Inzerce
Inzerce
Inzerce

5. Bára - modelka

Báro, po oslovení Gábinou Páralovou jste se rozhodla podpořit naši publikaci věnovanou ženám po 40. Jak na tuto práci, mohu-li říci modelky, vzpomínáte?

Jako na každou spolupráci s Gábinou. Profesionální přístup, krásné modely, vstřícnost a v neposlední řade musím říct, že mám ke Gábině naprostou důvěru, vždy ví, co mi sluší. Když navíc fotíte s Lenkou Hatašovou, je to dokonalé.o))

Věděla jste přesně, do čeho přispíváte, nebo Vás výsledek, publikace Žena po 40, také ve své komplexnosti překvapil?

Překvapil mne velmi mile. Nečekala jsem, že to bude tak objemná publikace a tolik zajímavých akcí kolem.

Pročítala jste si publikaci? Která část Vás oslovila nejvíce? Příp. které informace?

Celá publikace je inspirativní. Třeba ta část o zubech a omlazení.

Jste z dnešního pohledu ráda, že jste do projektu vstoupila?

Určitě ano. Jsme silný ročník let sedmdesátých, a tak se musíme podpořit vzájemně.

Velice děkujeme za milý rozhovor.
 

Rozhovor pořídila: MUDr. Jana Martincová, autorka fotografií: Lenka Hatašová

Předchozí části rozhovoru:

Úvod
1. Bára maminka
2. Dětství u Kodetů
3. Bára herečka - česká i zahraniční
4. Bára - žena po 40

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

5. Bára - modelka - diskuze

Poradna

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda mám jako učitelka nárok čerpat dovolenou v plném rozsahu, tedy 40 dnů? Na mateřskou jsem nastoupila na začátku roku, skončila mi v půlce července. Zaměstnavatele jsem včas požádala o čerpání řádné dovolené v návaznosti na ukončenou mateřskou. Účetní mi již dříve říkala, že podle ní mi bude mateřská krácena, a opravdu mi přišla na účet dovolená pouze za půlku července a srpen. Předpokládala jsem však, že mi část vyjde i na září. Prosím Vás o názor. Děkuji.

Dobrý den,

pokud Váš pracovní poměr nekončí v průběhu roku a požádala jste o čerpání řádné dovolené v návaznosti na skončení mateřské dovolené, máte nárok na celou dovolenou za kalendářní rok. Mateřská dovolená se považuje za výkon práce pro účely dovolené, díky tomu jste splnila podmínku alespoň 60 dnů konání práce v roce a máte tedy nárok na dovolenou za kalendářní rok. Pro krácení dovolené platí, že se krátí až při 100 a více zmeškaných směnách a zákoník práce přímo uvádí, že dovolenou vyčerpanou v návaznosti na mateřskou dovolenou před nástupem na rodičovskou dovolenou není možné krátit z důvodu následného čerpání rodičovské dovolené (§ 223).

Ing. Lenka Kozlová | Babyonline | 17.10.2019, 15:12
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce