Inzerce
Inzerce
Inzerce

Další měsíc předškolní přípravy Ditušky a Emičky, tentokrát i s tipem na výlet do Slavkova

Dituška s Emičkou pokračují ve vyplňování Předškolákových týdeníčků pro chytré hlavičky. Už si procvičily ovoce a zeleninu a potrénovaly také správnou výslovnost. Jak probíhaly jejich další 4 týdny s Týdeníčky?

Jízda tužkou a záludné proužky

Jsem moc ráda, že prvotní nadšení Emičku ani Ditušku neopouští, a to i přes to, že udělat kárované či proužkované tričko nebylo vůbec snadné. Obě se do tohoto nelehkého úkolu vrhly po hlavě a poradily si s tím moc pěkně. 

S Praktikem pro život si holky procvičily ovoce a zeleninu

Krásně se nám propojilo téma zelenina a ovoce s tématy, která dvojčátka zrovna probírají ve školce. Jelikož běžně pomáhají při práci na zahrádce, tak pro ně nebylo obtížné určit, co se jak pěstuje a jaká část zeleniny se jí. Z ovoce jsme si ještě ten den udělaly výborný ovocný salát.

Inzerce

Hlavičkové úkoly pomáhají holkám i s logopedií

Výslovnost C, S a Z dělá holčičkám ještě občas potíže, hlavně, když chtějí rychle něco říct. Proto jsem moc ráda, že jsme si to i v Týdeníčku hravou formou zopakovaly. Protiklady holky zvládají bravurně a obkreslování maminčiny ruky si moc užily.

Co dalšího jsme podnikaly?

Využily jsme pěkného počasí a vyrazily na Dýňohrátky na zámek do Slavkova u Brna. Vydlabaly jsme dýni, prošly stezku odvahy v zámeckém podzemí a nechaly si ozdobit obličej. A hlavně jsme si zahrály hru: Slavkov - příběhy do kamene tesané. Obešly jsme v zámecké zahradě 12 stanovišť, vyluštily tajenku a získaly odměnu. :-D

Nově se můžete zapojit také do skupiny na Facebooku Předškolní příprava - rady a zkušenosti a sdílet nápady a postřehy s dalšími rodiči.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

3. Další měsíc předškolní přípravy Ditušky a Emičky, tentokrát i s tipem na výlet do Slavkova - diskuze

Poradna

Dobry den,
chtela bych se zeptat ohlede menstruace kterou jsem dostala pred laparoskopickym zakrokem s mimodeloznim tehotenstvi. Zacala mi ten den kdy jsem sla na zakrok a trvala tak jak klasiky tech sedm dni muzu ji pocitat mezi prvni tri cykly po operci?

Dobrý den,

tohle zhodnotit takto v rámci internetové poradny nelze, při mimoděložním těhotenství často dochází ke krvácení, které si můžeme mylně vykládat jako menses. Jako menstruaci bych považovala krvácení, které nastane až po operaci.

MUDr. Pavla Zahrádková | Babyonline | 18.04.2024, 09:16
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×