Inzerce
Inzerce
Inzerce

Famfara shrnuje svoji účast v seriálu Hubneme s BOL!

I já bych chtěla celému týmu Hubneme s BOL moc a moc poděkovat, že jsem dostala šanci se do programu zapojit. Na začátku jsem začínala a synovi bylo 5 měsíců, takže byl plně kojený a i přesto se s hubnutím dalo začít. Nikdy jsem žádnou dietu nedržela, jen jsem si v poslední době zakoupila pár knížek, např. od Stanislava Havlíčka. Sledovala jsem pořad Jste to, co jíte, ale to bylo tak všechno. Ale pořád jsem neměla jasno v tom, co jíst a čemu se vyhnout. Byla to obrovská motivace něco se sebou začít dělat.

Co pro Tebe znamenala účast v Hubneme s BOL?

Díky rozboru jídelníčku a radám jsem, myslím si, pochopila, o co vlastně jde. Začala jsem poctivě studovat etikety na potravinách, pokud jsem si chtěla koupit něco "nového". Musím říct, že jsem se začala i podstatně lépe cítit. Zeleninu jsem jedla vždycky, ale opravdu v mnohem menším množství. Třeba jsem vyzkoušela i kefírová mléka, to jsem nikdy předtím nepila, stejně tak jsem přišla na chuť i kávě bez cukru a takových věcí by se našlo určitě víc.

Svůj cíl jsem taktéž nesplnila úplně, ale myslím, že je to na dobré cestě. Já sama jsem se sebou spokojená. Kdo mě delší dobu neviděl, ten hned hlásí, jak mně to sluší.  Ze skříně jsem vytáhla kousky oblečení, které tam ležely opravdu dlouho. Po třetím dítěti vypadám rozhodně líp, jak po druhém.

Inzerce

V Zumbě hodlám nadále pokračovat, stejně tak v rámci možností i v domácím cvičení.

Ještě jednou velké díky.

Inzerce

Doubravka

Milá Doubravko,

z Vašeho hubnoucího maratónu mám dobrý pocit. Není to pouze zapříčiněno výsledkem, který ukazuje ručička osobní váhy. Změny ve stravovacím režimu jsou opravdu znatelné.  To mě těší. Vaše pravidelné dotazy jsou důkazem toho, že o jídle opravdu přemýšlíte a hledáte podstatu a souvislosti nejenom mezi skladbou stravy a tělesnou váhou. Nejjednodušší radou je jíst pestře.  Zní to jednoduše. Sama víte, že převést tuto radu do praktického života může být naopak velmi složité.

Inzerce

Vám se to podařilo, ale pořád je, co vylepšovat.

Přeji Vám, ať se daří. Vypadáte moc dobře. Pokračujte. Start byl výborný.

Inzerce

S pozdravem

Jana Eliášová
 

Vedla sis výborně, Doubravko!

Tým Hubneme

Můžete si přečíst, proč chtěla Doubravka zhubnout a co jí na začátku radily odbornice: https://www.babyonline.cz/maminka/hubneme-s-bol/famfara

Dále pak jak probíhalo její hubnutí:

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Famfara shrnuje svoji účast v seriálu Hubneme s BOL! - diskuze

Vložit příspěvekČlanky s diskuzí

Poradna

Jak zdravě přibrat

| Janakolo | 10.06.2022, 11:48

Dobrý den,

po dětech jsem zhubla, aniž bych držela nějakou dietu a vážím méně, než jsem kdy vážila a to jsem vždy byla celkem hubená. Chtěla bych pár kilo (tak pět) nějak zdravým způsobem přibrat. Jím pořád stejně, pohybu mám celkem dost, snažím se víc spát, i když to se mi moc nedaří. Co byste mi doporučila? Děkuji

Dobrý den,
základním pravidlem pro zvýšení TH je, že váš energetický příjem musí být vyšší než výdej. Postup je takový, že nejdříve je nutné stanovit vaši energetickou potřebu a cíl jehož chcete dosáhnout., rozbor vašeho jídelníčku aj. Samozřejmě to lze i tzv. zdravě. Přece jenom jde o delší proces, který nelze shrnout bez potřebných informací do stručné odpovědi. Doporučuji vám se obrátit na odborníka, který vás tímto procesem provede, nejlépe nutričního terapeuta. Takové investice do sebe jistě nebudete litovat.
Jana Eliášová

Mgr. Jana Eliášová | Babyonline | 29.06.2022, 15:32
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×