Inzerce
Inzerce
Inzerce

Čtyři týdny s Předškolákovými týdeníčky v rukou Ditušky a Emičky

Jak se dvojčatům Ditušce a Emičce pracuje s Předškolákovými týdeníčky pro chytré hlavičky? Maminka Radka popisuje jejich první 4 týdny.

Jízda tužkou - od nejjednodušších úkolů

Úkoly v sešitě Jízda tužkou jsou pro dvojčata jednoduché a tedy velmi motivující. Dokonce jsme musely silnici namalovat i na jiný papír a v procvičování pokračovat i nad rámec týdeníčku. Dituška potřebuje doladit správný úchop, tyto jednoduché úkoly bavily i ji a motivovaly ji k dalším a dalším pokusům. 

Praktika pro život jsme vyzkoušely i v restauraci

Chování ve společnosti a stolování bylo pro holky velmi zábavné. Obohatily jsme teoretické znalosti o praxi a zahrály jsme si různé situace z týdeníčku jako scénky. A jestli si opravdu víme rady při stolovaní, jsme jely otestovat do restaurace. 

Hlavičkové úkoly jsou u holek oblíbené

Opakovat barvy a protiklady přišlo holčičkám určitě vhod. Odhalily jsme dokonce maličké nedostatky. :-) Moc holkám vyhovují úkoly spojené s vystřihováním a nalepováním. Jsou to jejich oblíbené činnosti. 

A co jiného jsme podnikaly?

Byly jsme na výstavě o Tutanchamonovi, kde si Emička s Dituškou prohlédly jeho hrobku a zjistily, jak pracovali archeologové při odhalení takového velkého pokladu.

Inzerce

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

2. Čtyři týdny s Předškolákovými týdeníčky v rukou Ditušky a Emičky - diskuze

Poradna

Noční pocení

| haliska | 02.11.2022, 07:31

Dobrý den paní doktorko, je normální že syn (4roky) mívá často ve spánku mokrá záda a za krkem jakoby se potil? Spí převážně na břichu nebo na boku a takto mokrý bývá kratce po usnutí,rano už ne.V místnosti kde spí nemá teplo,ale naopak chladněji.Nevíte,čím by to mohlo být a zda je to normální?Děkuji za odpověď.

Dobrý den. Muže to být způsobeno nedostatkem D vitaminu, nasaďte D vitamin.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 09.11.2022, 18:50
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×