Zavadilka shrnuje svoji účast v seriálu Hubneme s BOL!

Rozhodla jsem se, že moji účast v Hubneme s BOL ukončím. Otevřeně přiznávám, že jsem zklamala nejen sebe, ale i ostatní.  Myslela jsme si, že se nechám vyhecovat a půjdu tvrdě do sebe.  Bohužel.  Ať dělám, co dělám, svoji vůli jsem nepřesvědčila. Asi to bude znít jako alibi (možná i jsou), ale jediný čas, který mám sama pro sebe, je večer a to až tak po 21:30. Stellka nám usíná ve 21:00, pak poklidím a přichystám co je potřebné na další den, a pak jsme už tak strašně líná, že se k ničemu nevyhecuju. Jsem ráda, že si sednu či vlezu do sprchy, že prostě ještě žiji.

Tímto chci poděkovat celému týmu a všem co mi drželi palce.

Vím, že můj čas nastane a s výsledkem se určitě pochlubím. Jsem si tím jistá, ale musí to ve mě dozrát. Už jednou jsem zhubla 16 kg a ten pocit, když jsem se cítila naprosto úžasně, chci opět zažít.

Děkuji celému teamu, že tuto akci vymysleli a zrealizovali. Pomohli jste mnoha holkám, poradili jste jim, jak zdravě a vyváženě jíst. Skvělá práce.

Milá Terezo,

pokusila jste se a nevyšlo to. Věřím, že ten správný okamžik pro změnu určitě přijde, co nejdříve a Vám se podaří s přebytečnými kily zatočit. Rozhodnutí je začátek a pak je to tvrdá práce. Každý kdo to zkusil – to ví. Důležitý je i zájem o výživu a stravování celé rodiny. To jste splnila.

Přeji hodně štěstí a krásný zbytek léta

Jana Eliášová

Nebuď z toho smutná, Terezo, uvidíš, že se Ti dříve nebo později dosáhnout vysněné váhy podaří!

Tým Hubneme

Můžete si přečíst, proč chtěla Tereza zhubnout a co jí na začátku radily odbornice: https://www.babyonline.cz/maminka/hubneme-s-bol/zavadilka-proc-chce-zhubnout-co-na-to-odbornice

Dále pak jak probíhalo její hubnutí:

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Zavadilka shrnuje svoji účast v seriálu Hubneme s BOL! - diskuze

  • Terezko, nevěš hlavu. Myslím, že v tvé situaci by to zvládl málokdo. Máš dvě malé princezny a já naprosto chápu, jak vyčerpávající to může být. Tvůj čas přijde. :))
    nadule1   | 30.08.2011 10:42:32
    Reagovat | URL příspěvku
  • Terezko už jen nějaké to kilo dolů je úspěch. Moc držím palce, aby se ti jednou podařilo dosáhnout vysněné váhy.   
    zanlena   | 30.08.2011 08:30:58
    Reagovat | URL příspěvku
Vložit příspěvekČlanky s diskuzí
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Zavřít reklamu
Inzerce