Inzerce
Inzerce
Inzerce

V osmém měsíci předškolní přípravy je u Káti vidět pokrok v grafomotorice

Ani v 8. měsíci předškolní přípravy Káťa nezahálela. S Předškolákovými týdeníčky si procvičila paměť a představivost, připomněla si, jak se jmenují mláďata různých zvířátek, a využila pěkného počasí na míčové hry v zahradě. Také už tolik netlačí na tužku a kreslí stále lépe.

 

Inzerce

Milí čtenáři BOL, 

zápis a přijetí do školy máme úspěšně za sebou a s tím i další měsíc s Předškolákovými týdeníčky.

Inzerce

V grafomotorice dělá Kačka pokroky

V grafomotorických cvičeních jsme si procvičily obloučky nahoru, dolů, kreslily jsme kapky a vidím pokrok. Kačka již netlačí tolik na tu tužku, bez předlohy se výsledek podobá víc a víc.

Inzerce

Cvičení paměti a geometrických tvarů s Hlavičkovými úkoly

S Hlavičkovými úkoly jsme si připomněly představivost, počítání, rýmy, posloupnost řad a paměť. Měla si zapamatovat různé geometrické tvary, jak jdou za sebou a po chvilce jsem ji horní řádek schovala a ona si musela vzpomenout, co tam bylo. Jednou se spletla, tak jsme to zkusily znovu a poté to nakreslila správně.

Inzerce

Mláďata zvířátek bude potřeba si občas připomenout

Praktik pro život se tentokrát zaměřil na zvířátka, na každou stránku měla do obrázku nalepit obrázky zvířat rozdělené na zvířata žijící v lese a na farmě. Také jsme si povídaly o mláďatech, jak se jmenují. Zjistila jsem, že některé pozapomněla, tak alespoň vím, že musíme občas připomenout a procvičit.

Pohybovky si Kačka užila i na zahradě

Na Pohybovky se vždy moc těší. Na začátku jsme si připomněly kládu a trakař. Z nových cviků jsme vyzkoušely balancování lego kostek na těle, vozíček a kolébku. Když bylo venku hezky, tak jsme si na zahradě hrály s míčem a zkoušely různé otáčení, házení a chytání nad hlavou.

Tak zase za měsíc ahoj!

maminka Lenka s Kačenkou

 

Zkuste i vy 5 minut 4x týdně předškolní zábavy!

Na Facebooku se můžete také zapojit do skupiny Předškolní příprava 2023/24 a sdílet nápady a postřehy s dalšími rodiči.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

8. V osmém měsíci předškolní přípravy je u Káti vidět pokrok v grafomotorice - diskuze

Poradna

Dobrý den . Moje poslední menstruace byla 16.4 v květnu v době kdy měla prijt ms jsem měla zrovna v den 17.5 a 18.5 pozitivní ovulační testy . Nechráněný styk byl 20.5 . Dne 28.5 jsem měla večer bolestivé píchnutí na levé straně podbřiškem které trvalo 30sekund . Do dnes neprisla další ms cyklus mám nepravidelný takže nevím kdy má prijt další ms . Dne 11.6 jsem si udělala těhotenský test ale nevím zda je tam něco nebo to je ryska . Jsem diabetička na inzulínu . Může se jednat o těhotenství poslední týden mě začali pobolivat prsa. Děkuji moc hezký den

Dobrý den,

přiložené těhotenské testy na fotografii jsou negativní. Pokud máte pochybnosti, doporučuji kontrolní test s odstupem dalších min. 2 dnů.

MUDr. Pavla Zahrádková | Babyonline | 14.06.2024, 09:32
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×