Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Míša: Díky testování jsme objevily kartáček MAM, se kterým nás čištění zoubků baví

Milí čtenáři,

ráda bych se s vámi podělila o zkušenost s testováním produktů k ústní hygieně nejmenších. Konkrétně jde o kartáčky značky MAM.

Inzerce

Co balíček ústní hygieny MAM obsahoval?

Dostaly jsme balíček, ve kterém bylo:  MAM Zubní Žínka Oral Care Rabbit, MAM Kartáček Training Brush, který je zejména pro rodiče, aby svým dětem s čištěním pomohli, jeho rukojeť je u něj delší. Dále v testovacím balíčku byl MAM Kartáček Baby’s Brush, který je určený samotným dětičkám.  V balíčku byla i příručka, jak na čištění dětských zoubků, kterým provází máma medvědice a malý méďa.

Jako první jsme otestovali žínku Oral Care Rabbit

Naše Sofča okamžitě kartáčky zabavila, jakoby tušila, že je to vše pro ni. Nejprve jsme otestovali žínku Oral Care Rabbit, která se nijak neujala, ale to se dalo čekat, jelikož už má Sofinka dost zubů a tím pádem masírování dásniček nepotřebuje. Navíc už je na to chytrá a ví, že žínka je na mytí a ne na zuby. Ale myslím, že pro miminka bude super. 

Inzerce

Kartáček s delší rukojetí Training Brush se nám hodně osvědčil

Pak přišel na řadu kartáček s delší rukojetí Training Brush, který je pro rodiče, aby svým ratolestem sami čistili jejich první zoubky. Ten se nám hodně osvědčil. Sofinka je na čištění zvyklá od mala, takže ani neprotestovala a nechala si je spořádaně večer čistit. 

Dcerce v čištění zoubků pomáhá ilustrovaná knížečka, kde ji na medvídkovi ukazuji, jak na to

Musela mít ale v druhé ruce svůj kartáček a tím se dostávám k testování kartáčku Baby's Brush, který je určený dětem od 6ti měsíců.  S tímto kartáčkem si zoubky čistí Sofinka sama. Nedá se tomu zatím říkat čištění, je to spíše takové šmrdlání, kousání a ožužlávání v jednom, ale hlavní je, že to sama zkouší a hodně ji v tom pomáhá i ilustrovaná knížečka, kde ji na medvídkovi ukazuji, jak na to. 

Inzerce

Díky testování jsme objevily kartáček MAM, se kterým nás čištění zoubků baví

Když to shrnu, tak kartáčky MAM jsou dokonalé, protože ochranné kolo, které je na rukojeti kartáčku, zabrání zastrčení do krku, tím pádem se nemusím bát je dát Sofii do rukou. Velikostně jsou také úplně akorát. Pěkně se v malých ručičkách drží a úplně nejvíc ji chutná. Ostatní kartáčky šly do koše a zůstaly jen tyhle dva, které rozhodně musím jen a jen doporučit. Největší výhodu tedy vidím zejména v ochranném kruhu a zamezení zastrčení do krku. Jsem ráda, že jsme dostaly možnost testovat, protože díky tomu jsme objevily kartáček, se kterým nás to obě baví. DĚKUJI! 

Inzerce

Mamina Míša a Sofinka

 

 

 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Míša: Díky testování jsme objevily kartáček MAM, se kterým nás čištění zoubků baví - diskuze

Poradna

Praskající předkožka

| Markett_tt | 20.01.2021, 11:23

Dobrý den, paní doktorko,
obracím se na Vás s dotazem ohledně praskající předložky u syna 1,5. Dle doporučení dětské lékařky jsme předkožku zkoušeli po koupání zcela nenásilně spíše jen "odtahovat" cca od 6 měsíců. Přestože jsme nepoužívali žádnou sílu a kužičku prakticky jen natáhli, přesto se začala na stejném místě objevovat prasklinka. Po 3 prasklince (po zahojení, vždy cca s mesíčním odstupem) jsme po konzultaci s lékařkou zcela přestali a 1x týdne již 2 měsíce pindíka namažeme Infadolanem. Avšak i tak se např. po erekci prasklinka čas od času znovu objeví.
Prosím o váš názor. Velice mě to trápí.
Mockrát děkuji.
Markéta

Dobrý den, předkožku zatím nepřetahujte - nestahujte, předkožka může být zúžená do 3 let věku dítěte, teprve potom se řeší, potírejte Infadolanem, zhojí se.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 20.01.2021, 16:18
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce