banner

V prvních 6 letech se IQ dětí formuje ze 60 %

Milé čtenářky, milí čtenáři Babyonline, dovolujeme si vám zprostředkovat rozhovor Jany Martincové s Kondicí.

 

Je nabitý postřehy k výchově, vedení dětí, ale i tím, co by dítě mělo zvládat k zápisu a do první třídy. Také, jak je hravě můžete vést k samostatnosti. Nechybí ani zmínka o vlivu techniky na raná stádia vývoje dětí.

 

Přejeme příjemné čtení,

tým Babyonline

V prvních 6 letech se IQ dětí formuje ze 60 % - diskuze

:)

Fajn rozhovor

Poradna

Dobrý den, mám chlapečka a teďka 6.6. nám bude 8 měsíců. Máme zavedené příkrmy oběd a svačinka. Zrovna říkám, že příkrmy nám nejedou. Sní maximálně tak 3 lžičky masozeleninoveho příkrmu a to samé s presnidovkou. Občas si vezme křupku a do jídla přidávám olej. Od porodnice je na UM mléce a dávám mu probiotika biopron baby. Chci se zeptat zda je v pořádku že malý kaká jen jednou týdně nebo 2x týdně. Bříško ho netrápí ani nepláče, že by se kroutil a stolice jeho není tvrdá.. husčí kaše lepivá. Jinak nabizim i čajík ale taky nechce. Takže máme hlavně mlíčko. Prospívá a přibírá na váze. Ale to kakání me dělá starosti. Dávám mu i do mleka rozspustnou vlákninu beba ale taky bez úspěchu. Je to kakání v pořádku? Děkuji za odpověď

Dobrý den,

ano, může to být způsobeno, že jí málo příkrmu a má málo vlákniny, zkuste od ovoce a zeleniny přidat trochu mléka, postupně ubírejte, až si zvykne na novou chuť.

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Set 5 dětských knížek 0–8 let

Předškolní vzdělávání
Včetně jediné komplexní předškolní přípravy s mnoha praktickými aspekty pro život. Předejte svému dítěti jedinečné kvalitní know-how lékařky-vzdělavatelky s vysokými nároky na všeobecné vzdělání. „Na prvních 6 letech extrémně záleží,“ říká Jana Martincová, matka ADHD dítěte, díky kterému se stala autorkou a vydavatelkou, a své dítě tak posunula ve vývoji.
cena pouze u nás: 1 425 Kč
Set 5 dětských knížek pro chytré hlavičky