v rukou Ditušky a Emičky - diskuze

Poradna

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jak to funguje s PPM po neschopnosti. Do práce jsem nastoupila 1.9.22 a od 20.2.23 jsem z důvodu častých nemoci v těhotenství doma. Tak jsem se chtěla zeptat zda mám nárok na celých 28 týdnu PPM a nevíte jak je to s nevyčerpanou dovolenou? Mám vlastně nárok na dovolenou ikdyz jsem dlouhodobě v neschopnosti? A jak to řešit? Sice mám termín porodu až po půlce srpna ale jelikož jsem těhotná poprvé tak s tím nemám žádné zkušenosti a chtěla bych být připravena

Dobrý den, pracovní neschopnost nemá vliv ne délku čerpání peněžité pomoci v mateřství. Podle uvedených informací byste měla splňovat potřebných 270 dní nemocenského pojištění (neuvádíte, že by pracovní poměr měl končit), a budete mít tedy nárok na celých 28 týdnů peněžité pomoci v mateřství. Dovolenou můžete vyčerpat po skončení mateřské dovolené před nástupem na rodičovskou dovolenou. Nárok na dovolenou vzniká i za dobu mateřské dovolené. Jako výkon práce pro nárok na dovolenou se při splnění podmínek započítává i pracovní neschopnost v rozsahu max. 20 týdnů (dvacetinásobku stanovené týdenní pracovní doby).

Ing. Lenka Poláková | Babyonline | 21.03.2023, 15:59
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×