Inzerce
Inzerce
Inzerce

Závěrečné zhodnocení plen Bella Happy

Alena: chlapeček Oliver, věk: 2 měsíce, testuje pleny Happy MINI, MIDI

Ahoj maminky,

tak je tady mé závěrečné zhodnocení testovaných pleneček Bella Happy. Jsem ráda, že jsem měla tu možnost plenky používat a pro vás psát recenze. Tímto děkuji marketingu Babyonline za super další zkušenost a za sponzorské produkty společnosti Bella Bohemia, která výrobky Bella Happy na český trh dodává.

Za mě velká osobní spokojenost. Pleny Bella Happy jsem používala od synova narození až doteď a pokračovat budu nadále. Začínala jsem na NEWBORN 1 a nyní používáme MIDI 3 pro 5-9 kg. Náš synáček má téměř 6 kg. Ještě mám posledních pár kusů velikosti MINI 2. Ty nám seděly skvěle, ale nyní nás začínají stahovat manžetky po bocích a způsobují červené otlaky. Přece jen náš prcek roste jako z vody. :)

Prolínání váhových kategorií

Občas je těžké odhadnout velikost plen, například u nás došlo k prolínání váhových kategorií, jak jsem již popisovala v předchozích deníčcích. Měli jsme v jeden moment období, kdy nám seděly pleny od velikosti 1, až po velikost 3, a každá byla v něčem nej. Současně jsem používala všechny. :-)

Spokojenost mého dítka je i má spokojenost

U pleneček opravdu kvituji příjemný povrch s mikro drážkami a zároveň hebký jemný povrch na dotek, dobrou savost plen, která se ještě umocní "aktivováním" pleny před prvním použitím (natáhnutí, roztažení, načechrání).

Praktický indikační proužek vlhkosti

Praktickým a jednoznačným pomocníkem je indikační proužek vlhkosti, který nám rychle odhalí  pročůranou plenku. Dítko nemusíme svlékat, stačí rozepnout bodyčko a mrknout "jaké je situace" :-) a co nám tmavě modrý proužek napoví. Ve stavu sucha je světle žlutý.

Volánky (manžetky) u plenek jsou vnitřní i vnější a nabízí dvojitou ochranu před protečením na bocích. V neposlední řadě je milý barevný design s obrázky zvířátek na plenečce a kvalitní suchý zip v pase.

Indikační proužek vlhkosti Indikační proužek vlhkosti

A s čím jsem měla trochu problém?

Ze začátku jsme bojovali s protečením pleny, ale nyní to přisuzuji špatně zvolené velikosti plenek a taky někdy byla plenka více plná. Doporučuji častěji přebalovat, protože když do plné plenky přijde ještě nadílka řidší stolice, není se čemu divit, že už to nemá kam absorbovat. Takže nenechat do extrému plnou plenku. 

Naučila jsem se aktivovat plenu

A co zní zvláště, ale funguje, tak aktivovat plenu. :-) Taky jsem to dřív nedělala, jen ji rozložila a dávala hned pod zadeček. Ale něco do sebe to "načechrání" má. Přece jen od výroby a v balení je hodně slisovaná a "načechrání " plen jen prospěje. :)

Takže za mě a Oliverka:

S Bellou Happy jen
od rána po celý den
hezky v pohodě,
nic neponechat náhodě.
Vyber dobrou plenku mami,
ať ví to taky tvoji známí.
Že zadeček v suchu mám
a celý den se usmívám.
Bella Happy, ta nás baví,
to náš deníček Ti povypráví.
Bella Happy plenečku,
tu stále chci míti na zadečku.

Testovat budeme pleny nadále

S Oliverkem jsme spokojení, testování pleneček jsme si užili a nadále si bude "testovat" soukromě a jako dosud zůstaneme věrni fialové značce. :-)

Za mě a Oliverka 1 s *****. Snad i jiné maminky mají takový kladný ohlas a zkušenosti jako my.

A můj synáček Oliver?

Ten se nám mění před očima. Od porodu jsou to přes 2 měsíce a my máme doma už pořádného chlapíka. :-) Paní doktorka konstatovala, že místo mléka mám asi smetanu, neboť náš malý žroutík za 3 týdny přibral 850 g. A z porodní váhy 3 500 g máme téměř 6 kg.

Oliver objevuje svět, snaží se povídat a zjistil kouzlo ručiček a prstíků, a že nejlépe zaparkované jsou v pusině. :-)

Srandou je, že doma máme asi 13 nových dudlíků (dárky), ale naše mimčo nechce ani jeden.

Každý týden navštěvujeme babičky, ať si toho našeho kloučka užijí a pokud to situace a počasí dovolí, snažím se chodit na procházky po okolí, co to dá.

Je to ale trošku komplikované skrze mé nespavé dítě a ležet v kočárku jen tak, to je nadlidský nereálný výkon. Pokud v kočárku nespí, tak řve.

Jinak nám dělá jenom radost, je to naše štěstí. :)

Díky za krásnou možnost testovat pro vás plenky.  Díky společnosti Bella Happy a vašemu portálu Babyonline.cz.

Těšilo mě, Alča J. a Oliverek

Silvia: holčička Diana, věk: 1 rok, testuje pleny Happy MAXI

Milé maminky,

hlásíme se vám s posledním deníčkem testování plen Bella Happy. Za poslední týden jsme stihly oslavit Diančiny 1. narozeniny, kleknout si na čtyři a ještě rychleji se plazit po podlaze. Po celou dobu jsme testovaly pleny Bella Happy, jak přes den, kdy jsme nejvíce byly aktivní a vše jsme prozkoumávaly, tak přes noc, kdy jsme byly v klidu a spinkaly.

Co nás ohromilo na plenkách Bella Happy? Neparfemace, flexibilita a komfort!

Po celou dobu používání plen Bella Happy se nám nestalo, že by protekly, i přesto že, kolikrát to byla opravdu veliká nálož. Velice nás to překvapilo, super! Vyzkoušely jsme s Diankou i jiné značky než jsou pleny Bella Happy před testováním. Musím napsat, že pleny Bella Happy za nás obdržely 1. místo za nejlepší plenky, které jsme doposud zkusily. Co se týče parfemace, předčily i pleny Pampers. Pleny Bella Happy tak parfemované nejsou. Oproti plenkám z DM, jsou pleny Bella Happy měkčí a komfortnější (zakrývají celá zádíčka), oproti plenkám z Albertu, pleny Bella Happy netáhnou u nožiček, oproti plenkám Pandám jsou plenky Bella Happy flexibilnější a vyztužené.

Oceňuji aktivaci plen Bella Happy

Na plenách Bella Happy se mi líbí lehká aktivace pleny (roztažení pleny), pohodlí, lehkost, nejsou parfemované, objímají krásně stehýnka, aniž by stahovaly, sedí pěkně na zádičkách, netvoří vyrážky, lehké přilepení bočních pásků a jejich neodlepování se i při větší aktivitě dítka.

V čem jsou pleny Bella Happy jedinečné oproti ostatním plenám na trhu? 

Pleny Bella Happy jsou jedinečné v absorpci, mají 100% absorpci. Jediné co by mohlo být lepší na plenách Bella Happy je cena či větší počet kusů, nic jiného bych nevytkla. 

Za nás doporučujeme užívání plen Bella Happy! 

S plenkami Bella Happy jsme maximálně spokojeni, předčily naše očekávání.

A co nás s Diankou čeká příští měsíce? 

Nejspíše to bude lezení po čtyřech, stoupnutí, prozkoumávání nových věcí a první krůčky. Takže aktivní budeme stále, ne-li více než doposud. Co víme jistě, je to, že pleny Bella Happy nevyměníme za jiné. Nedáme je z ruky.  Budou nás doprovázet až do dob prvních kalhotek.

Závěrem bych také chtěla moc poděkovat za možnost testování plen Bella Happy vedení Babyonline.cz, paní doktorce Martincové, za korekci textů paní Andrejce a samozřejmě společnosti Bella Bohemia za jejich skvělé plenky Bella Happy. 

Doufám, že jsme vás obohatily o nové informace a přesvědčily na zkoušku nových plen Bella Happy, že se jimi nadchnete jako my a budete je také velice rádi používat.

Všem přejeme suché zadečky a spokojené ratolesti. :-)

Silvie a Dianka

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Související témata

Komerční sdělení

Související články

Závěrečné zhodnocení plen Bella Happy - diskuze

Poradna

Dcera se začala počůrávat

| Drob82 | 17.11.2019, 14:41

Dobrý den. Dcera bude mít v únoru 3 roky. Od května je bez plenek, čůrat na nočník se naučila ani ne za týden, kakat asi za dva týdny. Po dvou měsících již ani nechtěla plínky na noc a zvládala to jen s pár nehodami. Protože od jejích 3 let půjdu zpět do práce, začala jsem ji dávat od září do dětské skupiny na 2 dny v týdnu, aby si zvykla a od února tam bude každý den. Mysleli jsme si, že to zvládne, je celkem společenská, není dítě, které kde posadíte, tam ho za 2 hodiny najdete. Od dvou let hezky mluví, je bystrá, rozumově se vyrovná starším dětem. Každé ráno, kdy ji předávám učitelce, pláče, ale pak je v pohodě. Problém je, že se ve školce počůrává. Dřív to nebylo tak časté, poslední čtyři dny však každý den (prý nechce čůrat i když se jí učitelky ptají, když jdou hromadně, ona nechce). O školce se doma nechce bavit. Nyní se začala počůrávat i doma. Když se jí ptám, jestli chce na záchod, řekne že ne, a přitom má kalhotky vlhké (učůrne a zbytek drží, pak se vyčůrá normálně). Myslíte si, že je to způsobené "jen" školkou nebo zde může být i jiný problém? Trestá mě za to, že musí chodit do školky? Když se učila v květnu být bez plenek spolupracovala, teď mám pocit, že je jí to jedno, nebo to dělá naschvál. Nechci něco zanedbat. Děkuji.

Dobrý den, na základě vašeho popisu to vypadá, že potíže dcery s pomočováním skutečně mohou souviset s jejím nástupem do kolektivního zařízení (dětské skupiny). Pokud tedy nedošlo k nějakým dalším změnám např. v rodině či jinde. Dcera vás netrestá, ale reaguje na nějakou pro ni zátěžovou situaci, se kterou si zatím nedovede jinak poradit, také to nedělá naschvál. Doporučila bych vám obrátit se dětského klinického psychologa, který by vám mohl doporučit jak s dcerou pracovat a poskytnout případně delší podpůrné vedení. Zatím můžete zkusit eliminovat možné stresové faktory (neučit dívku více nových věcí a dovedností najednou, vytvořit klidné a stabilní prostředí), můžete si s ní zkusit povídat co hezkého ve školce prožila (zeptejte se učitelek co děti dělaly, když dcera o tom mluvit nechce). Na případné negativní zkušenosti nebo zážitky se nezaměřujte, z dcery se nesnažte "vytáhnout" co jí vadí nebo se jí nelíbí, nemusí to být vůbec zatím schopna verbalizovat (i když dobře mluví, nemusí to být vědomé), navíc otázky na negativní zážitky je mohou u dítěte upevňovat. Je také možné, že by dceři pomohla naopak pravidelná časově kratší docházka (např. každodenní, dopolední). Zkuste se o dalším postupu poradit s klinickým psychologem. S pozdravem Mgr. Michaela Matoušková, psycholog

Mgr. Michaela Matoušková | Babyonline | 18.11.2019, 09:06
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce