Inzerce
Inzerce
Inzerce

Jak se poznají slušní?

„Morální integrita člověka se pozná podle toho, zda jdou slova ruku v ruce s jeho činy,“ říká lékařka Jana Martincová. Jaká byla v tomto ohledu situace ve společnosti dříve a jak je to dnes?

Když jsem začínala roku 2007 s Babyonline, zabývala jsem se většinově tím, co mi jde a baví. Přiblížením odborné problematiky rodičovské veřejnosti. Neměli jsme tehdy ani spolupracujícího právníka, žádné smlouvy se subjekty, pouze slovní domluva, která fungovala. Jak je to dnes? 2024? Asi tušíte. Stále řeším ne ústní nedodržení slibů, ale dokonce smluvně podepsaných dohod. Bohužel i téměř 35 let po Revoluci se spravedlnosti nedovoláte, resp. než by k něčemu došlo, dříve z plateb právníkům a ztráty času dohadováním zkrachujete a negativní energie vás připraví o zdraví.

Inzerce

Možná i proto se snažím děti usilovně vzdělávat a předávat jim tak kus sebe. Aby za těch dalších 17 let to bylo zase jako v tom roce 2007. Plnění slibů i bez písemných smluv.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Jak se poznají slušní? - diskuze

Poradna

Dobry den,
chtela bych se zeptat ohlede menstruace kterou jsem dostala pred laparoskopickym zakrokem s mimodeloznim tehotenstvi. Zacala mi ten den kdy jsem sla na zakrok a trvala tak jak klasiky tech sedm dni muzu ji pocitat mezi prvni tri cykly po operci?

Dobrý den,

tohle zhodnotit takto v rámci internetové poradny nelze, při mimoděložním těhotenství často dochází ke krvácení, které si můžeme mylně vykládat jako menses. Jako menstruaci bych považovala krvácení, které nastane až po operaci.

MUDr. Pavla Zahrádková | Babyonline | 18.04.2024, 09:16
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×