banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

plnění obálek propagačními materiály - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
holky bolky, zkoušela jste to některá? co je v tom za fígl, že firma nabízí skoro pět korun za to, že vezmete obálku a do ní vložíte nějaké materiály a pošlete to zase zpět? píšou, že za zaslání materiálů nic neplatíte a žádné známky nekupujete.... proč mi to stejně nějak smrdí?????dík za vaše názory
Pozor na ty poplatky, které se platí dopředu, toho bych se bála a myslím si, že fígl je v tom. Na netu byly inzeráty, že pošleš např. sms s kontaktem na sebe a dole je malým napsané, že sms stojí 99kč a myslím, že pak stejně práci nedostaneš. Nebo ti pošlou materiály za poplatek. Jsou to podle mě všechno podvodníci, ale možná se mýlím. Hlavně bych neplatila nic dopředu. Kamarádka má práci na doma, plnění obálek a tak, ale ty materiály si bere od jedné paní u nich ve městě. Je to těžké najít nějakou brigádu, ale třeba se ti zadaří, držím pěsti!
Já to dělala, ale né z domovala ale ve fabrice. Navezli nás tam, celý den jsme plnili obálky (málem mě z toho švihlo, denně mi jich prošlo rukama tisíce). Zaplaceno jsme dostali i nás zavezli pak na metro a nikdo nás nikde nezotročil jak jsem se bála.Tak jak to popisuješ to nevypadá seriozně.
Já to nezkoušela, ale podobný inzerát jsem našla na netu a byl tam poplatek několik stovek hned na začátku. Když jsem jim psala o podrobnější informace, tak mě odbyli. Šlo jim asi jen o ten poplatek a pak by haslo. Nevěřim tomu.
@Hedis jo, tak nějak to asi bude. oni totiž jen tak bokem uvádí, že ti po zaplacení skoro 900 pošlou doporučeně nebo obyčejně ty materiály a když je neodstaneš, že už je to nezajímá...... tak to z toho vyplynulo co jsi psala....
Zkušensot nemám,ale nevěřila bych tomu.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40