Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Petra: Nechcete, aby se vaše děti také vztekaly? Vyzkoušejte kartáčky MAM!

Milé Babyonline.cz a všechny maminky, 

chceme se s vámi společně s Šimonkem podělit o naše zkušenosti z testování dětských kartáčků firmy MAM. V zásilce, kterou jsme obdrželi, jsme dostali MAM Zubní Žínku Oral Care Rabbit, MAM Kartáček Training Brush, který je primárně určený rodičům, aby svým dětem s čištěním pomohli, jeho rukojeť je delší a MAM Kartáček Baby’s Brush, který je určený do dětských ručiček. V balíčku byla i knížečka, dětský průvodce o čištění dětských zoubků, kterým provází máma medvědice a medvídek.

Inzerce

Šimonkovi čištění zoubků nevadí, proto jsem testování kartáčků MAM uvítala

Šimonek měl z balíčku obrovskou radost, na pohled poznal, že je obsah balíčku určený jemu a tak jsme se do testování pustili s chutí. Testování jako takové jsem uvítala. Celkem mě Šimonovo čištění zubů trápí, neboť jej vážně nebaví. Sám si jezdí po zubech kartáčkem, ale čištěním to zdaleka nelze nazývat, když mu člověk chce pomoci, spustí u toho hysterický pláč a brek. Do nynějška znal jen kartáček značky Curaprox a já nevěděla, jestli to je tím typem kartáčku, nebo obecně věkem.

Motiv medvídka okamžitě sklidil úspěch

Na kartáčku mě zaujal motiv medvídka, který okamžitě sklidil úspěch, neboť Šimon poznal, že se jedná, dle něj, o zvíře brum brum a začátek úspěchu začal. Ale pěkně popořádku.

Inzerce

Žínka je určena pro děti, kteří s čištěním zoubků začínají

Během testování se nám vůbec neosvědčila dětská žínka, dala jsem jí celkem dvě šance, ale Šimon nesnesl látku žínky v jeho puse, nechápal, proč bych mu měla masírovat dásně.

Obecně soudím a následně jsem se i dočetla, že je žínka určena mladším dětem, které s čištěním začínají. Žínka za nás neobstála, ale to přeci pro ostatní nemusí nic znamenat. Ostatním dětem může plně vyhovovat, skoro dvouleté dítě už je na něj veliké.

Inzerce

Skvělým doplňkem čištění zubů je ilustrovaná dětská knížka, která má motivační funkci

Lépe už dopadly kartáčky. Jak ten pro rodiče, tak ten pro děti. Šimonek se sice rád ujímá vedení a nevidí důvod, proč bych mu měla zuby čistit já obdobným kartáčkem, ale tentokrát si dává celkem říci. Skvělým doplňkem čištění zubů je i již výše zmíněná ilustrovaná dětská knížka, využili jsme ji několikrát. Obrázky jsou smysluplné a monitorují to, jak si medvídě s máminou pomocí čistí zuby. Za nás má brožura skvělou motivační funkci. 

Ochranný štít u kartáčku byl pro nás parádní pomocník

Na obou kartáčcích je pozoruhodné ochranné bílé kolečko. Zprvu jsem si myslela, že bude synovi překážet, ale opak je pravdou. Díky kolečku se nemůže stát, aby dítě zasunulo hluboko do úst kartáček a za druhé je to parádní pomocník, když se stane, že dítěti kartáček spadne, protože dopadá na zem tak, že hlavička kartáčku je díky kolečku vždy nahoře a nedojde ke kontaminaci s podlahou, či jinými bakteriemi. Čistění zubů s kartáčky MAM je u nás hned radostnější a baví nás doma všechny.

Inzerce

Bez váhání bych kartáčky MAM na zoubky doporučila i ostatním maminkám

Škála produktů MAM na dentální hygienu mě jako rodiče skutečně překvapila a jsem za ni moc vděčná. Po kladném ohlasu u nás doma vím, že ji zůstanu věrná i do budoucna a nedám vždy na reklamu, kterou si přečtu v zubní ordinaci. Bez váhání bych produkty na zoubky doporučila i ostatním maminkám. 

Produkty MAM umí děti zaujmout 

Hlavní bendit spatřuji v tom, že se firma MAM umí skutečně soustředit na děti a jejich potřeby, umí děti zaujmout a ví, co mají děti rády. 

Nechcete, aby se vaše děti také vztekaly? Vyzkoušejte kartáčky MAM!

Jedinou nevýhodu, kterou jsem podle všeho objevila, je nutná pozornost věkové hranici produktů. Jak již bylo zmíněno, těžko vnutit dvouletému dítěti něco, co je určeno pro dítě například do 6 měsíců. Pokud mou recenzi čtou rodiče, jejichž děti se u čištění zoubků také vztekají, jako doposud to naše, určitě bych jim doporučila produkty MAM vyzkoušet. Věřím, že budou spokojeni jak oni, tak děti, které okouzlí nádherný design a ergonomický tvar zubních kartáčků.

Děkuji vám za důvěru a možnost testovat, 

Maminka Petra a syn Šimon

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Petra: Nechcete, aby se vaše děti také vztekaly? Vyzkoušejte kartáčky MAM! - diskuze

Poradna

Nárok na porodné

| Janice78 | 19.02.2020, 13:46

Dobrý den,
ráda bych se na Vás obrátila s dotazem či pomocí ve věci zamítnutého nároku na porodné.
Jsem samoživitelka, OSVČ.
Dotaz, proč nedosáhnu na porodné jsem zaslala úředníkovi, který mou žádost vyřizoval na jeho email i do datové schránky. Níže zasílám svůj dotaz a jeho odpověď. Nechápu ale, proč po mě chtěl úředník dokládat i zálohy z pssz a ze zdravotní pojišťovny pro účely zjištění nároku na porodné, když se ve finále odkazuje na odstavec ze zákona, kde vycházejí z průměru a ne z mých skutečných příjmů.
Z jakého důvodu se neřídili odstavcem 4?
(4) Vykonává-li osoba podle svého prohlášení v rozhodném období samostatnou výdělečnou činnost, započítává se jí jako příjem z této činnosti do rozhodného příjmu za každý měsíc

a) jedna dvanáctina příjmů uvedených v daňovém přiznání za kalendářní rok, který bezprostředně předchází kalendářnímu roku, do něhož spadá počátek období od 1. července do 30. června následujícího kalendářního roku, a to bez ohledu na to, kolik měsíců osoba ve zdaňovacím období samostatnou výdělečnou činnost vykonávala a zda tato činnost byla ve zdaňovacím období vykonávána jako činnost hlavní či vedlejší, nebo
b) jedna dvanáctina příjmů, jde-li o příjmy podléhající dani z příjmů stanovenou paušální částkou, ze kterých byla stanovena daň paušální částkou, není-li dále stanoveno jinak.

Zde zasílám emailovou komunikaci
Dobrý den,

odkazuji Vás na ustanovení § 5 odst. 5 písm. a) zákona č. 117/1995 Sb. o státní sociální podpoře:

„Vykonává-li osoba podle svého prohlášení v rozhodném období samostatnou výdělečnou činnost jako hlavní činnost, započítává se jí však jako příjem z této činnosti do rozhodného příjmu vždy nejméně částka 50 % průměrné měsíční mzdy v národním hospodářství.“

a odst. 7)

„Částka průměrné měsíční mzdy se zjišťuje za kalendářní rok předcházející období od 1. července do 30. června následujícího kalendářního roku a vyhlašuje ji Ministerstvo práce a sociálních věcí ve Sbírce zákonů a mezinárodních smluv sdělením podle průměrné mzdy v národním hospodářství vyhlášené Českým statistickým úřadem, s tím, že tuto částku zaokrouhluje na celé stokoruny dolů.“

Více Vám již sdělit nemohu. Proti vyrozumění se neodvoláváte, odvolání je proti rozhodnutí. Vyrozumění je pro Vás možnost se písemně nebo osobně vyjádřit, vyjádření e-mailem není považováno za písemnou formu, protože e-mail není opatřený elektronickým podpisem, a vysvětlení Vám poskytuji pouze jako odpověď na dotaz. Vzhledem k tomu, že jste s dítětem sama, pak hranice příjmů, pod které se musíte dostat, je velmi nízká a díky tomu nárok pak podle platných ustanovení zákona nevzniká.

Považuji tuto odpověď za dostačující a dále na případné e-maily nemohu odpovídat, mám zde dalších 500 žádostí o dávky, které čekají na zpracování.

S přáním hezkého dne,

cid:image001.png@01D5B035.29F5AF60

Lukáš Marek
Odborný referent – pracovník SSP a dávek PP pro správní obvod Praha 15 a 22
E: lukas.marek@uradprace.cz

Úřad práce ČR – Kontaktní pracoviště Praha 10
Vršovická 1429/68
Vršovice
101 00 Praha 101

Datová schránka: w7aznwp
http://www.uradprace.cz

From: Jana Dlouhá <D.Jana@seznam.cz>
Sent: Tuesday, February 18, 2020 4:57 PM
To: Marek Lukáš (UPA-ABJ) <lukas.marek@uradprace.cz>
Subject: Porodné, spis.zn.2730-20-AB

Dobrý den, pane Marku,

na základě Vašeho vyrozumění ohledně možného nároku na porodné bych se chtěla touto cestou
odvolat a požádat o vysvětlení, jak jste k finální příjmové částce 14700Kč dospěl.
Dle DAP za rok 2017, z kterého se má nárok vypočítávat byl základ daně 153.070,-Kč,
což je po vydělení 12, měsíční příjmová částka 12755,80 Kč
Jiné příjmy jsem v tomto roce neměla. Není mi tedy známo, jak jste k výsledné částce dospěl
a žádám tedy o vysvětlení

Předem děkuji

S pozdravem

Dlouhá J.


Neobtěžovala bych Vás s tímto dotazem, ale podle pana Marka je jeho odpověď dostačující a už se k ní zřejmě nehodlá vyjadřovat. Proto zkouším Vás, zda by jste byli ochotni mi danou záležitost vysvětlit, případně pomohli s odvoláním a přezkumem jejich výsledku

Předem velice děkuji

S pozdravem

Jana Dlouhá

Dobrý den,

postup úřadu je v souladu se zákonem. Pokud jste v rozhodném období vykonávala samostatnou výdělečnou činnost, zjišťují se příjmy podle § 5 odst. 4). Pokud se ale jedná o hlavní činnost a jsou takto zjištěné příjmy nízké, tedy nedosahují nejméně 50 % průměrné měsíční mzdy v národním hospodářství, započítává se místo Vašich skutečných příjmů právě těchto 50 % průměrné měsíční mzdy v národním hospodářství, tak jak to uvádí § 5 odst. 5) a související odst. 7). Pokud byste vykonávala samostatnou výdělečnou činnost v rozhodném období, ale v předchozím zdaňovacím období byste ji nevykonávala, postupovalo by se podle odst. 6).

Ing. Lenka Kozlová | Babyonline | 21.02.2020, 09:54
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce