Inzerce
Inzerce
Inzerce

Čtyři týdny s Předškolákovými týdeníčky v rukou Ditušky a Emičky

Jak se dvojčatům Ditušce a Emičce pracuje s Předškolákovými týdeníčky pro chytré hlavičky? Maminka Radka popisuje jejich první 4 týdny.

Jízda tužkou - od nejjednodušších úkolů

Úkoly v sešitě Jízda tužkou jsou pro dvojčata jednoduché a tedy velmi motivující. Dokonce jsme musely silnici namalovat i na jiný papír a v procvičování pokračovat i nad rámec týdeníčku. Dituška potřebuje doladit správný úchop, tyto jednoduché úkoly bavily i ji a motivovaly ji k dalším a dalším pokusům. 

Praktika pro život jsme vyzkoušely i v restauraci

Chování ve společnosti a stolování bylo pro holky velmi zábavné. Obohatily jsme teoretické znalosti o praxi a zahrály jsme si různé situace z týdeníčku jako scénky. A jestli si opravdu víme rady při stolovaní, jsme jely otestovat do restaurace. 

Hlavičkové úkoly jsou u holek oblíbené

Opakovat barvy a protiklady přišlo holčičkám určitě vhod. Odhalily jsme dokonce maličké nedostatky. :-) Moc holkám vyhovují úkoly spojené s vystřihováním a nalepováním. Jsou to jejich oblíbené činnosti. 

A co jiného jsme podnikaly?

Byly jsme na výstavě o Tutanchamonovi, kde si Emička s Dituškou prohlédly jeho hrobku a zjistily, jak pracovali archeologové při odhalení takového velkého pokladu.

Inzerce

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

2. Čtyři týdny s Předškolákovými týdeníčky v rukou Ditušky a Emičky - diskuze

Poradna

Špinění po sexu

| Glassstar | 20.02.2024, 21:04

Dobrý den,
asi před týdnem jsem měla s přítelem sex. Poté jsem začala lehce špinit a zatím to nepřestává, ale ani se to nijak nestupňuje (že by to přecházelo v menstruaci). Beru HA a menstruaci bych neměla dostat ještě týden. Mám zkusit počkat do menstruace nebo se rovnou objednat na gynekologii? Děkuji mnohokrát za odpověď

Dobrý den,

takto příčinu špinění určit nelze, může se jednat o nějaké podráždění pochvy, nebo hormonální nerovnováhu při užívání antikoncepce, atd. Pokud Vaše potíže přetrvávají, kontaktujte svého gynekologa a domluvte se s ním.

MUDr. Pavla Zahrádková | Babyonline | 21.02.2024, 16:25
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×