Inzerce
Inzerce

Lékárnička na cesty

Článek věnující se cestovní lékárničce najdete ve Vychytávkách na: https://www.babyonline.cz/maminka/vychytavky/cestovani-dovolena-sporty/=/v/2107. Seznam byl vytvořen po konzultaci s pediatrem.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Lékárnička na cesty - diskuze

Poradna

Zvracení u dětí

| TheuskaTomasek1 | 05.08.2020, 10:50

Dobrý den, chci se zeptat co mám dělat když mi děti 5 let a 10 měsíců už druh, který den zvrací a mají průjem a malý 10 měsíců ni dva dny nechce nic jist, a doktorka ma dovolenou, přišlo to z ničeho nic na dovolené na chalupě z jídla to není, to vím a odjely jsme domu a rodina nám volala ze to chytly další dvě deti6z rodiny děkuji za radu co mám dělat, nebo co dětem dát jist aspoň.

Dobrý den. Při zvracení je důležitá dieta s dostatkem tekutin, nejlépe chlazený černý čaj, iontové roztoky  - dostanou se v lékárně. K jídlu vařené brambory, rýží, mrkev, jablka, může být škrabaný banán. Striktně ne tuky  a mléčné výrobky. Pokud se zvracení nezastaví, je nutné vyšetření u lékaře. 

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 08.08.2020, 08:32
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce