Inzerce
Inzerce
Inzerce

Suavinex představuje nový Zerø.ZerøTM dudlík pro novorozence a předčasně narozené děti

Suavinex se opět úspěšně zapsal do historie v oblasti inovace a vývoje produktů péče o děti uvedením dudlíku Zerø.ZerøTM. Je navržen tak, aby naplnil potřeby novorozenců a především také nedonošených dětí. Je ideálním pro citlivou pokožku díky speciálně vytvořenému materiálu a tvaru s odvětráním. Dudlík Zerø.ZerøTM byl navíc vytvořen s důležitým důrazem k zajištění nepřetržitého kojení a to díky struktuře  materiálu, barvě a tvaru, díky kterému je vždy správně v ústech umístěn.

Přední španělská značka zaměřená na produkty péče o malé děti věnovala mnoho let vývoji a inovaci. Pilnou prací dosáhli skvělého výsledku s příchodem péče o novorozence i předčasně narozené děti. Přechod ze života v děloze do života v reálném světě je náhlý proces, a proto je nutné používat minimálně invazivní produkty, které respektují přirozený instinkt dětí, aniž by se měnil nebo jakkoliv narušil jejich zdravý vývoj. To je cílem řady Zero Zero značky Suavinex, která obsahuje nový dudlík Zerø.ZerøTM a kojeneckou láhev Zerø.ZerøTM proti kolice.

Inzerce
 

Proč Zerø.ZerøTM?

Dudlík Zerø.ZerøTM, který je vhodný pro citlivou pokožku, je vyroben ze 100%  lékařského silikonu. Díky odvětrávanému designu dochází k menšímu kontaktu s pokožkou dítěte, pro zabránění nežádoucího tření, zatímco jeho inovativní tvar je k pokožce šetrný a při vývoji dítěte je neinvazivní.

Jeho textura, barva a tvar minimalizují záměnu s bradavkou matky, což pomáhá zajistit, aby kojení bylo během prvních dnů života dítěte správně vedeno a úspěšně započato.

Inzerce

A co více, díky své velikosti a velmi nízké hmotnosti se dokáže dokonale přizpůsobit obličeji dítěte. Zejména velikost dudlíku MINI s velmi malými rozměry je určena pro předčasně narozené děti nebo děti s nízkou porodní hmotností.

SX Pro fyziologická savička: pro respekt k rodičovství

Řada Zero Zero je významnou především pro fyziologický tvar savičky SX Pro, kterou značka Suavinex uvedla na trh již v loňském roce a což bylo krokem vpřed v respektu k rodičovství. Tato unikátní savička, kterou děti v ústech nepostřehnou, je schválená Španělskou asociací dětské stomatologie (SEOP) a byla navržena tak, aby respektovala orální vývoj dětí.

Savička SX Pro má i další nové znaky a funkce. Její krk je tenčí a zároveň širší, což umožňuje dětem téměř zcela zavřít ústa, zatímco jeho plošší souměrná hlava nechává dostatečný prostor pro jazyk, aby zůstal uvolněný, a protože je kratší, pomáhá mu ohýbat se správně ke střeše úst. Ultra měkký silikon s texturovaným povrchem napodobuje texturu a konzistenci mateřské bradavky.

Inzerce

Dudlík Zerø.ZerøTM doplňuje láhev proti kolikám Zerø.ZerøTM a je dodáván ve třech velikostech, aby pokryl všechny potřeby novorozenců během jejich růstu: ve velikosti -2 až 2 měsíce je indikována pro prvních pár dní a také pro předčasně narozené děti nebo ty, které mají velmi nízkou porodní hmotnost; a dále velikosti 0 až 6 měsíců a 6 až 18 měsíců.

Inzerce

Suavinex, lídr na trhu drobných kojeneckých produktů péče o dítě především v lékárnách ve Španělsku, Itálii a Francii, nabízí široký sortiment kojeneckých láhví, dudlíků, kosmetiky pro děti a dalších produktů prvotřídního designu a brilantní funkčnosti. Mimo jiné hlavní referencí je členství firmy Suavinex v Evropském výboru pro „Child Use and Care Articles“, jakožto orgánu odpovědném za vypracování předpisů a norem týkajících se kojeneckých produktů péče o děti.

Více na: www.crystalbaby.cz

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Suavinex představuje nový Zero Zero dudlík pro novorozence a předčasně narozené děti - diskuze

Poradna

Skoro bez zubů

| Syd | 20.10.2023, 04:48

Dobrý den, omlouvám se, možná to sem nepatří, ale už nevím, jak dá... Přistěhovala jsem se před 4 roky a nemůžu najít v kraji žádného zubaře, který by mě vzal. Jsem už zoufalá, mám poslední tři zuby na vytrhnutí, pojišťovna mi dala seznam, nikdo mi to nechce udělat, prý mají plno. Co mám dělat? Jsem zoufalá a chci mít už zoubky a najíst se, bolí mě už dásně a moje dcera taky nemá zubaře.

Dobrý den,

pokud nemáte svého zubaře a máte bolesti, doporučuji vyhledat zubní pohotovost.

Sehnat smluvního zubního lékaře by Vám měla pomoci Vaše pojišťovna, bez ohledu na dojezdové vzdálenosti. Pokud se nepodařilo na první dobrou, opakujte svou žádost o pomoc klidně několikrát po sobě. Případně je seznam zubních lékařů na stránkách www.dent.cz, kde si můžete vyfiltrovat ordinace ve Vašem kraji. Případně zvažte registraci i mimo Váš kraj (např. do Prahy běžně dojíždí rodiny od Tábora či Jindřichova Hradce). 

Přeji hodně štěstí a držím palce, ať brzy uspějete a Vy i Vaše dcera máte brzy zdravé zuby.

MUDr. Irena Červená

MUDr. Irena Červená | Babyonline | 22.10.2023, 16:17
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×