Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Lucie: Produkty MAM pomáhají rodičům s péčí o dětský chrup

Milé maminky a tatínkové,

Produkty MAM pro ústní hygienu nejmenších vypadají kvalitně a poutají pozornost

Kartáčky i žínka MAM již na první pohled vypadají kvalitně a již svým vzhledem poutají dětskou pozornost.

Jako maminka jsem ocenila kartáček Training Brush s prodlouženou rukojetí

Bohužel u nás žínka nesplnila svůj účel, neboť moje dcera si nenechá do pusy sáhnout naprosto ničím měkkým. Využila ji jako hračku, kterou si vzala i na spaní. Žínka pro ni byla příjemná na dotyk, ale do pusy si ji dávala jen sama. Dcera je hrozně tvrdohlavá! :-D 

Inzerce

Jelikož dcera nemá ještě ani dva roky, je třeba ji zuby dočisťovat, proto jsem jako matka velmi ocenila kartáček s prodlouženou rukojetí, který se skrývá pod názvem MAM Kartáček Training Brush.

Inzerce

MAM je kvalita, která vydrží!

Kartáček MAM Baby’s Brush měla dcera spíše na seznámení s kartáčkem, protože ji rostou zrovna další zoubky. Dala mu pořádně zabrat, neboť ho používala i jako "kousátko". I přesto štětinky na kartáček vypadaly o hodně lépe než u jiných značek. MAM je kvalita, která vydrží.

Produkty MAM pomáhají rodičům s péčí o dětský chrup

Určitě bych značku MAM doporučila dalším rodičům, jedná se o kvalitní a bezpečné  produkty s líbivým vzhledem. Rodičům pomáhá s péčí o dětský chrup. 

Inzerce

Hlavní benefity produktů MAM pro ústní hygienu nejmenších

Hlavním benefitem produktů MAM pro ústní hygiénu nejmenších je příznivá cena a široká škála výrobků. Zubní kartáčky vydrží mnohem déle "neokousané" než produkty jiných firem. Rovněž oceňuji barevné provedení, jenž je pro malé děti jistě důležité. Jako rodič velmi kvituji výrobek MAM Kartáček Training Brush jenž má dlouhou rukojeť a umožňuje tak pohodlně dočistit zoubky.

Nevýhody jsem žádné nezaznamenala. 

Možná jen, že kartáček neumí sám od sebe skočit dítěti do pusy a přinutit ho si zoubky vyčistit! :-D

Inzerce

Maminka Lucie

 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Lucie: Produkty MAM pomáhají rodičům s péčí o dětský chrup - diskuze

Poradna

Dobrý den, podle digitálního těhotenského testu došlo k početí před dvěma až třema týdny. Domluvila jsem si schůzku u mého gynekologa, ale prý je ještě brzy něco řešit a termín vyšetření mám 21.4.2020. Ráno jsem zvracela, mám bolesti břicha a nyní mám výtok s krví. Je to spíš jako špinění ale prádlo mám čisté jen po močení zůstává na papíře krvavý hlen. Krev není čistě červená. Pohlavní styk jsem za poslední 2 týdny neměla. Mám zajet na ambulanci nebo je to normální? Předem velice děkuji za odpověď. S pozdravem Marie

Dobrý den, výtoky v těhotenství jsou velmi časté. Po fyzické námaze (u někoho stačí jen procházka) může být i zašpinění, jak popisujete. Pokud byste začala krvácet (jako při menses), často to bývá doprovázeno i silnějšími bolestmi v podbřišku (jako při menses), vyhledejte lékaře. Zvracení nebo pocit na zvracení v prvním trimestru těhotenství je běžný. Jídlo jezte během dne častěji v menších porcích, dostatek pitného režimu (po malých dávkách). Na zklidnění nevolností dobře funguje studená kola po doušcích, nebo zázvor. Hezký den.

MUDr. Andrea Liszková | Babyonline | dnes, 07:58
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce