Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Lucie: Produkty MAM pomáhají rodičům s péčí o dětský chrup

Milé maminky a tatínkové,

Produkty MAM pro ústní hygienu nejmenších vypadají kvalitně a poutají pozornost

Kartáčky i žínka MAM již na první pohled vypadají kvalitně a již svým vzhledem poutají dětskou pozornost.

Jako maminka jsem ocenila kartáček Training Brush s prodlouženou rukojetí

Bohužel u nás žínka nesplnila svůj účel, neboť moje dcera si nenechá do pusy sáhnout naprosto ničím měkkým. Využila ji jako hračku, kterou si vzala i na spaní. Žínka pro ni byla příjemná na dotyk, ale do pusy si ji dávala jen sama. Dcera je hrozně tvrdohlavá! :-D 

Inzerce

Jelikož dcera nemá ještě ani dva roky, je třeba ji zuby dočisťovat, proto jsem jako matka velmi ocenila kartáček s prodlouženou rukojetí, který se skrývá pod názvem MAM Kartáček Training Brush.

MAM je kvalita, která vydrží!

Kartáček MAM Baby’s Brush měla dcera spíše na seznámení s kartáčkem, protože ji rostou zrovna další zoubky. Dala mu pořádně zabrat, neboť ho používala i jako "kousátko". I přesto štětinky na kartáček vypadaly o hodně lépe než u jiných značek. MAM je kvalita, která vydrží.

Produkty MAM pomáhají rodičům s péčí o dětský chrup

Určitě bych značku MAM doporučila dalším rodičům, jedná se o kvalitní a bezpečné  produkty s líbivým vzhledem. Rodičům pomáhá s péčí o dětský chrup. 

Inzerce

Hlavní benefity produktů MAM pro ústní hygienu nejmenších

Hlavním benefitem produktů MAM pro ústní hygiénu nejmenších je příznivá cena a široká škála výrobků. Zubní kartáčky vydrží mnohem déle "neokousané" než produkty jiných firem. Rovněž oceňuji barevné provedení, jenž je pro malé děti jistě důležité. Jako rodič velmi kvituji výrobek MAM Kartáček Training Brush jenž má dlouhou rukojeť a umožňuje tak pohodlně dočistit zoubky.

Nevýhody jsem žádné nezaznamenala. 

Možná jen, že kartáček neumí sám od sebe skočit dítěti do pusy a přinutit ho si zoubky vyčistit! :-D

Inzerce

Maminka Lucie

 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Lucie: Produkty MAM pomáhají rodičům s péčí o dětský chrup - diskuze

Poradna

Pupík

| Zuzana96 | 28.10.2020, 11:49

Dobrý den, synovi po odpadnuti pupíku jsem objevila v pupíku takový vyrustek nejde to vidět jen kdyz ten pupík jakoby ohrnu byla jsem s tim u lékaře protože mu z toho tekl žlutý mazek moc tomu nevěnoval pozorností a napsal jen framykoin mast tyden jsem mazala a nic se nezlepšilo. A nechce se mi v tehle situaci jit do nemocnice na dětskou chirurgii tak se obracim na vás.

Dobrý den. Malý výrůstek je granulom, potírejte dále Framykoinem, trvá delší dobu, než se zahojí. Na chirurgii nemusíte chodit.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 29.10.2020, 08:05
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce