Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Adéla: MAM zubní žínka pomáhá při bolesti rostoucích zoubků

Milí čtenáři,

jmenuji se Adéla a mám 8 měsíčního syna Dominika, který má momentálně 4 zoubky. Jeden je úplně vylezlý a 2 maličko. Ještě nemá žádný kartáček, takže jsme byli rádi, že jsme dostali možnost otestovat produkty značky MAM. Protože by se o zoubky mělo začít pečovat od začátku!

Inzerce

MAM zubní žínka pomáhá při bolesti rostoucích zoubků

Jako první jsme testovali MAM zubní žínku. Musím říci, že vzhled králíčka je super nápad a velmi ho oceňuji. Děti mají zvířátka rády.  Syna totiž vzhled velmi zajímal. Žínka je vyrobená z mikrovlákna a tak je velmi příjemná. Nikde nedráždí ani neškrábe. 

Dále oceňuji to, že to není jen na zoubky, ale také to odstraňuje bakterie z dásní. A pomáhá při bolesti rostoucích zoubků, s čím si právě procházíme. Syn má venku 4 zoubky, ale další se tlačí ven a masáž touto žínkou mu velmi pomáhá.  

Training brush umožňuje čištění zoubků s pomocí rodičů

Dále jsme obdrželi kartáček Training brush, který má dlouhou rukojeť, aby rodiče mohli dětem pomoct si zoubky vyčistit. Pokud jsou děti malé jako můj syn, 9 měsíců, tak si samy zoubky nevyčistí  a proto doporučuji tento kartáček. Štětinky nejsou tvrdé, naopak jsou velmi jemné a pro dítě příjemné. Můžete držet kartáček společně s vaším dítětem a zároveň ho učit čistit zoubky, což je velmi super. 

Inzerce

Pro starší děti je určen kartáček Baby’s brush

Jako bonus jsme získali i kartáček Baby’s brush. Ten je pro děti, které si už zoubky vyčistí samy.  Má rukojeť, která krásně padne do těch jejich malých ručiček. Jsou vyrobené z pružného materiálu, takže se drží opravdu dobře a neklouže. Opět má velmi jemné štětinky, takže to není pro děti nepříjemné.  Pokud máte mladší dítě, tak by si nejspíše sám zoubky nečistil, ale maximálně by kartáček kousal a hrál si s ním. Takže je to spíše pro starší děti.  

Ochranný kryt je dobrý nápad, jak předejít případnému neštěstí

Každý kartáček má ochranný kryt, který jsem sundala. Vadil mi tam. Ale jinak je to určitě dobrý nápad, jak předejít nějakému neštěstí. 

Inzerce

S produkty MAM se zbavíte bakterií a krásně si vyčistíte zoubky

Já tyto tři věci ústní hygieny MAM určitě doporučuji. Zbavíte se bakterií i krásně vyčistíte zoubky a to je potřeba.  Jsem velmi spokojená a čištění zoubků nás baví.

Maminka Adéla

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Maminka Adéla: MAM zubní žínka pomáhá při bolesti rostoucích zoubků - diskuze

Vložit příspěvekČlanky s diskuzí

Poradna

Hlen ve stolici

| Terka1989 | 09.07.2020, 22:06

Dobrý den, mám 5 měsíční holčičku, od druhého týdne narození je na umělém mlíčku Beba Ha 1... většinou se vykaká jen když jí pomůžu cvičením nožičkama, ale občas se zadaří a zvládne to sama. Mívá každou chvíli problémy s prdíkama i s bolenim bříška a má tmavě zelenou stolici, ale naše paní doktorka říká, že to patří k té umělé výživě a že jí nebudeme měnit, a pokud nemá krev a hleny ve stolici, tak je to v pořádku. Ale dnes ráno jsem jí našla v plínce takovéhle čárky, tak se chci zeptat, zda to nejsou ty hleny? Navíc posledních pár dní se jí nelíbí na bříšku, pláče a mává rukama i nohama. Jinak každé ráno bereme Bio Gaiu a používáme Sab simplex a nebo Baby calm. Děkuji za odpověď

Ano, je to hlen, ale nemusí znamenat nic vážného.

Přidejte probiotika, pokud se stav bude opakovat, konzultujte se svým pediatrem.

 
MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 10.07.2020, 10:26
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce