Inzerce
Inzerce
Inzerce

Revoluce v cestování s miminky. Nuna představuje první autosedačku se zabudovanými ISOFIX konektory

Cestování s miminkem. Svébytná kategorie výletů, cest do práce, na nákupy, na návštěvy… Od jízdy autem s nejmenšími cestovateli chce každý rodič především bezpečí a maximální komfort. Vkládání autosedaček a skořepin do ISOFIXové základny v autě je v dnešní době při cestování s dětmi standard. Prémiová holandská značka Nuna nyní přichází s naprostou novinkou - autosedačkou , která má v sobě již úchyty ISOFIX zabudované. Od teď můžete zapomenout na náročné přendávání základny mezi vozidly sem a tam. Nuna ví, jak má vypadat cestování s malými dětmi a revoluční novinka je předzvěstí blízké budoucnosti pro světový trh s výrobky pro děti. Na český trh dodává autosedačku firma .

Autosedačka je určena nejmenším miminkům od narození do 13 kg. I přes zabudované výklopné ISOFIXové konektory váží pouhých 3,3 kg, takže se s ní bude každé mamince velmi snadno manipulovat. Pokud cestujete automobilem či letadlem bez ISOFIXu, můžete sedačku upoutat i “postaru” bezpečnostními pásy. Stejně tak velmi snadno a obratem ji jednou rukou vyndáte z auta či z konstrukce kočárku (sedačka je kompatibilní se všemi kočárky Nuna). Ruku v ruce s úžasnou univerzálností autosedačky jdou bezpečnostní standardy, které převyšuje. Je vyplněna patentovanou paměťovou pěnou Aeroflex, která je lehoučká a zároveň odolná. Miminko chrání tím, že v případě srážky pohltí a odkloní energii nárazu mimo jeho tělo. Hlavička dítěte je navíc chráněna další patentovanou paměťovou pěnou Tailor tech, která zároveň poskytuje pohodlnou oporu.

Prémiová značka Nuna používá u všech svých produktů nejlepší možné materiály, zakládá si na atraktivním designu a okázalých detailech. Nová autosedačka disponuje například clonou Dream Drape, kterou na sedačku umístíte pomocí magnetů, a miminko může při jízdě autem spokojeně odpočívat. Části potahu jsou vyrobené z přírodních materiálů, jako jsou vlna Merino nebo jemná a měkká lyocelová vlákna Tencel. Jemné látky z těchto materiálů jsou příjemné pro pokožku dítěte, prodyšné a samy regulují teplotu a vlhkost. 

Inzerce

Prémiová holandská značka Nuna vytváří špičkové produkty z nejlepších možných materiálů, a navíc v praktickém atraktivním designu. Dosavadní působení značky přineslo jejím výrobkům více než 300 ocenění napříč kategoriemi. Chcete-li si užít rodičovství s fantastickými výrobky, které používají světově známé osobnosti, je pro vás Nuna nejlepší volba. Další informace o produktech Nuna naleznete na , či .

Inzerce
Inzertní sdělení
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Revoluce v cestování s miminky. Nuna představuje první autosedačku se zabudovanými ISOFIX konektory - diskuze

Poradna

Dobrý den, dceři je 5,5 měsíce a stále spinká ve vaku Swaddle me, kde má ručičky na hrudníku. Vadí vázání v tomto věku? Druhý dotaz se týká uspávání, usíná mi v náručí. Kdy je vhodné “učit” usínání v postýlce? Určitě nejsem zastánce vyplakávání.
Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, pokud je dítě ve vaku klidné, můžete ponechat, postupně bych doporučila uspávání v postýlce.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 13.01.2022, 16:06
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Inzerce
×