Inzerce
Inzerce
Inzerce

Autosedačka pro nejmenší, batole i školáka. Joie představuje unikátní dlouhověkou sedačku

Výběr dětské autosedačky je jednou z mnoha věcí, nad níž si budoucí rodiče lámou hlavu. Nabídka je nesmírně široká, možností nespočet, ale vy potřebujete tu nejpraktičtější, nejbezpečnější a pro děťátko nejpříjemnější. Britská značka Joie má v produktech pro děti vytříbený styl, a nejnovější autosedačka   to potvrzuje. Nesmírně praktické a bezstarostné je její univerzální využití pro různě velké děti. Autosedačka poslouží ideálně jako pokračující sedačka po vajíčku pro miminko, ale i pro vzrostlé dítko sedící v autě po směru jízdy. Unikátní dlouhověkou sedačku i další produkty značky Joie dodává na český trh firma 

 je schválena pro použití proti směru jízdy od narození dítěte do 105 cm, stejně tak i pro umístění po směru jízdy od 15 měsíců (min. 76 cm výšky) do 105 cm výšky dítěte. Nejmenší děti v ní upoutáte 5bodovými pásy autosedačky, kterou do auta nainstalujete pomocí ISOfixu a opěrné nohy. Až váš malý pasažér vyroste, nemusíte pořizovat autosedačku novou, a stačí jen upravit poutání dítěte a instalaci sedačky (3bodovým pásem vozidla). V reálu můžete své dítko v jediné autosedačce vozit od miminka až do doby, kdy dosáhne výšky 150 cm.

Inzerce

Každý rodič ocení jednoduché ovládání sedačky, především skvělou otočnou funkci v rozsahu 360 stupňů, která výrazně usnadňuje nastupování a vystupování dítěte. Díky ní si rodiče výrazně ušetří svaly i nervy. Malý cestovatel si výlety v sedačce   užije v různých polohách, díky pěti polohám sklonu sedačky dostupným po i proti směru jízdy. S rostoucím dítětem snadno průběžně nastavíte výšku sedačky – disponuje 14 možnostmi – a současně s nastavením výšky rozšíříte také bočnici pro ramenní bezpečnostní pásy.

Inzerce

Univerzálnost a praktičnost autosedačky jde ruku v ruce se stoprocentní bezpečností včetně nejmodernějších špičkových materiálů a nejpokročilejších bezpečnostních prvků – mimo jiné třívrstvé hlavové opěrce Tri-Protect pro stoprocentní ochranu hlavy při nárazu, patentované vrstvě Intelli-Fit pro nekompromisní ochranu proti bočnímu nárazu či nejnovějšímu prvku Guard Surronud Safety, který chrání pasažéra v autosedačce při nárazu z boku. Z hlediska bezpečnosti přesahuje nová autosedačka bezpečnostní standardy normy i-Size.

Inzerce

Vnitřek sedačky je vyrobený z nejlepších materiálů a vyztužený pevnými ocelovými prvky pro nejvyšší bezpečnost. Zvnějšku je sedačka velmi líbivá, disponuje luxusní látkou a polstrováním, které dobře vypadají a které můžete také kdykoliv sundat a vyprat v pračce. Při výběru sedačky si vyberete ze tří moderních designů.

Inzerce

Firma Joie byla založena v roce 2011 v Anglii. V tuto chvíli patří mezi nejprodávanější značky ve Velké Británii a nabízí své produkty ve více než 80 zemích světa. Za 13 let působení získala stovky uznávaných ocenění za bezpečnost, praktičnost i design.

Více informací naleznete na  . 

Inzertní sdělení

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Autosedačka pro nejmenší, batole i školáka. Joie představuje unikátní dlouhověkou sedačku - diskuze

Poradna

Dobrý den, dceři je 5,5 měsíce a stále spinká ve vaku Swaddle me, kde má ručičky na hrudníku. Vadí vázání v tomto věku? Druhý dotaz se týká uspávání, usíná mi v náručí. Kdy je vhodné “učit” usínání v postýlce? Určitě nejsem zastánce vyplakávání.
Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, pokud je dítě ve vaku klidné, můžete ponechat, postupně bych doporučila uspávání v postýlce.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 13.01.2022, 16:06
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×