Inzerce
Inzerce
Inzerce

Aktivace, absorpce a přizpůsobivost plen Bella Happy 2016

I tento týden maminky pokračují v testování nových plen Bella Happy, které přináší spoustu praktických vychytávek.

Alena nehody s plenkami již eliminuje na mimimum. Nyní pleny před každým použitím aktivuje, aby se lépe nasazovaly. Oliverka stále trápí bolesti bříška a nechce moc spát.

Silvie je taktéž s používáním plen Bella Happy spokojená. Nejvíce oceňuje absorpci plen, přizpůsobivost tvaru k tělu a také to, že pleny nedráždí pokožku.

Inzerce

Alena: chlapeček Oliver, věk: 2 měsíce, testuje pleny Happy MINI, MIDI

Ahojda maminky a těhulinky,

tak je za mnou další týden testování plenek Bella Happy. Zatím každodenně používáme pleny velikosti 2 MINI pro 3-6 kg. Ty nám sedí nejlépe, jak jsem hodnotila minule. Oliverek má již přes 5 kg. Přesnou váhu se dozvím v týdnu v dětské poradně, která nás čeká.

Testování plen Bella Happy

Inzerce

Nehody s plenkami již eliminujeme

Nehody s bočním protečením jsme eliminovali nebo již nemáme žádné. Snažím se měnit plenečku raději častěji, ať není tak moc plná, protože by už nemusela absorbovat případnou řidší stolici, a to potom proteče zády. 

Testování plen Bella Happy Testování plen Bella Happy

Aktivace plen Bella Happy je dobrá vychytávka

Dobrý tip, který od Bella Happy mám je plenečku před prvním použitím "aktivovat". Jak je slisovaná složená v balení, tak před použitím ji pěkně roztáhnout, protáhnout, natáhnou. Více absorbuje, lépe se nasazuje i zapíná. To jsem taky nevěděla, že je dobré plenku před požitím takhle aktivovat. :) Aplikuji a sedí skvěle.

Inzerce

Níže přikládám fotku plenek s indikačním proužkem, který v případě, že je plenka mokrá, zmodrá.

Testování plen Bella Happy Testování plen Bella Happy

Testování plen Bella Happy

Na jaká kritéria se při nákupu plen zaměřit?

Mám otázku na výrobce značky Bella Happy.

Inzerce

Jak je to s prolínáním váhových kategorií u plenek? Na jaká kritéria se při nákupu balení plen zaměřit, abychom dobře pleny vybraly? Když např. v mém případě má Oliverek přes 5 kg.

Používáme pleny Bella Happy NEWBORN, MINI i MIDI

Testování plen Bella Happy

V minulém deníčku jsem psala, že náš syn ještě občas na denní nošení používal pleny NEWBORN (2-5 kg), nejlepší má nyní MINI (3-6 kg), ale taky občas použijeme MIDI číslo 3 (5-9 kg), i když ta má ještě velikostní rezervy. Tuším, že tak za 2 týdny bude nejlepší.

Jednorázové podložky Bella Happy – pomocník při přebalování

V přebalování mi taky pomáhají jednorázové podložky Bella Happy, které mám na přebalovacím pultě a vlhčené ubrousky. O víkendu jsme vyjeli ke tchýni na chatu, kde bylo příjemné být v přírodě a venku a trochu se zrelaxovat.

Testování plen Bella Happy Testování plen Bella Happy

Oliverka stále trápí bříško a prdíky

Testování plen Bella HappyTento týden byl velmi náročný. Nic jsem nestíhala, vše se točilo jen kolem domácnosti a našeho uzlíčku. Jsem docela hodně vyčerpaná a nevyspaná. Energie nula. Místo hudby dětský řev a pláč. Ach jo. Máme dost uplakaný týden, opět nás trápí bříško a prdíky. Za chvíli si budu moci otevřít soukromou lékárnu. Tolik preparátů se mi doma dlouho nesešlo, od rektální rourky do zadečku přes Infacol, BabyCalm, Espumisan, BioGaiu – probiotika (Lactobacilus), až po fenyklový a heřmánkový čaj a všemožné jiné bylinkové lektvary. A že by něco nějak závratně účinkovalo se taky nedá říci. Docela sranda jak drahé jsou ty  prdíky a kolik nás stojí. :-) 

Oliver je náš nespavec a velký hladovec

A navíc naše dítě boří veškeré mýty o spaní kojence, takže přes den nám prcek téměř oka nezavře. Má pouze 3 minutovky u prsu při kojení, ale o nějakém jiném spaní se hovořit nedá.

Slavíme, když zázrakem spí 2 hodiny v kuse, ale to je výjimečně. Prostě nespavec.

V noci vydržel nejdéle spát 4 hodiny, jinak je pravidlem mé kojení co 2 hodiny po celou noc.

Páč doma mám i velkého hladovce. :-)

Testování plen Bella Happy

K mateřství to prostě všechno patří. :-) Tak snad v tom nejsem holky Bolky sama.

S plenkou Bella Happy na zadečku dávám tomu psaní dneska tečku.

Zase příště milé dámy, Bella Happy a mé povídání. :-)

Vaše Alča a Oliverek

 

Silvia: holčička Diana, věk: 1 rok, testuje pleny Happy MAXI

Milé maminky,

Testování plen Bella Happy

doufám, že mají vaše ratolesti zadeček pěkně v suchu jako naše Dianka. V týdnu jsme používaly každý den plenky Big pack 4 MAXI 8-18 kg Bella Happy s comfort systémem. Během celého týdne jsme použily 42 plenek Bella Happy 4 MAXI. Za celý týden používání plenek Bella Happy se nám nestalo, že by protekly. 

Hurá! Tohle se nám u předchozích plenek z DM bohužel vícekrát stalo. 

Plenky Bella Happy mají výbornou absorpci 

Jsem naprosto spokojená s používáním plenek Bella Happy. Vycházím-li z toho, že nám ani jednou neprotekly, mají plenky Bella Happy výbornou absorpci jak přes den, když je Dianka nejvíce aktivní, plazí se po zemi, kleká si a přetáčí se, tak i přes noc, když spinká. Únik tekutiny nulový a zadržování tekutiny 100 %.

Testování plen Bella Happy Testování plen Bella Happy

Plenka Bella Happy se přizpůsobuje tvaru těla a má pěkný design

Vzhled plenky mne vždy těší. Na plence Bella Happy jsou moc pěkně vykreslené obrázky pejsků, kočiček, hvězdiček, kytiček, korunek, dudlíků, měsíčků a srdíček. Zapínání plenek Bella Happy je lehké i přesto, že se Dianka dosti přetáčí během přebalování. Plenka Bella Happy se velice dobře přizpůsobuje tvaru těla. U nožiček netáhnou.

Plenky Bella Happy nedráždí pokožku

Co mne velice těší je také to, že Dianka nemá zarudnutý zadeček, žádné podráždění pokožky jako u předchozích plenek. Čím dál tím více se Dianka přetáčí a plazí se, je otázkou času kdy si stoupne a uteče mi. 

A co naše aktivity během tohoto týdne?

Dianka se začala rychle plazit dopředu, plenečky pěkně drží, jsou měkké a během plazení jí vůbec nevadí. Jako každé pondělí Dianku pohlídala babička a já jsem šla předcvičovat šikovné nastávající maminky na těhotenské cvičení. Jako každé úterý jsme se zúčastnily hudebního kroužku Šášovinky pro mimi, na které chodíme již od 4 měsíce. A ke konci týdne jsme se nechali vyfotit pro brněnský ateliér Libuše. 

Silvie na focení Silvie na focení

Přejeme vám další pěkný týden suchých zadečků a spokojených ratolestí. :-)

Vaše Silvie s Diankou

Odpověď pro testerku Alenu od Bella Happy

Dobrý den, Aleno,

výběr té správné plenky nemá nějaké jednoznačné a vždy aplikovatelné kroky. Hodně záleží na somatotypu miminka a i na jeho aktivitě, ale obecně se dá říci, že je lépe volit plenku větší. Tedy pokud je například miminko ve váhové kategorii nad 5 kg, rozhodně bych tedy zkusil velikost MIDI (3), která je určena pro rozmezí 5 – 9 kg.

Pěkný den,

Tomáš

Zapojte se do 4 kolové soutěže s Bella Happy o pleny, vlhčené ubrousky, podložky a kapesníčky! Soutěž probíhá do 23. 10. 2016!

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Související témata

Komerční sdělení

Související články

Aktivace, absorpce a přizpůsobivost plen Bella Happy 2016 - diskuze

Poradna

Praskající předkožka

| Markett_tt | 20.01.2021, 11:23

Dobrý den, paní doktorko,
obracím se na Vás s dotazem ohledně praskající předložky u syna 1,5. Dle doporučení dětské lékařky jsme předkožku zkoušeli po koupání zcela nenásilně spíše jen "odtahovat" cca od 6 měsíců. Přestože jsme nepoužívali žádnou sílu a kužičku prakticky jen natáhli, přesto se začala na stejném místě objevovat prasklinka. Po 3 prasklince (po zahojení, vždy cca s mesíčním odstupem) jsme po konzultaci s lékařkou zcela přestali a 1x týdne již 2 měsíce pindíka namažeme Infadolanem. Avšak i tak se např. po erekci prasklinka čas od času znovu objeví.
Prosím o váš názor. Velice mě to trápí.
Mockrát děkuji.
Markéta

Dobrý den, předkožku zatím nepřetahujte - nestahujte, předkožka může být zúžená do 3 let věku dítěte, teprve potom se řeší, potírejte Infadolanem, zhojí se.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 20.01.2021, 16:18
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce