Inzerce
Inzerce
Inzerce

Nejlepší je přirozené rodičovství

„Jaká výchova dítěte je ta nejlepší? Ta, o které nemáte čas přemýšlet, jednáte pak zcela přirozeně,“ vypozorovala maminka-lékařka Jana Martincová.

Když se nám narodil hyperaktivní syn, bylo to jako nastoupit do Šinkansenu. Nevěděla jsem, kam jedu, kudy, jestli někdy ta jízda skončí nebo ten rychlík aspoň přibrzdí.

Inzerce

Řidičem a rozhodovatelem o této jízdě se stalo dítě. Když jsem byla hodně obratná a měla dobrý postřeh, byla jsem pouze půl kroku za ním. To bylo moje maximum. Kromě poslouchání intuice, rodícího a zdokonalujícího se rodičovského instinktu a následování potřeb dítěte jsem naštěstí nestíhala nic jiného.

Zaplať Pán Bůh za to. Takhle, jako on, by nás rodiče žádný kouč ani psycholog nezdokonalil :-).

Inzerce

Dnes mohu po této zkušenosti s přirozeným, intuitivním rodičovstvím nadšeně říci: Byla to sice rychlá, ale parádní jízda!

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Nejlepší je přirozené rodičovství - diskuze

Poradna

Dobrý den . Moje poslední menstruace byla 16.4 v květnu v době kdy měla prijt ms jsem měla zrovna v den 17.5 a 18.5 pozitivní ovulační testy . Nechráněný styk byl 20.5 . Dne 28.5 jsem měla večer bolestivé píchnutí na levé straně podbřiškem které trvalo 30sekund . Do dnes neprisla další ms cyklus mám nepravidelný takže nevím kdy má prijt další ms . Dne 11.6 jsem si udělala těhotenský test ale nevím zda je tam něco nebo to je ryska . Jsem diabetička na inzulínu . Může se jednat o těhotenství poslední týden mě začali pobolivat prsa. Děkuji moc hezký den

Dobrý den,

přiložené těhotenské testy na fotografii jsou negativní. Pokud máte pochybnosti, doporučuji kontrolní test s odstupem dalších min. 2 dnů.

MUDr. Pavla Zahrádková | Babyonline | 14.06.2024, 09:32
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×