Inzerce
Inzerce
Inzerce

Zavadilka shrnuje svoji účast v seriálu Hubneme s BOL!

Rozhodla jsem se, že moji účast v Hubneme s BOL ukončím. Otevřeně přiznávám, že jsem zklamala nejen sebe, ale i ostatní.  Myslela jsme si, že se nechám vyhecovat a půjdu tvrdě do sebe.  Bohužel.  Ať dělám, co dělám, svoji vůli jsem nepřesvědčila. Asi to bude znít jako alibi (možná i jsou), ale jediný čas, který mám sama pro sebe, je večer a to až tak po 21:30. Stellka nám usíná ve 21:00, pak poklidím a přichystám co je potřebné na další den, a pak jsme už tak strašně líná, že se k ničemu nevyhecuju. Jsem ráda, že si sednu či vlezu do sprchy, že prostě ještě žiji.

Tímto chci poděkovat celému týmu a všem co mi drželi palce.

Vím, že můj čas nastane a s výsledkem se určitě pochlubím. Jsem si tím jistá, ale musí to ve mě dozrát. Už jednou jsem zhubla 16 kg a ten pocit, když jsem se cítila naprosto úžasně, chci opět zažít.

Děkuji celému teamu, že tuto akci vymysleli a zrealizovali. Pomohli jste mnoha holkám, poradili jste jim, jak zdravě a vyváženě jíst. Skvělá práce.

Inzerce

Milá Terezo,

pokusila jste se a nevyšlo to. Věřím, že ten správný okamžik pro změnu určitě přijde, co nejdříve a Vám se podaří s přebytečnými kily zatočit. Rozhodnutí je začátek a pak je to tvrdá práce. Každý kdo to zkusil – to ví. Důležitý je i zájem o výživu a stravování celé rodiny. To jste splnila.

Přeji hodně štěstí a krásný zbytek léta

Jana Eliášová

Nebuď z toho smutná, Terezo, uvidíš, že se Ti dříve nebo později dosáhnout vysněné váhy podaří!

Tým Hubneme

Inzerce

Můžete si přečíst, proč chtěla Tereza zhubnout a co jí na začátku radily odbornice: https://www.babyonline.cz/maminka/hubneme-s-bol/zavadilka-proc-chce-zhubnout-co-na-to-odbornice

Dále pak jak probíhalo její hubnutí:

Inzerce
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Zavadilka shrnuje svoji účast v seriálu Hubneme s BOL! - diskuze

  • Terezko, nevěš hlavu. Myslím, že v tvé situaci by to zvládl málokdo. Máš dvě malé princezny a já naprosto chápu, jak vyčerpávající to může být. Tvůj čas přijde. :))
    nadule1   | 30.08.2011 10:42:32
    Reagovat | URL příspěvku
  • Terezko už jen nějaké to kilo dolů je úspěch. Moc držím palce, aby se ti jednou podařilo dosáhnout vysněné váhy.   
    zanlena   | 30.08.2011 08:30:58
    Reagovat | URL příspěvku
Vložit příspěvekČlanky s diskuzí

Poradna

Jak zdravě přibrat

| Janakolo | 10.06.2022, 11:48

Dobrý den,

po dětech jsem zhubla, aniž bych držela nějakou dietu a vážím méně, než jsem kdy vážila a to jsem vždy byla celkem hubená. Chtěla bych pár kilo (tak pět) nějak zdravým způsobem přibrat. Jím pořád stejně, pohybu mám celkem dost, snažím se víc spát, i když to se mi moc nedaří. Co byste mi doporučila? Děkuji

Dobrý den,
základním pravidlem pro zvýšení TH je, že váš energetický příjem musí být vyšší než výdej. Postup je takový, že nejdříve je nutné stanovit vaši energetickou potřebu a cíl jehož chcete dosáhnout., rozbor vašeho jídelníčku aj. Samozřejmě to lze i tzv. zdravě. Přece jenom jde o delší proces, který nelze shrnout bez potřebných informací do stručné odpovědi. Doporučuji vám se obrátit na odborníka, který vás tímto procesem provede, nejlépe nutričního terapeuta. Takové investice do sebe jistě nebudete litovat.
Jana Eliášová

Mgr. Jana Eliášová | Babyonline | 29.06.2022, 15:32
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×