Inzerce
Inzerce
Inzerce

Berme problém jako výzvu

„Co někdo bere jako problém, jiní nazvou výzvou a úspěšně jí čelí :-),“ všímá si doktorka Jana Martincová.

V tomto je mezi lidmi obrovský rozdíl. Co jedny obtěžuje, např. pro někoho něco udělat, vidí v tom obrovskou překážku, problém, jiní řeší s radostí, ihned se do věci pustí jako do zajímavého rébusu, nevytvářejí si onu bariéru nechuti.

Inzerce

Ještě více mě však tento fakt zaujal u syna, který prošel naší předškolní přípravou. Jak byl zvyklý v Předškolákových týdeníčcích dostávat na různé oblasti zaměřené a hlavně nestandardní úkoly, šel do nich automaticky s vizí, že je zvládne a naučil se tomuto přístupu i pro normální život.

Nejvýrazněji to bylo vidět na výsledku přijímaček Cermatu na 8leté gymnázium, kdy byly prvním rokem, neexistovaly žádné dřívější testy, žák musel využít své znalosti a logické myšlení.

Inzerce
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Berme problém jako výzvu - diskuze

Poradna

Dobrý den . Moje poslední menstruace byla 16.4 v květnu v době kdy měla prijt ms jsem měla zrovna v den 17.5 a 18.5 pozitivní ovulační testy . Nechráněný styk byl 20.5 . Dne 28.5 jsem měla večer bolestivé píchnutí na levé straně podbřiškem které trvalo 30sekund . Do dnes neprisla další ms cyklus mám nepravidelný takže nevím kdy má prijt další ms . Dne 11.6 jsem si udělala těhotenský test ale nevím zda je tam něco nebo to je ryska . Jsem diabetička na inzulínu . Může se jednat o těhotenství poslední týden mě začali pobolivat prsa. Děkuji moc hezký den

Dobrý den,

přiložené těhotenské testy na fotografii jsou negativní. Pokud máte pochybnosti, doporučuji kontrolní test s odstupem dalších min. 2 dnů.

MUDr. Pavla Zahrádková | Babyonline | 14.06.2024, 09:32
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×