Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Petra: Nechcete, aby se vaše děti také vztekaly? Vyzkoušejte kartáčky MAM!

Milé Babyonline.cz a všechny maminky, 

chceme se s vámi společně s Šimonkem podělit o naše zkušenosti z testování dětských kartáčků firmy MAM. V zásilce, kterou jsme obdrželi, jsme dostali MAM Zubní Žínku Oral Care Rabbit, MAM Kartáček Training Brush, který je primárně určený rodičům, aby svým dětem s čištěním pomohli, jeho rukojeť je delší a MAM Kartáček Baby’s Brush, který je určený do dětských ručiček. V balíčku byla i knížečka, dětský průvodce o čištění dětských zoubků, kterým provází máma medvědice a medvídek.

Inzerce

Šimonkovi čištění zoubků nevadí, proto jsem testování kartáčků MAM uvítala

Šimonek měl z balíčku obrovskou radost, na pohled poznal, že je obsah balíčku určený jemu a tak jsme se do testování pustili s chutí. Testování jako takové jsem uvítala. Celkem mě Šimonovo čištění zubů trápí, neboť jej vážně nebaví. Sám si jezdí po zubech kartáčkem, ale čištěním to zdaleka nelze nazývat, když mu člověk chce pomoci, spustí u toho hysterický pláč a brek. Do nynějška znal jen kartáček značky Curaprox a já nevěděla, jestli to je tím typem kartáčku, nebo obecně věkem.

Motiv medvídka okamžitě sklidil úspěch

Na kartáčku mě zaujal motiv medvídka, který okamžitě sklidil úspěch, neboť Šimon poznal, že se jedná, dle něj, o zvíře brum brum a začátek úspěchu začal. Ale pěkně popořádku.

Žínka je určena pro děti, kteří s čištěním zoubků začínají

Během testování se nám vůbec neosvědčila dětská žínka, dala jsem jí celkem dvě šance, ale Šimon nesnesl látku žínky v jeho puse, nechápal, proč bych mu měla masírovat dásně.

Obecně soudím a následně jsem se i dočetla, že je žínka určena mladším dětem, které s čištěním začínají. Žínka za nás neobstála, ale to přeci pro ostatní nemusí nic znamenat. Ostatním dětem může plně vyhovovat, skoro dvouleté dítě už je na něj veliké.

Inzerce

Skvělým doplňkem čištění zubů je ilustrovaná dětská knížka, která má motivační funkci

Lépe už dopadly kartáčky. Jak ten pro rodiče, tak ten pro děti. Šimonek se sice rád ujímá vedení a nevidí důvod, proč bych mu měla zuby čistit já obdobným kartáčkem, ale tentokrát si dává celkem říci. Skvělým doplňkem čištění zubů je i již výše zmíněná ilustrovaná dětská knížka, využili jsme ji několikrát. Obrázky jsou smysluplné a monitorují to, jak si medvídě s máminou pomocí čistí zuby. Za nás má brožura skvělou motivační funkci. 

Ochranný štít u kartáčku byl pro nás parádní pomocník

Na obou kartáčcích je pozoruhodné ochranné bílé kolečko. Zprvu jsem si myslela, že bude synovi překážet, ale opak je pravdou. Díky kolečku se nemůže stát, aby dítě zasunulo hluboko do úst kartáček a za druhé je to parádní pomocník, když se stane, že dítěti kartáček spadne, protože dopadá na zem tak, že hlavička kartáčku je díky kolečku vždy nahoře a nedojde ke kontaminaci s podlahou, či jinými bakteriemi. Čistění zubů s kartáčky MAM je u nás hned radostnější a baví nás doma všechny.

Inzerce

Bez váhání bych kartáčky MAM na zoubky doporučila i ostatním maminkám

Škála produktů MAM na dentální hygienu mě jako rodiče skutečně překvapila a jsem za ni moc vděčná. Po kladném ohlasu u nás doma vím, že ji zůstanu věrná i do budoucna a nedám vždy na reklamu, kterou si přečtu v zubní ordinaci. Bez váhání bych produkty na zoubky doporučila i ostatním maminkám. 

Produkty MAM umí děti zaujmout 

Hlavní bendit spatřuji v tom, že se firma MAM umí skutečně soustředit na děti a jejich potřeby, umí děti zaujmout a ví, co mají děti rády. 

Nechcete, aby se vaše děti také vztekaly? Vyzkoušejte kartáčky MAM!

Jedinou nevýhodu, kterou jsem podle všeho objevila, je nutná pozornost věkové hranici produktů. Jak již bylo zmíněno, těžko vnutit dvouletému dítěti něco, co je určeno pro dítě například do 6 měsíců. Pokud mou recenzi čtou rodiče, jejichž děti se u čištění zoubků také vztekají, jako doposud to naše, určitě bych jim doporučila produkty MAM vyzkoušet. Věřím, že budou spokojeni jak oni, tak děti, které okouzlí nádherný design a ergonomický tvar zubních kartáčků.

Děkuji vám za důvěru a možnost testovat, 

Maminka Petra a syn Šimon

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Petra: Nechcete, aby se vaše děti také vztekaly? Vyzkoušejte kartáčky MAM! - diskuze

Poradna

Nespavost

| Vendyska | 25.10.2020, 12:21

Dobrý den, mám doma 5tydenniho chlapecka. Od 4 týdne nechce přes den skoro vůbec spát. Když už usne vydrží spát max 20 minut jinak skoro pořád brečí. A to hledám co mu může vadit. Večer už má kruhy pod očima a v noci spí pak třeba 6 hodin v kuse. Teď se nám i stává že se ze spaní pozvraci protože nám dělá problém si pořádně odrihnout. Musím dávat UM. O MM jsem přišla v 3 týdnu. Prosím o radu co dělat aby i přes den usl a nezvracel.

Dobrý den, u takto malého miminka řešte situaci s ošetřujícím pediatrem. U vašeho chlapečka se může jednat o potíže s tolerancí podávaného mléka a je možné, že v této oblasti budou potřeba úpravy. Zvracení po jídle ve spaní by těmto potížím nasvědčovalo a je potřeba jej řešit. Ne vždy si miminko po kojení odříhne, není to však primární důvod ke zvracení. Situaci řešte co nejdříve, zvracení ve spánku je rizikové z hlediska zdraví dítěte (může hrozit vdechnutí zvratků). Zdravím Mgr. Matoušková, dětský psycholog

Mgr. Michaela Matoušková | Babyonline | dnes, 08:22
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce