Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Míša: Díky testování jsme objevily kartáček MAM, se kterým nás čištění zoubků baví

Milí čtenáři,

ráda bych se s vámi podělila o zkušenost s testováním produktů k ústní hygieně nejmenších. Konkrétně jde o kartáčky značky MAM.

Inzerce

Co balíček ústní hygieny MAM obsahoval?

Dostaly jsme balíček, ve kterém bylo:  MAM Zubní Žínka Oral Care Rabbit, MAM Kartáček Training Brush, který je zejména pro rodiče, aby svým dětem s čištěním pomohli, jeho rukojeť je u něj delší. Dále v testovacím balíčku byl MAM Kartáček Baby’s Brush, který je určený samotným dětičkám.  V balíčku byla i příručka, jak na čištění dětských zoubků, kterým provází máma medvědice a malý méďa.

Jako první jsme otestovali žínku Oral Care Rabbit

Naše Sofča okamžitě kartáčky zabavila, jakoby tušila, že je to vše pro ni. Nejprve jsme otestovali žínku Oral Care Rabbit, která se nijak neujala, ale to se dalo čekat, jelikož už má Sofinka dost zubů a tím pádem masírování dásniček nepotřebuje. Navíc už je na to chytrá a ví, že žínka je na mytí a ne na zuby. Ale myslím, že pro miminka bude super. 

Inzerce

Kartáček s delší rukojetí Training Brush se nám hodně osvědčil

Pak přišel na řadu kartáček s delší rukojetí Training Brush, který je pro rodiče, aby svým ratolestem sami čistili jejich první zoubky. Ten se nám hodně osvědčil. Sofinka je na čištění zvyklá od mala, takže ani neprotestovala a nechala si je spořádaně večer čistit. 

Dcerce v čištění zoubků pomáhá ilustrovaná knížečka, kde ji na medvídkovi ukazuji, jak na to

Musela mít ale v druhé ruce svůj kartáček a tím se dostávám k testování kartáčku Baby's Brush, který je určený dětem od 6ti měsíců.  S tímto kartáčkem si zoubky čistí Sofinka sama. Nedá se tomu zatím říkat čištění, je to spíše takové šmrdlání, kousání a ožužlávání v jednom, ale hlavní je, že to sama zkouší a hodně ji v tom pomáhá i ilustrovaná knížečka, kde ji na medvídkovi ukazuji, jak na to. 

Inzerce

Díky testování jsme objevily kartáček MAM, se kterým nás čištění zoubků baví

Když to shrnu, tak kartáčky MAM jsou dokonalé, protože ochranné kolo, které je na rukojeti kartáčku, zabrání zastrčení do krku, tím pádem se nemusím bát je dát Sofii do rukou. Velikostně jsou také úplně akorát. Pěkně se v malých ručičkách drží a úplně nejvíc ji chutná. Ostatní kartáčky šly do koše a zůstaly jen tyhle dva, které rozhodně musím jen a jen doporučit. Největší výhodu tedy vidím zejména v ochranném kruhu a zamezení zastrčení do krku. Jsem ráda, že jsme dostaly možnost testovat, protože díky tomu jsme objevily kartáček, se kterým nás to obě baví. DĚKUJI! 

Inzerce

Mamina Míša a Sofinka

 

 

 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Míša: Díky testování jsme objevily kartáček MAM, se kterým nás čištění zoubků baví - diskuze

Poradna

Gynprodyl a ovulace

| Kamilaa | 04.04.2020, 10:37

Dobrý den, chci se zeptat. Rok jsem krvacela mimo cyklus vždy 14 DC (ovulaci jsem neměla) byla jsem na čištění abych přestala krvácet což nepomohlo pomohl až gynprodyl díky němu mám cyklus docela pravidelný. Každý měsíc než začnu gynprodyl užívat měřím ovulaci kterou stále nemám. Gynprodyl beru 3 měsíc nahodi mi ovulaci? Je to vůbec možné? Gynekolog mi nic neřekl jen že mám užívat 16-25 dni. Gynprodyl nasadil protože jsem chtěla otěhotnět jenže nemám tu ovulaci.

Dobrý den, díky nasazenému Gynprodylu máte nyní cyklus pravidelný. Gynprodyl obsahuje progesteron, který se v ženském těle uplatňuje ve 2.fázi cyklu, zjednodušeně řečeno jednou z jeho funkcí je příprava děložní sliznice k uhnízdění vajíčka, pokud dojde k jeho oplození. Na vyvolání ovulace nemá vliv. Pokud ovulace samovolně v těle neprobíhá a je snaha otěhotnět, používá se preparát Clostilbegyt, který ovulaci vyvolá - způsobí uvolnění vajíčka z vaječníku, které může být následně oplozeno spermií. Standardně se užívá 3. - 7. den cyklu (dávkování a délka léčby je pod dohledem ošetřujícího gynekologa) a pak zhruba 12.-14.den je vhodné provést buď ultrazvuk, zda se ve vaječníku vyvíjí zralý folikul (ze kterého se uvolní vajíčko) nebo jsou k dispozici volně prodejné ovulační testy. Pokud u Vás ovulace neprobíhá a plánujete těhotenství, neváhejte zkonzultovat situaci s Vaším gynekologem. Výše popsaný postup by měl zajistit pravidelný menstruační cyklus, který je jednou z podmínek pro úspěšné otěhotnění. Hezký den.

MUDr. Andrea Liszková | Babyonline | 05.04.2020, 17:46
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce