Inzerce
Inzerce
Inzerce

Čtyři týdny s Předškolákovými týdeníčky v rukou Ditušky a Emičky

Jak se dvojčatům Ditušce a Emičce pracuje s Předškolákovými týdeníčky pro chytré hlavičky? Maminka Radka popisuje jejich první 4 týdny.

Jízda tužkou - od nejjednodušších úkolů

Úkoly v sešitě Jízda tužkou jsou pro dvojčata jednoduché a tedy velmi motivující. Dokonce jsme musely silnici namalovat i na jiný papír a v procvičování pokračovat i nad rámec týdeníčku. Dituška potřebuje doladit správný úchop, tyto jednoduché úkoly bavily i ji a motivovaly ji k dalším a dalším pokusům. 

Praktika pro život jsme vyzkoušely i v restauraci

Chování ve společnosti a stolování bylo pro holky velmi zábavné. Obohatily jsme teoretické znalosti o praxi a zahrály jsme si různé situace z týdeníčku jako scénky. A jestli si opravdu víme rady při stolovaní, jsme jely otestovat do restaurace. 

Hlavičkové úkoly jsou u holek oblíbené

Opakovat barvy a protiklady přišlo holčičkám určitě vhod. Odhalily jsme dokonce maličké nedostatky. :-) Moc holkám vyhovují úkoly spojené s vystřihováním a nalepováním. Jsou to jejich oblíbené činnosti. 

A co jiného jsme podnikaly?

Byly jsme na výstavě o Tutanchamonovi, kde si Emička s Dituškou prohlédly jeho hrobku a zjistily, jak pracovali archeologové při odhalení takového velkého pokladu.

Inzerce

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

2. Čtyři týdny s Předškolákovými týdeníčky v rukou Ditušky a Emičky - diskuze

Poradna

Cysty na mozečku

| Jandulka30 | 20.06.2024, 11:06

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jsem 20+4 a našly naší princezně cysticky na mozecku a doktor mi řek že by bylo lepší podstoupit odběr plodové vody ale mam strach a hlavně říkal že do 24 týdne by měly zmizet tak si myslí že je zbytečné riskovat a chodit na plodovou vodu jakej máte nazor vy mockrát děkuji

Dobrý den,

já Vám samozřejmě v rámci internetové poradny nemohu říkat, co máte či nemáte dělat, nicméně odběr plodové vody patří mezi nízké rizikové výkony v těhotenství. Řiďte se doporučením Vašeho ošetřujícího lékaře.

MUDr. Pavla Zahrádková | Babyonline | 20.06.2024, 10:52
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×