Inzerce
Inzerce
Inzerce

Nechte učit chytré

Chcete-li mít chytré děti, vzdělávejte je podle chytrých autorů :-).

Citát vznikl v humorné nadsázce, ale je fakt, že jsme měli problém najít profesionální ilustrátorku, která by obsah vzdělávacích knížek byla schopna hodnověrně ztvárnit. Po několika neúspěšných pokusech, kdy mám ty nepovedené výtvory stále archivované, jsem přijela s prosíkem a přemluvila svou kolegyni z medicíny, dnes druhoatestovanou mikrobioložku Petru Kubáčkovou. To byla úplně jiná úroveň pochopení textů a stejně jako se píše, že u některých autorů je možné číst mezi řádky, u ní děti vnímají mezi linkami obrázku.

Inzerce
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Nechte učit chytré - diskuze

Poradna

Dobry den,
chtela bych se zeptat ohlede menstruace kterou jsem dostala pred laparoskopickym zakrokem s mimodeloznim tehotenstvi. Zacala mi ten den kdy jsem sla na zakrok a trvala tak jak klasiky tech sedm dni muzu ji pocitat mezi prvni tri cykly po operci?

Dobrý den,

tohle zhodnotit takto v rámci internetové poradny nelze, při mimoděložním těhotenství často dochází ke krvácení, které si můžeme mylně vykládat jako menses. Jako menstruaci bych považovala krvácení, které nastane až po operaci.

MUDr. Pavla Zahrádková | Babyonline | 18.04.2024, 09:16
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×