Inzerce
Inzerce
Inzerce

Zavadilka shrnuje svoji účast v seriálu Hubneme s BOL!

Rozhodla jsem se, že moji účast v Hubneme s BOL ukončím. Otevřeně přiznávám, že jsem zklamala nejen sebe, ale i ostatní.  Myslela jsme si, že se nechám vyhecovat a půjdu tvrdě do sebe.  Bohužel.  Ať dělám, co dělám, svoji vůli jsem nepřesvědčila. Asi to bude znít jako alibi (možná i jsou), ale jediný čas, který mám sama pro sebe, je večer a to až tak po 21:30. Stellka nám usíná ve 21:00, pak poklidím a přichystám co je potřebné na další den, a pak jsme už tak strašně líná, že se k ničemu nevyhecuju. Jsem ráda, že si sednu či vlezu do sprchy, že prostě ještě žiji.

Tímto chci poděkovat celému týmu a všem co mi drželi palce.

Inzerce

Vím, že můj čas nastane a s výsledkem se určitě pochlubím. Jsem si tím jistá, ale musí to ve mě dozrát. Už jednou jsem zhubla 16 kg a ten pocit, když jsem se cítila naprosto úžasně, chci opět zažít.

Děkuji celému teamu, že tuto akci vymysleli a zrealizovali. Pomohli jste mnoha holkám, poradili jste jim, jak zdravě a vyváženě jíst. Skvělá práce.

Inzerce

Milá Terezo,

pokusila jste se a nevyšlo to. Věřím, že ten správný okamžik pro změnu určitě přijde, co nejdříve a Vám se podaří s přebytečnými kily zatočit. Rozhodnutí je začátek a pak je to tvrdá práce. Každý kdo to zkusil – to ví. Důležitý je i zájem o výživu a stravování celé rodiny. To jste splnila.

Přeji hodně štěstí a krásný zbytek léta

Jana Eliášová

Nebuď z toho smutná, Terezo, uvidíš, že se Ti dříve nebo později dosáhnout vysněné váhy podaří!

Tým Hubneme

Inzerce

Můžete si přečíst, proč chtěla Tereza zhubnout a co jí na začátku radily odbornice: https://www.babyonline.cz/maminka/hubneme-s-bol/zavadilka-proc-chce-zhubnout-co-na-to-odbornice

Dále pak jak probíhalo její hubnutí:

Inzerce
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Zavadilka shrnuje svoji účast v seriálu Hubneme s BOL! - diskuze

  • Terezko, nevěš hlavu. Myslím, že v tvé situaci by to zvládl málokdo. Máš dvě malé princezny a já naprosto chápu, jak vyčerpávající to může být. Tvůj čas přijde. :))
    nadule1   | 30.08.2011 10:42:32
    Reagovat | URL příspěvku
  • Terezko už jen nějaké to kilo dolů je úspěch. Moc držím palce, aby se ti jednou podařilo dosáhnout vysněné váhy.   
    zanlena   | 30.08.2011 08:30:58
    Reagovat | URL příspěvku
Vložit příspěvekČlanky s diskuzí

Poradna

Hezký den,
mám takový neobvyklý dotaz.
Na začátku ledna po silvestru jsem měla silnou chřipku, která mi slezla na průdušky a měla jsem bronchitidu a užívala atb Penbene 150000. Beru antikoncepci Daylette po dobu 1,5 roku. Menses jsem v lednu dostala normálně, jeden den zpoždění přikládám za vinu nemoci, dříve když jsem nebrala antikoncepci, tak se mi na cyklu podílela i obyčejná rýma. S přítelem jsme měli po dobu užívání atb jednou nechráněný sex, ale přítel dovnitř mě nevyvrcholil. Po 14 dnech, kdy už jsem atb nebrala, jsme spolu spali znovu a ja začala slabě špinit s trochou krve. Trvalo to 2 dny. Od té doby bylo vše v pořádku až do teď, kdy jsem se rozhodla zhubnout. Jsem vegetariánka 10 let a kvůli změně stravy a cíli zhubnout jsem do svého jídelnáčku zařadila cca 2x více bílkovin než jsem do té doby jedla. Dietu držím týden. Mám problém s tím, že se mi občas při jídle udělá nevolno/až na zvracení a začala jsem dnes špinit. Dělala jsem si 2x těhotenský test a oba dva byly negativní. Chci se zeptat, jestli můžu mé aktuální obtíže se špiněním přikládat tomu, že jsem včera cvičila břicho, které do té doby nebylo snad půl roku na cvičení a nevolnost z jídla nebo celkovou z toho, že mám najednou těch bílkovin moc? Nebo celkově z té změny režimu (pravidelná strava, menší porce) a zařazení více bilkovin? Nebo bych snad mohla být těhotná? Menstruaci mám dostat za 12 dní.
Děkuji za odpověď.

Dobrý den, nedokážu na takový dotaz odpovědět, vztah mezi špiněním a změnou jídelníčku po 1 týdnu považuji jako nepravděpodobnou. Ani nelze posoudit, co to je 2x vice bílkovin - to je velmi široká oblast, pokud není uvedeno konkrétně. Dotaz spíše směřujte na gynekologa.

 
Mgr. Jana Eliášová | Babyonline | 21.02.2018, 12:28
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×