Inzerce
Inzerce
Inzerce

Srovnání nových plen Bella Happy 2016

Zatímco minulý týden maminky testovali starší typy plen Bella Happy, v tomto týdnu obdrželi již pleny nové. V dnešním deníčku vám začínají psát o novinkách plen Bella Happy, které přináší spoustu praktických vychytávek.

 

Jaké pleny maminky testují?

Milé maminky,

zdravím Vás. Mám krásný úkol – testovat na svém synovi pleny značky Bella Happy, které mi dorazily od sponzora spolu s vlhčenými ubrousky a podložkami pro přebalování. 

Testování plen Bella Happy Testování plen Bella Happy

V současnosti má náš chlapeček 5 kg a necelé 2 měsíce. Obdržela jsem od sponzora plenky velikosti MINI 2 na 3-6 kg a plenečky MIDI 3 na 5-9 kg.

Inzerce
Testování plen Bella Happy Testování plen Bella Happy

Nejlépe nám ve 2 měsících sednou pleny Happy MINI

Nyní nám nejlépe padnou MINI na 3-6 kg i když je to zrovna období, kdy ještě máme dobré i NewBorn číslo 1 na 2-5 kg. Plenky NewBorn padnou skvěle v pase, ale už Oliverovi stahují volánky kolem nožiček a nad zadečkem jsou dost nízko, takže hrozí protečení v případě řidší stolice, pokud se příliš "vrtí" nebo leží na zádech.

Pleny Happy MINI nám neprotékají 

MINI č. 2 jsou v tuto chvíli nejlepší. Sedí nejlépe. Jsou až k pupíku a vyvýšené nad zadečkem. Za těch pár dnů, co je používáme, nemám výhrad. Protekly pouze v případě, kdy jsme synáčka uložili ke spánku na bok a plena již byla plnější a nebo když měl "pindíka" v plenečce směrem nahoru :-). Oběma chybám jsem se již vyvarovala a problém nemáme. 

Inzerce
Testování plen Bella Happy Testování plen Bella Happy

Nová vychytávka – indikační proužek je velkým pomocníkem

Jsem spokojená, že v pase jsou akorát a hezky fixují zapínání. Mají dobrou savost, absorbují i řidší stolici. Navíc je velkým pomocníkem indikační proužek, který je ve stavu sucha žlutý a jakmile je "načůráno" změní barvu na modrou. Volánky po bocích Olivera nestahují, pouze, když nechám plenu déle, než by měla být, tak máme menší otlak. 

Pleny eliminují zápach a jsou výborně savé

Já osobně je kladně hodnotím, eliminují zápach a povrch pleny uvnitř je výborně savý s hebkým povrchem. Problém s opruzeným zadečkem nemáme. Za den použiju tak cca 7 plen, někdy méně, jindy více, je to individuální. Často se nám stává, že v plence je už hromádka a dáváme novou a ejhle "pravidlo nové čisté suché plenky", do které se zrovna dobře "kaká", takže přebalovat můžeme znova.  Ale která maminka to nezná a nezažila, že?

Inzerce
Testování plen Bella Happy Testování plen Bella Happy

Nejlepší je pro nás kombinace plen Happy MINI a MIDI

Myslím si však, že brzy budeme používat pleny Happy MIDI 3 na 5 – 9 kg. Malý totiž roste jako z vody. MIDI taky nesedí špatně, ale jsou tam ještě značné rezervy na objemu a hlavně po bocích, manžetky jsou volné. Syn ještě nemá moc velké faldíky na nožičkách :-). MIDI 3 jsem již dala na noc, jsou větší a víc pojmou.

Takže možná nejlepší v mém případě je kombinace obou velikostí.

Inzerce

A jak prospívá náš miláček Oliverek?

Dobře, je to už velký chlap, co se den ze dne mění, ale trápení máme s kolikami a prdíky.

Problémy s nadýmáním, pupeční kýla

Ale chlapečci prý na to trpí. Takže jsme vybaveni všemožnými kapičkami a preparáty z lékárny. Já ve velkém popíjím fenyklový a heřmánkový čaj na trávení a nadýmání. Používáme třešňové pecičky, které po nahřátí přikládáme na bříško, zkoušíme různá cvičení a masáž bříška. Taky se nám nevyhnula pupečníková kýla z toho častého pláče a tvrdého nadýmaného bříška. Ach jo. Doufám jen, že se to brzy zlepší. A to si přitom tak hlídám, jak se stravuju.

Jak trávíme volný čas

Jinak nám maličký dělá jen radost, a pokud je spokojený a nic ho netrápí, jsou to naše nejkrásnější dny. Volný čas trávíme hodně s rodinou. Babičky jsou nadšené a přejí si Oliverka vidět alespoň 1x týdně, tak jezdíme k mým rodičům na baráček anebo na chatu do Beskyd na Ostravici.

Přítel Oliverkovi vyrobil krásnou hrazdičku na zavěšení hraček, která teď u nás boduje :-)

Testování plen Bella Happy Testování plen Bella Happy

Synáček objevuje a vnímá víc a víc okolí kolem sebe a na hračky se zaujetím kouká. Navíc zjistil, že má prstíky, s nimiž se dá hýbat a cumlat a mávat ručkama a rozhoupávat tak visící parádu nad hlavou. :-)

Tak nám naše zlatíčko roste každým dnem víc a víc - těším se na další týden kde vám popíšu, jak nám sedí plenečky a co náš malý objevovatel světa. :-)

Tak maminky užívejte svá děťátka, rostou nám před očima jako z vody a kupujte plenečky, se kterýma budete spokojené a sednout dobře na prdelku vaší ratolesti! :-)

S pozdravem Alča J.

 

 

Milé maminky,

jsem velice ráda, že jsem byla vybrána pro testování nových plen Bella Happy. V týdnu jsem obdržela veliký balík, který obsahoval 2 balení plen Big pack 4 MAXI 8-18 kg 66 ks Bella Happy a 1 vlhčené ubrousky Bella Happy. 

Testování plen Bella Happy Testování plen Bella Happy

Testování plen Bella HappyProstudovala jsem všechny nové vychytávky :-)

Nové balíky plen Bella Happy mají i nový pěkný obal s vysmátým děťátkem na obalu, barvička nepřevládá fialová, ale obsahuje více i zelenou a bílou, světlejší a viditelnější. Nové pleny Bella Happy mají 360° comfort systém pro aktivnější miminka oproti 3D Flexi systému. Pleny Bella Happy jsou rychle schnoucí garantující maximální suchost a ochranu před unikáním Quick Dry. Pleny Bella Happy poskytují unikátní svobodu pohybu Flexi Fit, maximální komfort díky anatomickému jádru a udržují pokožku dítěte zdravější za pomocí Air Flow technology. Jako předchozí řada neobsahují latex, chlór a stopy pachu. Oproti předchozí řadě neobsahují výtažek ze zeleného čaje. 

Testování plen Bella Happy Testování plen Bella Happy

Jemnější, flexibilnější a lehčí plenky Bella Happy

Naše přebalování bylo aktivnější, ale úspěšné. Nová plenka Bella Happy je na dotek jemnější, flexibilnější a lehčí, tudíž výměna plenky proběhla rychleji a hladčeji i přesto, že malá se otáčí na všechny světové strany. 

Testování plen Bella Happy Testování plen Bella Happy Testování plen Bella Happy

Testování plen Bella HappyPlenky Bella Happy se lehce zalepují a dobře přilnou k tělu

Co se mi velice líbí, je lehké zalepování, moc pěkně sedí na zadečku a vzadu na zádičkách, lépe je zakrývají a přilnout k zádičkám a suprově objímají stehýnka, aniž by je otlačovaly a dítě se cítilo nepohodlně. Malá se plazí, zvedá na kolínka, obrací se dokola a plenka Bella Happy jí nebrání v žádném pohybu. 

Zadeček bez opruzenin díky plenkám Bella Happy

Když se Dianka počůrá, nepláče, po sundání plenky Bella Happy je zadeček suchý a bez pupínků, dokonce zmizely i červené flíčky, tak vím, že jí plenka Bella Happy nedráždí zadeček.

Testování plen Bella Happy Testování plen Bella Happy Testování plen Bella Happy Testování plen Bella Happy

Vlhčené ubrousky bez parfumace

Co se týče vlhčených ubrousků Bella Happy. Obdržela jsem Happy aloe vera sensitive. Co se mi líbí na těchto vlhčených ubrouscích je to, že neutralizují pokožku ph 5,5, neobsahují parabeny, parfumaci a alkohol. Vlhčený ubrousek Bella Happy je oproti jiným vlhčeným ubrouskům tenčí, měkčí, jemnější a pěkně voní. Vlhčené ubrousky Bella Happy pokožku pěkně čistí a nedělají pupínky. 

Testování plen Bella Happy Testování plen Bella Happy

Těšíme se na další testování, příští týden se vám ozveme s novými informacemi plen Bella Happy!

Pěkný týden přeje Silvie s Diankou :-)

 
Zapojte se do 4 kolové soutěže s Bella Happy o pleny, vlhčené ubrousky, podložky a kapesníčky! Soutěž probíhá do 23. 10. 2016!
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Související témata

Srovnání nových plen Bella Happy 2016 - diskuze

 • Plenky Bella Happy
  Mám tyto plenky moc ráda a jsem s nimi spokojená. Určitě vyzkoušíme i novinku
  PetraO   | 05.10.2016 12:53:04 | Reakcí: 1, poslední: 05.10.2016 20:20:32
  Reagovat | Zobrazit reakce | URL příspěvku
  • \
   RE: Plenky Bella Happy
   Také se těšíme na vyzkoušení novinky:-)
   kolmjanitos   | 05.10.2016 20:20:32
   Reagovat | URL příspěvku
Vložit příspěvekČlanky s diskuzí

Poradna

PP v mateřství

| Lululai | dnes, 09:52

Dobrý den,

chtěla bych poprosit o radu v následující situaci. Do dne 13.9.2020 jsem byla na tříleté rodičovské dovolené a byla jsem zaměstnaná na dobu neurčitou. Poté jsem na týden nastoupila do práce a následně jsem podala výpověď. Od té doby jsem vedena na úřadu práce jako uchazeč o zaměstnání. Nyní syna konečně přijali do školky, hledám si proto zaměstnání a zároveň jsem zjistila, že jsem podruhé těhotná. Nastup na mateřskou v ochranné lhůtě nestihnu, vychází na červenec 2021. Předpokládám, že jedinou možností, kdy bych mohla mít nárok na PPM, je nyní nastoupit do práce. Chtěla bych se zeptat za jakých podmínek bych měla nárok na PPM. Jak dlouho před nástupem na mateřskou musím mít pracovní smlouvu uzavřenou? Je určena nějaká lhůta, nebo teoreticky stačí i několik dní před nástupem na mateřskou? Pokud bych uzavřela DPP nebo DPČ, a odměna by byla stanovena například na 12tis. Kč měsíčně, měla bych nárok alespoň na mateřskou v takové výši, jaká je v případě minimální mzdy, nebo jak se v takovém případě mateřská vypočítává? Předem děkuji za odpověď

Dobrý den,
pokud jste otěhotněla až po skončení pracovního poměru, nejste nyní v ochranné lhůtě. Abyste měla nárok na PPM, musela byste nastoupit do zaměstnání s účastí na nemocenském pojištění a pracovat v něm do nástupu na PPM nebo alespoň tak dlouho, aby Vám následně vyšel nástup na PPM v ochranné lhůtě po skončení zaměstnání. Není dána minimální doba, po kterou by muselo zaměstnání trvat před nástupem na PPM. Případná ochranná lhůta by byla tak dlouhá, jako toto nové zaměstnání, které by skončilo v těhotenství (maximum je 180 dní). Ochranná lhůta neplyne z DPP a ze zaměstnání malého rozsahu (DPČ často mívá charakter zaměstnání malého rozsahu). Pro nárok z DPP nebo ze zaměstnání malého rozsahu, musí toto zaměstnání stále trvat v době nástupu na PPM a musíte být účastna nemocenského pojištění z tohoto zaměstnání v měsíci nástupu na PPM nebo alespoň ve třech bezprostředně předcházejících měsících. U těchto zaměstnání jste nemocensky pojištěná pouze v měsíci, kdy dosáhnete hranice výdělku pro odvod pojistného (u DPP se odvádí od výdělku vyššího než 10 tis. Kč, u DPČ od 3500 Kč). Výše PPM se počítá z Vašeho skutečného výdělku, případně z pravděpodobného příjmu, pokud bylo zaměstnání krátké. Minimální mzda do toho nijak nevstupuje.

Ing. Lenka Kozlová | Babyonline | dnes, 18:42
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce