Inzerce
Inzerce
Inzerce

Suavinex představuje nový Zerø.ZerøTM dudlík pro novorozence a předčasně narozené děti

Suavinex se opět úspěšně zapsal do historie v oblasti inovace a vývoje produktů péče o děti uvedením dudlíku Zerø.ZerøTM. Je navržen tak, aby naplnil potřeby novorozenců a především také nedonošených dětí. Je ideálním pro citlivou pokožku díky speciálně vytvořenému materiálu a tvaru s odvětráním. Dudlík Zerø.ZerøTM byl navíc vytvořen s důležitým důrazem k zajištění nepřetržitého kojení a to díky struktuře  materiálu, barvě a tvaru, díky kterému je vždy správně v ústech umístěn.

Přední španělská značka zaměřená na produkty péče o malé děti věnovala mnoho let vývoji a inovaci. Pilnou prací dosáhli skvělého výsledku s příchodem péče o novorozence i předčasně narozené děti. Přechod ze života v děloze do života v reálném světě je náhlý proces, a proto je nutné používat minimálně invazivní produkty, které respektují přirozený instinkt dětí, aniž by se měnil nebo jakkoliv narušil jejich zdravý vývoj. To je cílem řady Zero Zero značky Suavinex, která obsahuje nový dudlík Zerø.ZerøTM a kojeneckou láhev Zerø.ZerøTM proti kolice.

Inzerce
 

Proč Zerø.ZerøTM?

Dudlík Zerø.ZerøTM, který je vhodný pro citlivou pokožku, je vyroben ze 100%  lékařského silikonu. Díky odvětrávanému designu dochází k menšímu kontaktu s pokožkou dítěte, pro zabránění nežádoucího tření, zatímco jeho inovativní tvar je k pokožce šetrný a při vývoji dítěte je neinvazivní.

Jeho textura, barva a tvar minimalizují záměnu s bradavkou matky, což pomáhá zajistit, aby kojení bylo během prvních dnů života dítěte správně vedeno a úspěšně započato.

Inzerce

A co více, díky své velikosti a velmi nízké hmotnosti se dokáže dokonale přizpůsobit obličeji dítěte. Zejména velikost dudlíku MINI s velmi malými rozměry je určena pro předčasně narozené děti nebo děti s nízkou porodní hmotností.

SX Pro fyziologická savička: pro respekt k rodičovství

Řada Zero Zero je významnou především pro fyziologický tvar savičky SX Pro, kterou značka Suavinex uvedla na trh již v loňském roce a což bylo krokem vpřed v respektu k rodičovství. Tato unikátní savička, kterou děti v ústech nepostřehnou, je schválená Španělskou asociací dětské stomatologie (SEOP) a byla navržena tak, aby respektovala orální vývoj dětí.

Savička SX Pro má i další nové znaky a funkce. Její krk je tenčí a zároveň širší, což umožňuje dětem téměř zcela zavřít ústa, zatímco jeho plošší souměrná hlava nechává dostatečný prostor pro jazyk, aby zůstal uvolněný, a protože je kratší, pomáhá mu ohýbat se správně ke střeše úst. Ultra měkký silikon s texturovaným povrchem napodobuje texturu a konzistenci mateřské bradavky.

Inzerce

Dudlík Zerø.ZerøTM doplňuje láhev proti kolikám Zerø.ZerøTM a je dodáván ve třech velikostech, aby pokryl všechny potřeby novorozenců během jejich růstu: ve velikosti -2 až 2 měsíce je indikována pro prvních pár dní a také pro předčasně narozené děti nebo ty, které mají velmi nízkou porodní hmotnost; a dále velikosti 0 až 6 měsíců a 6 až 18 měsíců.

Inzerce

Suavinex, lídr na trhu drobných kojeneckých produktů péče o dítě především v lékárnách ve Španělsku, Itálii a Francii, nabízí široký sortiment kojeneckých láhví, dudlíků, kosmetiky pro děti a dalších produktů prvotřídního designu a brilantní funkčnosti. Mimo jiné hlavní referencí je členství firmy Suavinex v Evropském výboru pro „Child Use and Care Articles“, jakožto orgánu odpovědném za vypracování předpisů a norem týkajících se kojeneckých produktů péče o děti.

Více na: www.crystalbaby.cz

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Suavinex představuje nový Zero Zero dudlík pro novorozence a předčasně narozené děti - diskuze

Poradna

9x kaz dítě 5 let

| JJAN | 07.06.2022, 09:28

Dobrý den,
vzhledem k tomu že náš druhý, mladší syn otevřel pusu až teď, bylo mu zjištěno 9x kazů a doporučení opravy pod celkovou anestezií a že se máme připravit na cc 15tisíc korun českých, plus 1000,- za vyšetření.....Každý na nás kouká jako na odpad, na rozdíl od staršího syna nemá ten maličký takový přísun sladkého, vlastně téměř žádný, sladké pití nekupujeme a ten starší je v 6té třídě a má jen 1 spravovaný zub, protože je lajdák a kašle na čištění. Ten maličký má větší péči než ten starší a přesto to takto dopadlo. Proč to nejde zajistit někde u zařízení které má smlouvu s pojišťovnami? Znáte nějaká?
Kolik to stojí jinde?
Díky za odpovědi.

Dobrý den,

ošetření zcela jistě lze zajistit v zařízení, které má smlouvu s pojišťovnou. Avšak otázkou zůstává, co vše danému zařízení pojišťovna proplácí a jaké ošetření je u Vašeho syna plánováno - pojišťovna nehradí zdaleka vše. Těchto zařízení je po republice velmi málo - ošetřování dětí v celkové anestezii je velmi náročné na personální i přístrojové vybavení (minimálně zubní lékař se zkušenostmi s ošetřováním dětí, jeho sestřička, anesteziolog a jeho sestra, stomatologická a anesteziologická souprava, dospávací pokoj, sestra dohlížející na pacienty po výkonu). Z toho je zřejmé, že tuto péči nemůže poskytovat zdaleka každé zdravotnické zařízení. A i proto jsou na těchto pracovištích velmi dlouhé čekací lhůty. Osobně mám zkušenosti se stomatologickými klinikami VFN v Praze a FN Motol. Předpokládám, že dané ošetření bude prováděno i v ostatních fakultních nemocnicích, kde mají dětské zubní oddělení. Není však pravidlem, že každé pracoviště je schopno zajistit v celkové anestezii i sanaci chrupu (zuby opravit) - pokud na operačním sále dané nemocnice není zubní souprava, pak je možné pouze ošetření extrakcemi (vytržením zubů). Ostatně při ošetření v narkóze je potřeba vždy postupovat radikálněji než při běžném ošetření (narkózu za týden nezopakujeme, ošetření zubních kanálků není až na výjimky možné, atd.).

Ceník má každé pracoviště svůj, dle kalkulace cen, kterou musí mít ze zákona provedenou (promítají se tam mj. náklady daného pracoviště a naprosto nelze srovnávat např. nájem ordinace v centru Prahy a ve vlastním rodinném domku někde na vsi). Proto bohužel nemohu znát ceny jiných pracovišť. Vím jen, že rodiče mých pacientů, kteří byli ošetřeni v pražských zdravotnických zařízeních, platili běžně částky 20 - 30 000Kč. Jestli jim část ošetření hradila pojišťovna, jsem se nikoho neptala (teoreticky by pojišťovna mohla hradit např. extrakce a rodiče výplně, narkózu, pooperační péči).

Pokud chcete hledat zařízení, kterému pojišťovna Vašeho dítěte proplatí ošetření v celkové anestezii, doporučuji se obrátit právě na Vaši pojišťovnu, resp. jejího revizního lékaře pro oblast stomatologické péče ve Vašem kraji. Ten má přehled, komu co proplácejí a kde jakou péči poskytují. Druhá věc jsou čekací lhůty v jednotlivých zařízeních a rychlost, jakou kazy postupují právě u Vašeho syna.

Držím palce, ať vše co nejdříve a co nejlépe vyřešíte a malého nezačne nic bolet.

Srdečně zdravím,

MUDr. Irena Červená

MUDr. Irena Červená | Babyonline | 14.06.2022, 22:20
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×