Inzerce
Inzerce
Inzerce

Hubnutí s Babyonline

Jak holky shrnuly své červnové snažení?

Zavadilka

Léto je tu a jsou tu tím pádem i mé výsledky mé práce dřiny a odříkání ;)

Cvičení se stalo mou drogou. Cvičím hlavně Insanity, Rutinu a Zuzku light. Cvičím tak 5x týdně, když alespoň jedno děcko spí :)
Tělo se mi pomalu formuje – rýsuje a já pevně věřím, že do konce roku si splním svůj další cíl. Kdyby bylo více času, určitě bych se víc věnovala i běhu.

V mém novém těle se cítím super. Kalhoty, které jsem si na začátku pomalu ani nenavlíkla mi padají, takže mám ze sebe opravdu radost. Naučila jsem se konečně jíst pravidelně. Jím hodně ovoce a zeleniny. Zamilovala jsem si tvaroh, burákové máslo a vločky. Piji hlavně čistou vodu a různé čaje. Příprava svačinek je pro mě krásný rituál.

Inzerce

Mé míry k dnešnímu dni jsou:
Pas - 79
Boky - 94
Noha - 59
Ruka - 29
Váha - 63,3 kg

Výsledky z chytrého automatu v lékárně ze dne 17.6.
Index tuku 25,9% (ideál 20 - 27 %)
hmotnost tuku 16,4 kg (ideál 11,8 - 17,4)
BMI 23,9 (ideál 20 - 24,9)
Váha 63,5, 163 cm :-D

Inzerce

Ráda bych se dostala na 58 kg a začala s efektivním formováním postavy. Mé hubnutí není dieta, ale nastartování zdravého životního stylu, kterého bych se chtěla držet. Držte mi palce, určitě se v budoucnu ozvu.
Terka Zavadilka

Fotky PŘED (Zavadilka) 

Zavadilka před

Inzerce

Zavadilka před

Fotky PO (Zavadilka)

Zavadilka po půl roce

Inzerce

Zavadilka po půl roce

Jak holky shrnuly své květnové snažení?

Zavadilka

Zavadilka nám zaslala svůj cvičební plán. Podívejte se, jak dává svému tělu zabrat.

Hubneme s BOL

 

Jana 1260

Vypadá to na konec cvičení.

Tento měsíc jsem toho moc nenacvičila, po prvních dnech na mě začalo něco lézt, tak jsem vynechala 6 dní. Potom jsem týden cvičila a od 9. 5. jsem necvičila ani jednou. Je to od té doby, co měl Vojta tu „příhodu“ a pak jsme byli taky v nemocnici a já na to nemám vůbec myšlenky. Neříkám, že končím úplně.
V půlce (po té 6ti denní pauze) jsem měla rázem 1,5 kila navíc (ze 3 shozených). Nehodlám celý život každodenně cvičit, tak mě to docela naštvalo, že je to tak rychle nahoře, ale teď (co necvičím 12 dní v kuse) jsem na tom zase dobře, ale to může být tím nemocničním pobytem a stresem. No uvidím, jestli se budu držet, nebo ne. Jo a v nemocnici jsem jedla po dlouhé době i normální rohlíky. :(

Amalie2011

Cvičení flákám, dělám jen dřepy, břicho jen posiluju, 2x jsem byla běhat a jím furt stejně. :))

Jak holky shrnuly své dubnové měření

Amalie2011

Cvičím pořád, ale jím víc a víc. Léto – grilovačky, opékačky, pivečko, zmrzlina... No je to děs. Ale denně odcvičím Jill a teď nově „záchodové“ dřepy. Těm připisuji víc cm na stehně, mám je oteklá a bolavá. :D Váha se zastavila, asi už dolů víc nechce. No ale přeci jen je teprve duben a květen, červen jsou ještě daleko. Předpokládám, že těch 55 dám. Musím!!


Jana 1260

Cvičím pořád stejně, jen jsem si přidala ještě Rippid in 30 level 3,4. Kombinuju to podle nálady, co se mi zrovna chce cvičit. Tento měsíc jsem se flákala nejvíc, napočítala jsem 9 dní volna a strava taky nic moc. Výsledky tomu budou asi odpovídat.

http://blog.babyonline.cz/31761/fotogalerie/album/16062/6#f6  

 

Komentáře k březnovému měření

Zavadilka

Po minulém měření jsem trochu polevila v cvičení...zklamání bylo veliké a po pravdě mě celkem slušně demotivovalo.
Z celého měsíce jsme cvičila jen 17dní, a to v té druhé polovině. Momentálně střídám Jillien M. a cvičení s Maruškou (rutina.cz). Celkem jsem se našla v Tabatových intervalech a ve skákání přes švihadlo. Byla jsem 2x běhat po 6,5 km. 
Od pondělka 18.3. jsem najela na redukční jídelníček, kde příjem činí kolem 5,5 tis.KJ denně.
Centimentry moc dolů nejdou, ale zas se cítím o něco líp. Kalhoty, které jsem na sebe ještě před měsícem soukala, mi už jsou a nesjíždí mi ze zadku. 
Celkový pohled se na mě zlepšil, chlap ocenil pevnější pozadí. 
Bolavé svaly už nevnímám.

Amalie2011

Kdybych nejedla a nevynechávala cvičení, byly by výsledky lepší. Jenže moje slabá vůle mi nedoovolí vynechat ty dobroty, které miluji. :)) Taky trhání zubů mě vyřadilo z provozu na 4 dny. 

Cvičím stále Jill, aerobik a nějaké to posilování.

Luciasek84

Konečně první měsíc kdy můžu říct, že jsem pro hubnutí dělala maximum, cvičila jsem Jillian Michaels 30 Days shred. Trochu to odnáší kolena, která mě hodně bolí z Levelu 2, ale jinak cítím, že fyzička je někde úplně jinde. Co mě trochu děsí je, že jsem přibrala 1 kg. Ale úbytek na postavě v cm je znát. Trochu se mi začal tvarovat pas, tam mám 2 cm míň. Oproti úplnému začátku cvičení mám 4 cm dole z nejširší části břicha. Je to běh na dlouhou trať, nezměnila jsem vůbec jídleníček. Já prostě jídlo miluju a neumím si představit, že bych se musela některých jídel vzdát. Dokud půjdou cm dolů, nechám to tak. Tak uvidíme příští měsíc!

Jana1260

Cvičení:

Najela jsem na svůj systém :D a kombinuju, každý den něco jiného od Jill. Po šesti dnech cvičení si dávám den volna a když mi do toho něco vleze, tak to nehrotím a prostě necvičím, ale chybí mi to.
killer abs level2
killer abs level3
cardio(2nebo3) z body revolution
6weeks 6pack level1
6weeks 6pack leve2
cardio(2nebo3) z body revolution
body revolution workout5
body revolution workout6
cardio(2nebo3) z body revolution
Po pár dnech od posledního měření jsem měla najednou velký úbytek na váze až o 1,5kg, dostala jsem se na 60kg (končila mi MS, tak to bylo asi i tím). 
Nakonec to vydrželo až do dalšího měření. Ale teď si myslím, že už to dál nepůjde.

STRAVA:
Pořád stejné, nijak extra se neomezuju, jen jsem už skoro 2 měsíce neměla normální rohlík:D, to je velké vítězství.

 

Jak se holky vyjádřily k únorovému měření?

Jana1260

CVIČENÍ:
Stále cvičím 6dní v týdnu. Po 6weeks 6pack jsem chtěla zkusit něco jiného, víc cardio :D – přešla jsem na body revolution. Na radu „Niky“ jsem nejela od začátku, začala jsem W5, W6 a cardio2 (to mi zabralo 14dní), ale W7 a W8 mě vůbec nenadchly, samé posilování a vůbec jsem se u toho nepotila, tak jsem opět hledala něco jiného. Teď zkouším Killer Abs od Jill, zkusila jsem jednou level 2 a jednou level 3 a líbí se mi to, zase ze mě pěkně lije. Mám plán, že to teď budu kombinovat podle sebe, budu střídat 6weeks, Killer Abs a z Body revolution W5,6 a Cardia2,3 a uvidím.

STRAVA:
Přestala jsem vidět pokroky, tak jsem se rozhodla, že s tou mojí stravou něco udělám a už nebudu jíst 4 a více rohlíků denně. Jím celozrnný chleba, zeleninu, jogurty a ráno si dělám vločky. Obědy jím pořád stejné, není výjimkou smažák s hranolkama:D a ke kafi si dávám taky něco dobrýho. Začala jsem s tím 1.2. a je to znát, to břicho fakt mizí, mám teď z toho moc dobrý pocit.

MIS

3. měsíc hubnutí
Vezmu to po pořádku. O Vánočních svátcích jsem přibrala 0,5kg, což jsem čekala. Pak jsem se tak do konce ledna snažila opět skočit zpět do svého dietního plánu. Že to bude těžké jsem věděla, ale že tak moc, to jsem netušila ani náhodou. Celý leden se u mě střídaly dietní a žravé dny, stejně jako pocity, že na to prdím a druhý den, že to dám! Bylo to jak na houpačce!

Na konci ledna začala hubnout moje kamarádka, k tomu jsem opět navštívila svoje kolegyně v práci a chuť hubnout byla zpět. Tentokrát jsem to vzala za jiný konec provazu a začala jsem opravdovým čistícím týdnem, který by měl hubnutí nastartovat. Spočíval v popíjení bílkovinného nutridrinku místo jídla, k tomu popíjení silného zeleninového vývaru, bylinkových čajů a vody. První dva dny byly trochu drsnější, měla jsem opravdu hlad a byla mi zima, ale naštěstí mi nebylo nijak slabo ani špatně. Bylo mi hlavně teskno po jídle :D
Tato fáze končí přesně v den měření se pro BOL. Pokračování bude opět v duchu bez sacharidové diety další 4 týdny…
Jo a taky jsem začla cvičit!!!

Amalie2011

Tento měsíc je kritický a víc jsem se cpala po večerech než jedla. Taky je to děsně vidět. Takže teď se mega stydím! Ale těm žranicím nešlo odolat. A slibuji, že se polepším. :o))

 

Komentáře po lednovém "zúčtování"

Jana1260

Co se dělo uplynulý měsíc? Docvičila jsem od Jillien 30 day shred a teď cvičím 6weeks 6pack. Level1 jsem cvičila týden, ale skoro jsem se u něj nepotila, tak jsem zkusila level2. To je pořádný mazec, lije ze mě jako z … Poslední dny to střídám a někdy si i přidávám cviky na břicho.
Kila neubývají, centimetry trochu, hlavně v pase a v prsou (což nepotřebuju). Ale nohy a boky se pořád drží. Zatím mě vůle neopouští a chci se zbavit toho břicha. Hlavně po cvičení mám dobrý pocit, že pro to něco dělám.
Stravu zatím neřeším vůbec, ale asi bych aspoň ráno měla. Jsem unavenější, chybí mi energie, kterou ke cvičení potřebuju.
 

Zavadilka

Ahoj holky BOLky, tak i já jsem se rozhodla napsat Vám pár řádků k tomu mému hubnutí.

Už jednou jsme se s BOLem snažila zhubnout, ale zkalamala jsem nejen sama sebe. Teď jdu do toho znova a jsem ráda, že budu opět pod Vaším dohledem.
Už totiž konečně vím, že to myslím opravdu vážně, protože to, co s mým tělem udělala 3 těhotenství, je opravdu hrozné.

Mým cílem je shodit do léta nejméně 10 kg a kdyby se podařilo vrátit se na mou výchozí váhu před dětmi, což bylo 60 kg, vůbec bych se nezlobila.
Nejvíc na čem na mém těle potřebuji zapracovat je obrovské břicho, které mi po porodu nesplasklo snad ani o 1cm, pneumatiky kolem pasu, na stehnech zadku...a ještě vypracovat ruce. Takže vlastně na celém těle. :-)

Jelikož si nemůžu nasadit redukční jídelníček snažím se jíst zdravěji a hlavně pravidelně.
Potěbuji se naučit více pít a nezapomínat na svačiny.

Začla jsem cvičit podle Jillien a občas si odskočím na stránky k Marušce (www.rutina.cz) a hlavně jsem začla běhat.
Od začátku roku do dnešního dne mám odběhnutých 32km.
Jillien jsem trochu zanedbávala, protože jsem si ji nechávala na dny, kdy Petr nebude doma a já se ven nedostanu, což od druhé poloviny ledna je zas často.

Jsou to už dva měsíce, co jsem začla se sebou něco dělat. Musím ale pomalu, kvůli jizvě na břiše. To mě po pravdě trochu brzdí. Jsou cviky, které nedám právě pro bolestivé pocity v břiše. Vím, že nemůžu jet na 100%. Tenhle stav nastane až Hynek začne s příkrmem, což je za 2,5 měsíce. To dám. :-)
Musím ale napsat, že od doby, co jsem začla něco dělat a hýbat se, se cítím mnohem lépe. A cítím i trochu změny na těle. Jsem celkově zpevněnější a silnější, co se týče svalů.
Tak držte prosím palce do dalších dní....Terka Zavadilka

Luciasek84

Vypadá to téměř ideálně, dolů jdou kila i centimetry. Bohužel tento měsíc to všechno způsobila nemoc a bojím se, že se to vše vrátí zpět. Necvičila jsem ani minutu. Onemocněla jsem hned po štědrém dnu, 40-ky teploty, pak antibiotika, dutiny, průjem... Doufám, že další měsíce budou lepší a tělo začnu spíš zpevňovat než odvodňovat.:) Tento měsíc jdu cvičit s Jilliane těch 30 days, k tomu navíc cviky na břicho. Držte palce! :)

Amalie2011

Cvičím Jill Michales 6weeks + kickbox střídám s revolution, 2x týdně zumba a 2x aerobik- někdy si dám step aerobik jindy klasiku. Co se týče jídla, žeru furt, ale podstatně méně. Nesnídám už 3 rohlíky, ale jen dva, na oběd si nedám 5 knedlí ale max 3. Necpu se večer brambůrkama, tyčinkama, pivem a vínem - vše doháním do 18. hodiny.:-)) Prohřešků je víc než dost, ale naštěstí moje tělo funguje tak, že stačí nežrat večer a cvičit, cvičit, cvičit. Jakmile přestanu, kynu jako blázen. :o)))

efka.n

Připojila jsem se proto, že už jsem se nemohla dívat na svoje "vytahané" břicho. Potřebuji spíš zpevnit jak co jiného. Tento měsíc jsem měla nějakou střevní virozu, tak jsem si myslela, že váha klesla, jenže neodolala jsem vánočnímu přežírání a taky jsem měla víc klidu, protože manžel byl 14 dní doma a tím pádem mi odpadlo spoustu starostí a běhání kolem zvířectva. Přestala jsem konečně i kojit a tím pádem jsem se zmenšila přes prsa. Takže poslední měsíc nebyl z hlediska hubnutí úspěšný. Snad se mi bude dařit tento mměsíc líp:-)

 

 

Jak holky okomentovaly své snažení v prosinci?

Mis

Začínám hubnout!!!

Tuhle větu jsem si řekla 25.11. večer poté, co ke mně domů přijely na návštěvu mé dvě kolegyně z práce. Jaké bylo moje překvapení, když sundaly bundy. Obě krásně štíhlé tak, jak jsem je za tři roky, co je znám, nikdy neviděla.
Moje první otázka: „Jak jste to dokázaly?“ Osten závisti mě píchnul v mozku, ale co se dá dělat - do svých kil jsem se vyžrala sama. Nikdo mi to jídlo do krku necpal. Nebylo to na koho svést.
Moje kolegyně navštívily nutričního poradce. Za jídelníček a pravidelné docházení na vážení v délce tří měsíců zaplatily skoro čtyři tisíce a obě byly tak laskavé, že mi své jídelníčky zdarma poslaly. Mohla jsem si vybrat, jestli spíše sladký jídelníček nebo masový. Jelikož je můj děda řezník a táta kuchař, byla moje volba jasná….MASO.

V pondělí ráno jsem se zvážila a rozhodla se, že to napíši na BOL, abych byla tak nějak pod kontrolou. Byla jsem mile překvapena, kolik holek se ke mně přidalo. Měla jsem od začátku pocit, že takhle vyzbrojená - jídelníčkem, kontrolorkami v podobě Bolek a celkem pevným rozhodnutím zhubnout, to půjde. Zbývalo jediné. Přesvědčit manžela, aby držel se mnou. Moc se mu do toho nechtělo před Vánoci, ale je to moje zlato a věděl, že jsem už opravdu nešťastná, tak souhlasil a já měla napůl vyhráno. :D
Přesto, že jsem za ty 3 týdny párkrát ujela - hamburger v sobotu k večeři nešel odmítnout, vínu se Spritem jsem na vánočním večírku neodolala a završila to rumem s Colou, ale přesto se mi podařilo průběžně zhubnout kilo týdně.

Také mě minulý týden skolila cvičící mánie, i přesto, že jsem hned na začátku hlásila, že cvičit nebudu. Na neštěstí mi to vydrželo pouhý jeden den.

A výhled na příští měsíc?

Mám v plánu na Štědrý den a svátky jíst, co se mi zrovna zlíbí. Takže 20. ledna budu opravdu ráda, když budu vážit stejně jako teď, nikoliv víc. Ten týden mezi svátky bude opravdu těžký a já jen doufám, že si aspoň udržím tříhodinový rytmus mezi jídly a večer se nebudu moc cpát. Tak svátkům tuš a hubnutí zdar.
VESELÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!!!!

JitkaB

Celý život jsem tancovala a cvičila pravidělně, ale po maturitě se režim změnil a začala jsem přibírat. Během jednoho roku jsem nabrala 10 kg a už se nechtějí pustit. Chci zhubnout proto, že když tančím, tak jsem svým tělem omezovaná v pohybu, což mě neskutečně štve. Samozřejmě (jsme na BOL, tak to nejde nezmínit) chci také zhubnout kvůli tomu, abych v budoucnu, až budu chtít otěhotnět, měla co nejlepší výchozí fyzický stav a neměla nějaké zdravotní obtíže, které by se díky váze mohly vyloupnout.

Jaký je můj cíl?

Dostat se pod 60kg a mít postavu takovou, abych se vešla do šatů z maturitního plesu, mám totiž slíbeno, že pokud se do nich někdy vejdu, tak budeme s partnerem opět chodit do tanečních. :-)

Jak toho chci dosáhnout?

Nyní cvičím 1x týdně, plus občas nárazově více. Chtěla bych cvičení přidat a zpravidelnit. Stejně tak bych měla jíst pravidelně. Dost často se mi stane, že snídám malý jogurt a pak mám další jídlo třeba až kolem 17. hodiny :-( a to je taky třeba napravit.

Jana1260

Proč jsem se dala do cvičení?

Už jsem se na ten vytahanej pupek nemohla koukat. :) 

Vždycky jsem sportovala, od mala jsem hrála stolní tenis, jezdila na kole, na střední jsem chodila i do posilovny. Po dětech na to nějak nebyl čas a nálada. Po prvním porodu jsem se srovnala v pohodě bez cvičení. Po druhém to šlo taky nějak samo, ale teď 2 roky od druhého porodu se mi to nelíbí. Váha není tak hrozná, vždycky jsem měla kolem 60 kg, teď 63 (to už se mi zdálo moc). Ale hlavně mi jde o to břicho, vadí mi, že když si sednu, jsou mi vidět špeky. 

Musím, ale říct, že mě nakoply holky tady na Bolu

Hecla jsem se, že to prostě zvládnu. A to, že budu „sledovaná“ mně nedovolí to vzdát.
Začala jsem cvičit 5. 12. Jillian Michaels 30.day shred, jsou 3 levely, každý se cvičí 10 dní. O svátcích jsem pár dní necvičila a tak bych to měla mít dokončeno 7. 1. Potom začnu něco dalšího od ní, ještě nejsem úplně rozhodnutá co. Většinou cvičím dopoledne po desáté hodině. Vojta je ve školce a Áda cviči se mnou, nebo si hraje.

Stravu jsem vůbec nezměnila, jím pořád stejně (blbě), řekla bych, že i málo. Ale mně to jídlo hrozně otravuje, kdybych nemusela jíst, to by bylo něco.

Můj cíl

Cíl je jasný. Zbavit se špeku a zpevnit. Na váze ani nezáleží, ale na pocitu. Udělala jsem si foto před a jsem zvědavá na foto po:D. Zatím se cítím dobře, už je to znát, břicho se pomalu ztrácí a já mám na cvičení vypěstovanou závislost.

 

Zpracovala: Naďa Barochová

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Komentáře k hubnutí - diskuze

Vložit příspěvekČlanky s diskuzí
 • Gratulace
  Moc Ti Terko gratuluji jsi skvělá,za to jak se snažíš.Já si myslím,že to jde i jednodušeji bez moření se cvičením nebo dietami.Můj partner zhubl 32 kg a to bez cvičení,diet a různých jiných zázraků.jelikož sdílíme jednu domácnost tak vím, že to jde.Já sama jsem před 2 měsíci porodila a moje váha je na úžasných 68 kilech při 174 cm a to díky mému partnerovi. Jestli i Ty i ostatní holky chcete vědět jak tak se podívejte na http://www.RomanSvoboda.cz
  Třeba tam najdete inspiraci. Hezký večer
  Šárka
  sarinka74   | 14.11.2013 16:32:55
  Reagovat | URL příspěvku
 • Terka -Zavadilka
  Klobouk dolů!!! Já se sice přihlásila, ale nezbývá mi už víc odvahy se vyfotit v pozici tzv."před a po." Proto smekám nad tvým výsledkem a doufám, že nejen mě bude inspirovat tvůj příběh a především výdrž dostát svému závazku!!  Přeji hlavně moc a moc zdraví tobě a tvým blízkým!!! Pavla
  pavla97513   | 03.10.2013 22:15:26
  Reagovat | URL příspěvku
 • Terko-Zavadilko
  To je úžasnej výsledek! To bříško je tááááááková změna! Fakt moc gratuluju!
  radun   | 27.06.2013 18:50:07
  Reagovat | URL příspěvku
 • Gratulace
  Terezko moc Vám gratuluji. Krásná "práce", moc Vám to sluší. Já teď vypadám asi tak jako vy na začátku vašeho hubnutí. No, možná i hůř, mám totiž jen 151cm a nyní 66kg. Mám 4 měsíce po porodu a nemůžu se na sebe ani podívat   Ale když vidím vaše výsledky, musím to taky dát. Jen nevím zda už můžu posilovat břišní svaly :( Ještě jednou moc gratuluji a přeji hodně dalších úspěchů.  Jiřina
  Jiřkakon   | 27.06.2013 08:02:10
  Reagovat | URL příspěvku
 • TEREZKO,
  GRATULUJU, jsi nádherná!!!!!!!!
  Bea-Matyas   | 23.06.2013 09:27:57 | Reakcí: 1, poslední: 23.06.2013 22:54:08
  Reagovat | Zobrazit reakce | URL příspěvku
Vložit příspěvekČlanky s diskuzí

Poradna

Jak zdravě přibrat

| Janakolo | 10.06.2022, 11:48

Dobrý den,

po dětech jsem zhubla, aniž bych držela nějakou dietu a vážím méně, než jsem kdy vážila a to jsem vždy byla celkem hubená. Chtěla bych pár kilo (tak pět) nějak zdravým způsobem přibrat. Jím pořád stejně, pohybu mám celkem dost, snažím se víc spát, i když to se mi moc nedaří. Co byste mi doporučila? Děkuji

Dobrý den,
základním pravidlem pro zvýšení TH je, že váš energetický příjem musí být vyšší než výdej. Postup je takový, že nejdříve je nutné stanovit vaši energetickou potřebu a cíl jehož chcete dosáhnout., rozbor vašeho jídelníčku aj. Samozřejmě to lze i tzv. zdravě. Přece jenom jde o delší proces, který nelze shrnout bez potřebných informací do stručné odpovědi. Doporučuji vám se obrátit na odborníka, který vás tímto procesem provede, nejlépe nutričního terapeuta. Takové investice do sebe jistě nebudete litovat.
Jana Eliášová

Mgr. Jana Eliášová | Babyonline | 29.06.2022, 15:32
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×