Inzerce
Inzerce
Inzerce

Testujeme nové pleny Bella Happy

Společnost Bella Bohemia uvádí na trh novou podobu oblíbených plen Bella Happy se spoustou praktických vychytávek. My máme skvělou příležitost nechat je maminkami - čtenářkami Babyonline otestovat.

Kdo bude testovat?

Testování nových plen Bella Happy se zhostily dvě naše maminky Alena a Silvia. Obě jistě znáte ze seriálu Rodíme ONLINE, kde popisovaly svá těhotenství. Alena letos, má doma čerstvé miminko, Silvia loni, bude tedy pleny testovat na již roční dceři.

Maminky budou celý měsíc testovat pleny Happy MINI, MIDI (Alena) a MAXI (Silvia) a své zkušenosti nám každý týden sepíší do deníčku.

Pleny Bella Happy budeme testovat na 2 dětech rozdílného věku i pohlaví:

Inzerce
  • Alena: chlapeček Oliver, věk: 2 měsíce, testuje pleny Happy MINI, MIDI
  • Silvia: holčička Diana, věk: 1 rok, testuje pleny Happy MAXI

Co budou maminky testovat?

Primárně se nám jedná o otestování vychytávek nových modelů plen Bella Happy 2016. Aby však bylo testování zajímavější, na první dva týdny maminky obdržely dřívější typ plen a poté přešly na nové modely. Měly tak možnost srovnat praktičnost novinek letošního modelu v běžném provozu s miminkem.

HAPPY MINI (2) – plenky pro děti od 3 do 6 kg

Pleny Happy Mini jsou určeny pro miminka v prvních měsících života. Doporučují se pro děti o hmotnosti 3–6 kg. 

Jelikož novorozenci a kojenci vyžadují zvláštní péči, byly nejmenší velikosti plen Happy vybaveny novým speciálním systémem Early Care System, který zaručuje měkkost, jemnost a ochranu před podrážděním. Díky unikátním vlastnostem plen Happy Mini, které odpovídají potřebám miminka, jsou tyto pleny jako nejjemnější prádlo.

Inzerce

Pokožka miminka je výjimečně citlivá a náchylná vůči podráždění, proto je v tomto období obzvláště důležité dostatečně časté přebalování. Jednorázové pleny Happy Mini mají indikátor vlhkosti – speciální proužek na přední části pleny, který změnou barvy informuje rodiče, že je potřeba plenu vyměnit. Díky indikátoru vlhkosti budete přesně vědět, kdy děťátko přebalit. Ani ho v plence nenecháte příliš dlouho, ani ji nebudete měnit příliš často a zbytečně tak vyhazovat ještě použitelné plenky. A ono je to při jejich denní spotřebě u nejmenších miminek ve výsledku hodně znát.

HAPPY MIDI (3) - plenky pro děti od 5 do 9 kg 

Pleny Bella Baby Happy ve velikosti Midi jsou doporučeny pro děti o hmotnosti 5 až 9 kg.

Inzerce

V této fázi vývoje se miminko začíná samostatně pohybovat, proto je obzvláště důležité, aby se v plenkových kalhotkách cítilo pohodlně a mělo naprostou svobodu pohybu. Proto jsou pleny ve velikosti Midi vybaveny novým speciálním systémem 360° Comfort System – jedná se o systém pružných prvků v kombinaci s anatomickým absorpčním jádrem, díky němuž je plena pohodlná, perfektně přiléhá k tělu dítěte, a přitom si zachovává savost a jemnost.

Pleny pro děti značky Happy znamenají nespoutanou zábavu ve dne a klidný spánek v noci! 

Inzerce

HAPPY MAXI (4) - plenky pro děti od 8 do 18 kg

Pleny Bella Baby Happy ve velikosti Maxi jsou doporučeny pro děti o hmotnosti 8–18 kg. Jejich unikátní vlastnosti přizpůsobené potřebám dětí v této vývojové fázi zaručují optimální ochranu a pocit maximálního pohodlí.

V této vývojové fázi by plena měla dítěti zajišťovat maximální volnost pohybu. Proto jsou pleny ve velikosti Maxi vybaveny novým speciálním systémem 360° Comfort System – systém pružných prvků v kombinaci s anatomickým absorpčním jádrem, díky němuž je plena pohodlná, netlačí a perfektně přiléhá k tělu dítěte, a přitom si zachovává savost a jemnost.

Jednorázové pleny Happy jsou zárukou bezpečí a výjimečného pohodlí! 

Vychytávky, které by maminkám měly ulehčit práci (a dětem co nejvíce zpříjemnit první měsíce života):

1. Early Care System

  • TECHNOLOGIE AIR FLOW - Prodyšnost pleny zajišťuje přístup čerstvého vzduchu k pokožce děťátka, zabraňuje opruzení a minimalizuje riziko podráždění.
  • PREMIUM DRY- Speciální embosovaná netkaná textilie urychluje distribuci a absorpci tekutiny a umocňuje pocit sucha.
  • VRSTVA EXTRA SOFT - Super měkká vnější vrstva pleny poskytuje pocit výjimečné měkkosti a pohodlí.
  • INDIKÁTOR VLHKOSTI - Indikátor vlhkosti pomáhá zajistit, aby pokožka děťátka byla vždy v suchu. Indikátor změnou barvy naznačuje rodičům, kdy je potřeba plenku vyměnit.

2. 360° Comfort Systém

  • TECHNOLOGIE AIR FLOW - Prodyšnost pleny zajišťuje přístup čerstvého vzduchu k pokožce děťátka, zabraňuje opruzení a  minimalizuje riziko podráždění.
  • QUICK DRY - Speciální netkaná textilie urychluje distribuci vlhkosti po celé délce pleny a poskytuje tím jedinečný pocit sucha.
  • FLEXI FIT - Systém elastických prvků – široký pás spolu s širokými elastickými suchými zipy umožňuje maximální svobodu pohybu.
  • ANATOMICAL CORE - Anatomicky tvarované absorpční jádro perfektně sedí v rozkroku.

Již brzy se můžete těšit na první dojmy našich maminek!

TIP

Zapojte se do 4 kolové soutěže s Bella Happy o pleny, vlhčené ubrousky, podložky a kapesníčky! Soutěž probíhá do 23. 10. 2016!

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Související témata

Komerční sdělení

Související články

Testujeme nové pleny Bella Happy - diskuze

Poradna

Dobrý den,
V Srpnu 2019 jsem nastoupila na materskou a od března 2020 pobírá rodičovský příspěvek, který jsem si rozlozila na 2 roky. Můj zaměstnavatel mi nabízí zkrácený úvazek. Jelikož s manželem chceme ještě druhé dítě, mám dotaz ohledně výpočtu ppm. Pokud budu pracovat na zkrácený úvazek při rodičovské dovolené a na jaře 2022 by se nám narodilo druhé dítě, z čeho se bude vypočítávat ppm? Žezdy, kterou jsem pobirala před prvnim dítětem a nebo z toho zkraceneho úvazku? Děkuji!

Dobrý den,
pokud na další peněžitou pomoc v mateřství (PPM) nastoupíte do 4 let předchozího dítěte a za trvání stejného zaměstnání, použije se pro výpočet PPM denní vyměřovací základ pro předchozí PPM, pokud je vyšší než aktuální denní vyměřovací základ. Pokud chcete vykonávat stejný druh práce, je potřeba ukončit rodičovskou dovolenou (na rodičovský příspěvek to však nemá vliv).

Ing. Lenka Kozlová | Babyonline | 16.01.2021, 10:59
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce