Inzerce
Inzerce
Inzerce

Srovnání nových plen Bella Happy 2016

Zatímco minulý týden maminky testovali starší typy plen Bella Happy, v tomto týdnu obdrželi již pleny nové. V dnešním deníčku vám začínají psát o novinkách plen Bella Happy, které přináší spoustu praktických vychytávek.

 

Jaké pleny maminky testují?

Milé maminky,

zdravím Vás. Mám krásný úkol – testovat na svém synovi pleny značky Bella Happy, které mi dorazily od sponzora spolu s vlhčenými ubrousky a podložkami pro přebalování. 

Testování plen Bella Happy Testování plen Bella Happy

V současnosti má náš chlapeček 5 kg a necelé 2 měsíce. Obdržela jsem od sponzora plenky velikosti MINI 2 na 3-6 kg a plenečky MIDI 3 na 5-9 kg.

Testování plen Bella Happy Testování plen Bella Happy

Nejlépe nám ve 2 měsících sednou pleny Happy MINI

Nyní nám nejlépe padnou MINI na 3-6 kg i když je to zrovna období, kdy ještě máme dobré i NewBorn číslo 1 na 2-5 kg. Plenky NewBorn padnou skvěle v pase, ale už Oliverovi stahují volánky kolem nožiček a nad zadečkem jsou dost nízko, takže hrozí protečení v případě řidší stolice, pokud se příliš "vrtí" nebo leží na zádech.

Pleny Happy MINI nám neprotékají 

MINI č. 2 jsou v tuto chvíli nejlepší. Sedí nejlépe. Jsou až k pupíku a vyvýšené nad zadečkem. Za těch pár dnů, co je používáme, nemám výhrad. Protekly pouze v případě, kdy jsme synáčka uložili ke spánku na bok a plena již byla plnější a nebo když měl "pindíka" v plenečce směrem nahoru :-). Oběma chybám jsem se již vyvarovala a problém nemáme. 

Testování plen Bella Happy Testování plen Bella Happy

Nová vychytávka – indikační proužek je velkým pomocníkem

Jsem spokojená, že v pase jsou akorát a hezky fixují zapínání. Mají dobrou savost, absorbují i řidší stolici. Navíc je velkým pomocníkem indikační proužek, který je ve stavu sucha žlutý a jakmile je "načůráno" změní barvu na modrou. Volánky po bocích Olivera nestahují, pouze, když nechám plenu déle, než by měla být, tak máme menší otlak. 

Pleny eliminují zápach a jsou výborně savé

Já osobně je kladně hodnotím, eliminují zápach a povrch pleny uvnitř je výborně savý s hebkým povrchem. Problém s opruzeným zadečkem nemáme. Za den použiju tak cca 7 plen, někdy méně, jindy více, je to individuální. Často se nám stává, že v plence je už hromádka a dáváme novou a ejhle "pravidlo nové čisté suché plenky", do které se zrovna dobře "kaká", takže přebalovat můžeme znova.  Ale která maminka to nezná a nezažila, že?

Inzerce
Testování plen Bella Happy Testování plen Bella Happy

Nejlepší je pro nás kombinace plen Happy MINI a MIDI

Myslím si však, že brzy budeme používat pleny Happy MIDI 3 na 5 – 9 kg. Malý totiž roste jako z vody. MIDI taky nesedí špatně, ale jsou tam ještě značné rezervy na objemu a hlavně po bocích, manžetky jsou volné. Syn ještě nemá moc velké faldíky na nožičkách :-). MIDI 3 jsem již dala na noc, jsou větší a víc pojmou.

Takže možná nejlepší v mém případě je kombinace obou velikostí.

Inzerce

A jak prospívá náš miláček Oliverek?

Dobře, je to už velký chlap, co se den ze dne mění, ale trápení máme s kolikami a prdíky.

Problémy s nadýmáním, pupeční kýla

Ale chlapečci prý na to trpí. Takže jsme vybaveni všemožnými kapičkami a preparáty z lékárny. Já ve velkém popíjím fenyklový a heřmánkový čaj na trávení a nadýmání. Používáme třešňové pecičky, které po nahřátí přikládáme na bříško, zkoušíme různá cvičení a masáž bříška. Taky se nám nevyhnula pupečníková kýla z toho častého pláče a tvrdého nadýmaného bříška. Ach jo. Doufám jen, že se to brzy zlepší. A to si přitom tak hlídám, jak se stravuju.

Jak trávíme volný čas

Jinak nám maličký dělá jen radost, a pokud je spokojený a nic ho netrápí, jsou to naše nejkrásnější dny. Volný čas trávíme hodně s rodinou. Babičky jsou nadšené a přejí si Oliverka vidět alespoň 1x týdně, tak jezdíme k mým rodičům na baráček anebo na chatu do Beskyd na Ostravici.

Přítel Oliverkovi vyrobil krásnou hrazdičku na zavěšení hraček, která teď u nás boduje :-)

Testování plen Bella Happy Testování plen Bella Happy

Synáček objevuje a vnímá víc a víc okolí kolem sebe a na hračky se zaujetím kouká. Navíc zjistil, že má prstíky, s nimiž se dá hýbat a cumlat a mávat ručkama a rozhoupávat tak visící parádu nad hlavou. :-)

Tak nám naše zlatíčko roste každým dnem víc a víc - těším se na další týden kde vám popíšu, jak nám sedí plenečky a co náš malý objevovatel světa. :-)

Tak maminky užívejte svá děťátka, rostou nám před očima jako z vody a kupujte plenečky, se kterýma budete spokojené a sednout dobře na prdelku vaší ratolesti! :-)

S pozdravem Alča J.

 

 

Milé maminky,

jsem velice ráda, že jsem byla vybrána pro testování nových plen Bella Happy. V týdnu jsem obdržela veliký balík, který obsahoval 2 balení plen Big pack 4 MAXI 8-18 kg 66 ks Bella Happy a 1 vlhčené ubrousky Bella Happy. 

Testování plen Bella Happy Testování plen Bella Happy

Testování plen Bella HappyProstudovala jsem všechny nové vychytávky :-)

Nové balíky plen Bella Happy mají i nový pěkný obal s vysmátým děťátkem na obalu, barvička nepřevládá fialová, ale obsahuje více i zelenou a bílou, světlejší a viditelnější. Nové pleny Bella Happy mají 360° comfort systém pro aktivnější miminka oproti 3D Flexi systému. Pleny Bella Happy jsou rychle schnoucí garantující maximální suchost a ochranu před unikáním Quick Dry. Pleny Bella Happy poskytují unikátní svobodu pohybu Flexi Fit, maximální komfort díky anatomickému jádru a udržují pokožku dítěte zdravější za pomocí Air Flow technology. Jako předchozí řada neobsahují latex, chlór a stopy pachu. Oproti předchozí řadě neobsahují výtažek ze zeleného čaje. 

Testování plen Bella Happy Testování plen Bella Happy

Jemnější, flexibilnější a lehčí plenky Bella Happy

Naše přebalování bylo aktivnější, ale úspěšné. Nová plenka Bella Happy je na dotek jemnější, flexibilnější a lehčí, tudíž výměna plenky proběhla rychleji a hladčeji i přesto, že malá se otáčí na všechny světové strany. 

Testování plen Bella Happy Testování plen Bella Happy Testování plen Bella Happy

Testování plen Bella HappyPlenky Bella Happy se lehce zalepují a dobře přilnou k tělu

Co se mi velice líbí, je lehké zalepování, moc pěkně sedí na zadečku a vzadu na zádičkách, lépe je zakrývají a přilnout k zádičkám a suprově objímají stehýnka, aniž by je otlačovaly a dítě se cítilo nepohodlně. Malá se plazí, zvedá na kolínka, obrací se dokola a plenka Bella Happy jí nebrání v žádném pohybu. 

Zadeček bez opruzenin díky plenkám Bella Happy

Když se Dianka počůrá, nepláče, po sundání plenky Bella Happy je zadeček suchý a bez pupínků, dokonce zmizely i červené flíčky, tak vím, že jí plenka Bella Happy nedráždí zadeček.

Testování plen Bella Happy Testování plen Bella Happy Testování plen Bella Happy Testování plen Bella Happy

Vlhčené ubrousky bez parfumace

Co se týče vlhčených ubrousků Bella Happy. Obdržela jsem Happy aloe vera sensitive. Co se mi líbí na těchto vlhčených ubrouscích je to, že neutralizují pokožku ph 5,5, neobsahují parabeny, parfumaci a alkohol. Vlhčený ubrousek Bella Happy je oproti jiným vlhčeným ubrouskům tenčí, měkčí, jemnější a pěkně voní. Vlhčené ubrousky Bella Happy pokožku pěkně čistí a nedělají pupínky. 

Testování plen Bella Happy Testování plen Bella Happy

Těšíme se na další testování, příští týden se vám ozveme s novými informacemi plen Bella Happy!

Pěkný týden přeje Silvie s Diankou :-)

 
Zapojte se do 4 kolové soutěže s Bella Happy o pleny, vlhčené ubrousky, podložky a kapesníčky! Soutěž probíhá do 23. 10. 2016!
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Související témata

Srovnání nových plen Bella Happy 2016 - diskuze

 • Plenky Bella Happy
  Mám tyto plenky moc ráda a jsem s nimi spokojená. Určitě vyzkoušíme i novinku
  PetraO   | 05.10.2016 12:53:04 | Reakcí: 1, poslední: 05.10.2016 20:20:32
  Reagovat | Zobrazit reakce | URL příspěvku
  • \
   RE: Plenky Bella Happy
   Také se těšíme na vyzkoušení novinky:-)
   kolmjanitos   | 05.10.2016 20:20:32
   Reagovat | URL příspěvku
Vložit příspěvekČlanky s diskuzí

Poradna

Zavírání se v pokoji

| Ada1215 | 18.10.2020, 16:29

Dobrý den, dceři je 12 let a v poslední době se neustále zavírá ve svém pokoji, nechce s námi moc komunikovat a dokonce jí i vadí, nechávat otevřené dveře do svého pokoje, i když ví, že tam bez jejího vědomí nebudeme vstupovat. Snažíme se její soukromí respektovat, vždy klepeme na dveře, pokud s ní chceme mluvit. Nevím, jestli je to puberlou nebo proč nám jako rodičům přestala věřit. Podotýkám, že se u nás doma nic nezměnilo, vše funguje jako dřív. Někdy mám pocit, že jí i vadí jen moje přítomnost. Přitom jsou ale dni, kdy se spolu normálně bavíme, dokonce se mi tu a tam s něčím svěří. Ale takových chvil je čím dál méně a bojím se, aby nevymizely úplně. Vím, že má nějaké problémy s kamarádkami, ale o tom vůbec nechce mluvit. Dále mě trápí její vztah s otcem . mým manželem. Ten je na ní poměrně přísný, což vůbec není na škodu, ale mám pocit, jako by se úplně vytratilo jakékoliv prřátelství mezi ní a otcem. Dokonce se i vyjádřila v tom smylsu, že by bylo lepší, kdyby s námi vůbec nebydlel. Všechno je mi to hrozně líto. Poradíte mi, prosím, jak vylepšit komunikaci a vztahy v rodině? Jak docílit toho, aby se situace ještě nezhoršovala? Dcera ví, že ji mám moc ráda a že mlže kdykoliv přijít, pokud ji bude něco trápit. Myslím, že ví, že mi může věřit.
Děkuji za radu.

Dobrý den, u vás doma se jak píšete, nic nezměnilo, ale jak to tak vypadá, tak se změnila vaše holčička. Vaše dcera podle popisovaných projevů evidentně vstoupila do období dospívání a chová se adekvátně svému věku a vývojovému období. Vy jako rodiče respektujte její potřebu většího soukromí a zavřené dveře jejího pokoje. Naopak pokud dcera přijde a bude si s vámí chtít povídat, pak tyto chvilky využijte na maximum a snažte se na ni udělat čas a vyslechnout ji. Příležitost si s ní popovídat, dozvědět se také nějaké informace o ní a o tom co prožívá se nemusí po delší dobu opakovat a to že byste na ni neměli čas může podkopat její důvěru ve vás. Nevyzvídejte nic o vztazích s kamarádkami, nepodsouvejte jí problémy, ale naslouchejte. V případě vyzvídání se dcera ještě více uzavře do sebe a neřekne vám nic. O období dospívání bylo napsáno mnoho literatury, stačí zapátrat na internetu, který se jen hemží radami jak komunikovat s dospívajícími dětmi. Lze také vyhledat některou z poraden pro rodinu a mezilidské vztahy, kde můžete pod vedením odborníka na komunikaci v rodině pracovat. Přesto všechno se připravte na to, že toto období je pro všechny zúčastněné členy náročné, ale také důležité. Vždyť z vaší holčičky se má stát sebevědomá mladá žena. Ohledně vztahu s otcem nejsou popisované projevy také nic neobvyklého, je ale potřeba i ze strany otce zapracovat na zlepšení komunikace  a přiblížení se dceři. Na tomto místě si níže dovolím vložit odkaz na článek, který jsem v létě četla na internetu a kde možná najdete některé odpovědi na vaše dotazy.

S pozdravem Mgr. Michaela Matoušková, dětský psycholog

Mgr. Michaela Matoušková | Babyonline | 19.10.2020, 10:28
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce