Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Jitka: Testování byla pro nás velká výzva! Zubní kartáček předčil mé očekávání!

Milé maminky (a tatínci), 

tak i na mě se usmálo štěstí a dostala jsem příležitost zúčastnit se testování. Domů nám dorazil balíček, ve kterém se ukrývaly hned tři dětské produkty od značky MAM: Oral Care zubní žínka Rabbit, zubní kartáček Training Brush a zubní kartáček Baby’s Brush.

Inzerce

Příručka s medvídkem může usnadnit přesvědčit ratolest, že čištění zoubků je důležitou součástí hygieny

Příjemným bonusem byla malá krásně zpracovaná příručka, která mě také zaujala, a proto si zaslouží alespoň pár slov. Obsahuje pohádku o tom, jak si medvídek s pomocí své maminky čistil zoubky.

Text pohádky je doplněný názornými obrázky a je skvělým materiálem, který může usnadnit přesvědčit ratolest, že čištění zoubků je důležitou součástí hygieny.

Jaký je rozdíl mezi kartáčky Training Brush a Baby’s Brush?

Ale zpátky k testovaným produktům. Protože oba zubní kartáčky se liší hlavně svou velikostí, respektive tím, pro jak staré děťátko jsou určeny, budu se jim věnovat společně. Ten větší (Training Brush) je vhodný pro děti od pěti měsíců a má menší hlavici se štětinkami. Podle mého názoru je ideální pro dobu, kdy maminka začíná své dítko učit, jak si zoubky správně čistit. U toho menšího (Baby’s Brush) se uvádí, že je pro děti od šesti měsíců a vystřídá předchozí kartáček tehdy, kdy už dítko zná základy zubní hygieny a ví, co s kartáčkem provádět.

Testování byla pro nás velká výzva! Zubní kartáček předčil mé očekávání!

Určitě vás ale zajímají hlavně osobní zkušenosti. Synovi jsou už dva roky, ale poslední týdny bojujeme s čištěním zubů. Je to pravděpodobně tím, že se mu prořezávají čtyři stoličky zároveň a dávají mu pořádně zabrat, proto v pusince nic nesnese. Testování tak byla velká výzva! A musím říct, že zubní kartáček předčil mé očekávání. Pravděpodobně jeho méně obvyklý vzhled ve spojitosti s líbivým designem zapůsobil. Po krátkém prozkoumání kartáčku si s ním syn totiž zcela bez problémů zoubky vyčistil. 

Inzerce

Líbí se mi mnoho praktických detailů

Mně se na kartáčcích líbí zejména spousta drobných, ale mnohdy nesmírně praktických detailů. Je to například jednoduché vyznačení, kolik zubní pasty by se mělo na kartáček dát (teď už vím, že jsem ji dříve nanášela zbytečně příliš). Bezpečnostní krytka zabraňuje tomu, aby se kartáček dostal hluboko do pusinky. To je super, protože u běžných dětských kartáčků se syn skutečně často snažil dát snad až do krku. Navíc, právě díky krytce, když se kartáček položí, hlavice se štětinkami se nedotýká podložky, takže je to hygieničtější.

Zubní žínka je z velmi příjemného materiálu a má nádherný design v podobě zajíčka Součástí balíčku byla i žínka / rukavice určená k čištění a masírování dásní už od prvního zoubku. Je z velmi příjemného materiálů a má nádherný design v podobě zajíčka. Zkusila jsem s ní synovi masírovat dásně tam, kde se mu právě zoubky prořezávají, ale bohužel, v tomto případě jsem narazila na bojkot. Ale myslím, že je to hlavně tím, že žínka je určena spíše pro mladší děti, kterým se teprve začínají klubat první zoubky, na zadní stoličky se už zkrátka příliš nehodí.

Inzerce

S produkty MAM již zkušenosti mám a vždy jsem byla spokojena

S produkty MAM již zkušenosti mám, doma jsme totiž používali lahvičky, hrnečky a dudlíky této značky. Vždy

jsem byla s těmito výrobky spokojená, proto jsem moc ráda, že ani pomůcky pro ústní hygienu nezklamaly.

Zdraví

maminka Jitka a syn Martínek

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Jitka: Testování byla pro nás velká výzva! Zubní kartáček předčil mé očekávání! - diskuze

Poradna

Nespavost

| Vendyska | 25.10.2020, 12:21

Dobrý den, mám doma 5tydenniho chlapečka. Od 4 týdne nechce přes den skoro vůbec spát. Když už usne vydrží spát max. 20 minut jinak skoro pořád brečí. A to hledám co mu může vadit. Večer už má kruhy pod očima a v noci spí pak třeba 6 hodin v kuse. Teď se nám i stává že se ze spaní pozvrací, protože nám dělá problém si pořádně odříhnout. Musím dávat UM. O MM jsem přišla v 3 týdnu. Prosím o radu co dělat, aby i přes den usnul a nezvracel.

Dobrý den, u takto malého miminka řešte situaci s ošetřujícím pediatrem. U vašeho chlapečka se může jednat o potíže s tolerancí podávaného mléka a je možné, že v této oblasti budou potřeba úpravy. Zvracení po jídle ve spaní by těmto potížím nasvědčovalo a je potřeba jej řešit. Ne vždy si miminko po kojení odříhne, není to však primární důvod ke zvracení. Situaci řešte co nejdříve, zvracení ve spánku je rizikové z hlediska zdraví dítěte (může hrozit vdechnutí zvratků). Zdravím Mgr. Matoušková, dětský psycholog

Mgr. Michaela Matoušková | Babyonline | 26.10.2020, 12:41
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce