banner

Čím žijí ženy: Postava, cvičení s BOL, diety apod. - nové diskuze

Nechte se inspirovat, od února 2011 Hubneme s BOL!

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Nové diskuze

Celkem 1 627 příspěvků

achjo

tak holky, přiznám se že jsem se konečně dokopala k obezitoložce, nebot moje kolena stávkujou a s tou tlouštkou potřebuju zatočit a musím mít nad sebou někoho, kdo na mě bude dělat trochu bububu.Tak první zážitek typu otázek -a co vás trápí?já -120 kilo, paní doktorko, nemůžu ohnout kolena, kleknout si, najednou se něco pokazilo, asi tou tlouštkou.Ona-hm, a jinak co vás trápí?Já-to že jsem za těch několik měsíců od porodu přibrala 17 kilo.Ona-nojo, ale vás hodně tlustých je moc, my máme první termín do poradny pro otylé až po půlce ledna, zatím cvičte a držte dietu.já-nemůžu cvičit, když neohnu a nevytočím ty kolena.Ona-nojo, bez cvičení to nepůjde, tak v lednu, ještě hup na váhu-no vidíte, 118 i s botama, a ne 120!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Fakt pro mě útěcha.Pak mě poslala k dietním sestrám, byl čas oběda a ony baštily karbanátky s kaš´í a jahodový kompot.A mě daly papír s potravinovou pyramidou, doporučení at cvičím a termín na konci listopadu.ŽE JSEM SE NA TO RADŠI NEVYPRDLA!!!!!!!!!!!!!!!Tak jak jsem byla v ráži, tak jsem ještě vlítla na obvodáka a vydupala si papír na ortopedii a na rozbory krve, at se sakra dozvím co můžu a co ne.když koukám na tv na "jste co jíte ", tak jsem si představovala u seriozní dokt.něco podobného-jídelníček šitý na míru, že zjistí proč tak nezadržitelnšě tloustnu, to že jsem nejspíš nakynula po nevhodné antiko.nikdo vůbec nebral vážně.To že jediný způsob jak zhubnout je nežrat a cvičit je snad známý každýmu, ne.Šla jsem je poprosit o pomoc, protože to sama nezvládám a byla jsem tam jak pitomec.Tak se svěřuju aspon vám a PROZRAZUJU, ŽE JSEM TU SVOJÍ FUJ POSTAVU VYFOTILA A ZA PÁR MĚSÍCŮ DOUFÁM VYFOTÍM POSTAVU UŽ FUJ MÍN a pak ukážu.A těm blbejm doktorům taky!!

spinning

Pred otehotnenim jsem chodila pravidelne na spinning... byl to pro me dobry relax a navic jsem krasne hubla...no ted mi to tak chybi, nekdy bych si zasla, ale asi je jeste moc brzo po porodu a navic, jak tam pujdu "poprve" tak budu za nejvetsiho exota, co se nahore neudrzi ani minutu holky, ktere chodite na spinn, jake to bylo poprve po porodu? Zvladaly jste to v pohode?

Dotaz

holky mám dotázek,před lety jedna moje kámoška děsně zhubla(docela rychle) tím že než šla cvičit,obalila se potr.fólií,prý se pak víc potila tak mně napadlo,že než sednu na rotoped ,navleču se do toho ochraného bílého oblečku,je to asi z igelitu,nebo co Myslíte že to bude mít nějaký lepší účinek,nebo je to blbost

Konečně

Tak jsem se odhodlala a zavolala paní trenérce z nedalekého fitka a zítra jdu na první hodinu. Jen teď dodatečně zjišťuju, že nemám žádné tepláky do kterých bych se vešla a boty na cvičení maj zespoda díru, tak tam budu fakt za nobl dámu

Tak jsem se do toho taky dala,už kvůli počasí opadly brusle a tenis.Tak jsem se začala trochu chystat na squashovou sezónu.Jen bych asi měla přeskládat jídelníček,protože mám po čtrnácti dnech cvičení o dvě kila ,míň a víc už si nemůžu dovolit

cvičení

no holky, vidím že tu všechny poctoivě cvičíme....já začla taky. minulý týden v pondělí. každý den na rotopedu 30 minut a potom ještě posilování-břicho,prsa,zadek....jen mi je divné,že mě vůbec nic nebolí. a to jsme se vlastně 9 ěsíců ani nehla....není to divné? bud to dělám nepoctivě (což si mylsím,že ne) a nebo snad nemám ani svaly :-) které by mě následně bolely :-)no nevím.modlím se,abych zhubla. přibrala jsem v těhu 24 kg. před těhu 5 kg (po vyszení HA)a mám dole 15kg (během šestinedělí)achjo, docela mě to deptá, když se na sebe podívám....nic neobleču...

taky taky

drzim taky uz se tesim az zacnu...

taky taky

taky jsem se dala do cvičení.před těhotenstvím jsem cvičila pravidelně a přez těhotenství jsem dost zlenivěla tak ted zase začínám.držte mi pěsti

dalsi kilco dole

tak jsem se dnes vazila a mam dalsi kilo dole,celkem uz 4,jeste tak aspon 5 a budu celkem spokojena

Tak, holky Bolky, jdu na to!

Kdo se dnes přidá?

Hubnutí

Se vám musím dívčiny pochlubit. Vždycky jsem měla problémy něco shodit. Cvičení nepomáhalo, práce ve školce dalo pěkně zabrat, jedla jsem malé porce a méně často a váha furt nic, stála a nebo rostla vzhůru. Když jsem otěhotněla docela jsem se děsila jak to dopadne po 9měsících a ono nádhera. Přibrala jsem jen 5kg, no a teď po 8 dnech po porodu mám dole 12kg. A to jsem se zařekla že po šestinedělí začnu cvičit. Manža si dělá legraci, že se dostanu do národního jako baletka. Haha, ale představa pěkná.

Cvičení miminek nebo maminek?

Tak mě po včerejšku bolí nohy jako blázen. Byla jsem s malým v bazénu. To bylo furt hopsání, houpání, zvedání...a já si připadám, jak po půldni v posilovně. Dneska jdeme do bazénu zas (do jiného - vyšli nám dva kurzy, tak chodíme na oba :-) a ve čtvrtek máme cvičení miminek - což je podle mě chyba názvu, protože Kubík se určitě tak nezapotí jako já... No jo - máme 10,16 kg a to už se pronese. Ale třeba to vážně bude fungovat jako posilovna a aspoň si zpevním ochablé svalstvo.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

55 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 69 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40