Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Adéla: MAM zubní žínka pomáhá při bolesti rostoucích zoubků

Milí čtenáři,

jmenuji se Adéla a mám 8 měsíčního syna Dominika, který má momentálně 4 zoubky. Jeden je úplně vylezlý a 2 maličko. Ještě nemá žádný kartáček, takže jsme byli rádi, že jsme dostali možnost otestovat produkty značky MAM. Protože by se o zoubky mělo začít pečovat od začátku!

Inzerce

MAM zubní žínka pomáhá při bolesti rostoucích zoubků

Jako první jsme testovali MAM zubní žínku. Musím říci, že vzhled králíčka je super nápad a velmi ho oceňuji. Děti mají zvířátka rády.  Syna totiž vzhled velmi zajímal. Žínka je vyrobená z mikrovlákna a tak je velmi příjemná. Nikde nedráždí ani neškrábe. 

Inzerce

Dále oceňuji to, že to není jen na zoubky, ale také to odstraňuje bakterie z dásní. A pomáhá při bolesti rostoucích zoubků, s čím si právě procházíme. Syn má venku 4 zoubky, ale další se tlačí ven a masáž touto žínkou mu velmi pomáhá.  

Training brush umožňuje čištění zoubků s pomocí rodičů

Dále jsme obdrželi kartáček Training brush, který má dlouhou rukojeť, aby rodiče mohli dětem pomoct si zoubky vyčistit. Pokud jsou děti malé jako můj syn, 9 měsíců, tak si samy zoubky nevyčistí  a proto doporučuji tento kartáček. Štětinky nejsou tvrdé, naopak jsou velmi jemné a pro dítě příjemné. Můžete držet kartáček společně s vaším dítětem a zároveň ho učit čistit zoubky, což je velmi super. 

Inzerce

Pro starší děti je určen kartáček Baby’s brush

Jako bonus jsme získali i kartáček Baby’s brush. Ten je pro děti, které si už zoubky vyčistí samy.  Má rukojeť, která krásně padne do těch jejich malých ručiček. Jsou vyrobené z pružného materiálu, takže se drží opravdu dobře a neklouže. Opět má velmi jemné štětinky, takže to není pro děti nepříjemné.  Pokud máte mladší dítě, tak by si nejspíše sám zoubky nečistil, ale maximálně by kartáček kousal a hrál si s ním. Takže je to spíše pro starší děti.  

Ochranný kryt je dobrý nápad, jak předejít případnému neštěstí

Každý kartáček má ochranný kryt, který jsem sundala. Vadil mi tam. Ale jinak je to určitě dobrý nápad, jak předejít nějakému neštěstí. 

Inzerce

S produkty MAM se zbavíte bakterií a krásně si vyčistíte zoubky

Já tyto tři věci ústní hygieny MAM určitě doporučuji. Zbavíte se bakterií i krásně vyčistíte zoubky a to je potřeba.  Jsem velmi spokojená a čištění zoubků nás baví.

Maminka Adéla

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Maminka Adéla: MAM zubní žínka pomáhá při bolesti rostoucích zoubků - diskuze

Vložit příspěvekČlanky s diskuzí

Poradna

Dobrý den,
V Srpnu 2019 jsem nastoupila na materskou a od března 2020 pobírá rodičovský příspěvek, který jsem si rozlozila na 2 roky. Můj zaměstnavatel mi nabízí zkrácený úvazek. Jelikož s manželem chceme ještě druhé dítě, mám dotaz ohledně výpočtu ppm. Pokud budu pracovat na zkrácený úvazek při rodičovské dovolené a na jaře 2022 by se nám narodilo druhé dítě, z čeho se bude vypočítávat ppm? Žezdy, kterou jsem pobirala před prvnim dítětem a nebo z toho zkraceneho úvazku? Děkuji!

Dobrý den,
pokud na další peněžitou pomoc v mateřství (PPM) nastoupíte do 4 let předchozího dítěte a za trvání stejného zaměstnání, použije se pro výpočet PPM denní vyměřovací základ pro předchozí PPM, pokud je vyšší než aktuální denní vyměřovací základ. Pokud chcete vykonávat stejný druh práce, je potřeba ukončit rodičovskou dovolenou (na rodičovský příspěvek to však nemá vliv).

Ing. Lenka Kozlová | Babyonline | 16.01.2021, 10:59
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce