Inzerce
Inzerce
Inzerce

Famfara shrnuje svoji účast v seriálu Hubneme s BOL!

I já bych chtěla celému týmu Hubneme s BOL moc a moc poděkovat, že jsem dostala šanci se do programu zapojit. Na začátku jsem začínala a synovi bylo 5 měsíců, takže byl plně kojený a i přesto se s hubnutím dalo začít. Nikdy jsem žádnou dietu nedržela, jen jsem si v poslední době zakoupila pár knížek, např. od Stanislava Havlíčka. Sledovala jsem pořad Jste to, co jíte, ale to bylo tak všechno. Ale pořád jsem neměla jasno v tom, co jíst a čemu se vyhnout. Byla to obrovská motivace něco se sebou začít dělat.

Co pro Tebe znamenala účast v Hubneme s BOL?

Díky rozboru jídelníčku a radám jsem, myslím si, pochopila, o co vlastně jde. Začala jsem poctivě studovat etikety na potravinách, pokud jsem si chtěla koupit něco "nového". Musím říct, že jsem se začala i podstatně lépe cítit. Zeleninu jsem jedla vždycky, ale opravdu v mnohem menším množství. Třeba jsem vyzkoušela i kefírová mléka, to jsem nikdy předtím nepila, stejně tak jsem přišla na chuť i kávě bez cukru a takových věcí by se našlo určitě víc.

Svůj cíl jsem taktéž nesplnila úplně, ale myslím, že je to na dobré cestě. Já sama jsem se sebou spokojená. Kdo mě delší dobu neviděl, ten hned hlásí, jak mně to sluší.  Ze skříně jsem vytáhla kousky oblečení, které tam ležely opravdu dlouho. Po třetím dítěti vypadám rozhodně líp, jak po druhém.

Inzerce

V Zumbě hodlám nadále pokračovat, stejně tak v rámci možností i v domácím cvičení.

Ještě jednou velké díky.

Inzerce

Doubravka

Milá Doubravko,

z Vašeho hubnoucího maratónu mám dobrý pocit. Není to pouze zapříčiněno výsledkem, který ukazuje ručička osobní váhy. Změny ve stravovacím režimu jsou opravdu znatelné.  To mě těší. Vaše pravidelné dotazy jsou důkazem toho, že o jídle opravdu přemýšlíte a hledáte podstatu a souvislosti nejenom mezi skladbou stravy a tělesnou váhou. Nejjednodušší radou je jíst pestře.  Zní to jednoduše. Sama víte, že převést tuto radu do praktického života může být naopak velmi složité.

Inzerce

Vám se to podařilo, ale pořád je, co vylepšovat.

Přeji Vám, ať se daří. Vypadáte moc dobře. Pokračujte. Start byl výborný.

Inzerce

S pozdravem

Jana Eliášová
 

Vedla sis výborně, Doubravko!

Tým Hubneme

Můžete si přečíst, proč chtěla Doubravka zhubnout a co jí na začátku radily odbornice: https://www.babyonline.cz/maminka/hubneme-s-bol/famfara

Dále pak jak probíhalo její hubnutí:

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Famfara shrnuje svoji účast v seriálu Hubneme s BOL! - diskuze

Vložit příspěvekČlanky s diskuzí

Poradna

Hezký den,
mám takový neobvyklý dotaz.
Na začátku ledna po silvestru jsem měla silnou chřipku, která mi slezla na průdušky a měla jsem bronchitidu a užívala atb Penbene 150000. Beru antikoncepci Daylette po dobu 1,5 roku. Menses jsem v lednu dostala normálně, jeden den zpoždění přikládám za vinu nemoci, dříve když jsem nebrala antikoncepci, tak se mi na cyklu podílela i obyčejná rýma. S přítelem jsme měli po dobu užívání atb jednou nechráněný sex, ale přítel dovnitř mě nevyvrcholil. Po 14 dnech, kdy už jsem atb nebrala, jsme spolu spali znovu a ja začala slabě špinit s trochou krve. Trvalo to 2 dny. Od té doby bylo vše v pořádku až do teď, kdy jsem se rozhodla zhubnout. Jsem vegetariánka 10 let a kvůli změně stravy a cíli zhubnout jsem do svého jídelnáčku zařadila cca 2x více bílkovin než jsem do té doby jedla. Dietu držím týden. Mám problém s tím, že se mi občas při jídle udělá nevolno/až na zvracení a začala jsem dnes špinit. Dělala jsem si 2x těhotenský test a oba dva byly negativní. Chci se zeptat, jestli můžu mé aktuální obtíže se špiněním přikládat tomu, že jsem včera cvičila břicho, které do té doby nebylo snad půl roku na cvičení a nevolnost z jídla nebo celkovou z toho, že mám najednou těch bílkovin moc? Nebo celkově z té změny režimu (pravidelná strava, menší porce) a zařazení více bilkovin? Nebo bych snad mohla být těhotná? Menstruaci mám dostat za 12 dní.
Děkuji za odpověď.

Dobrý den, nedokážu na takový dotaz odpovědět, vztah mezi špiněním a změnou jídelníčku po 1 týdnu považuji jako nepravděpodobnou. Ani nelze posoudit, co to je 2x vice bílkovin - to je velmi široká oblast, pokud není uvedeno konkrétně. Dotaz spíše směřujte na gynekologa.

 
Mgr. Jana Eliášová | Babyonline | 21.02.2018, 12:28
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×