Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminky testují Suavinex SYNDET mýdlo na ruce 500 ml

Maminka Veronika: Mýdlo nejen že odstraňuje viditelné nečistoty rukou, ale i desinfikuje

SYNDET od Suavinex má oproti jiným mýdlům spíše tekutější konzistenci, ale snad i proto se výborně roztírá. Obal je o obsahu 500 ml, výborně se s pumpičkou pracovalo i čtyřletému synovi, lehce se mačká. Tuhle vlastnost také nemají některá tekutá mýdla jiných značek, většinou se s mýdly kluci při nabírání dost trápí. Výborná vlastnost je, že mýdlo nejen že odstraňuje viditelné nečistoty rukou, ale je velká výhoda, že i zároveň desinfikuje. Sama mám problém s ekzémem na rukou, a téměř všechna tekutá mýdla mi po častém používání problém zhoršovaly. Často mi ruce popraskaly, občas i do krve, lékařka mi musela předepsat kortikoidovou mast.

Mýdlo Suavinex mne opravdu mile překvapilo. Ruce si s ním myju opravdu dost často a nepozoruju žádné zhoršení ekzému. Navíc toto mýdlo nádherně voní, je to taková luxusní jemná dětská vůně, která není nijak silná ani vtíravá a i děti mi často dávají své ruce, abych ovoněla. 

Maminka Dominika: Mýdlo na ruce využívá celá rodina 

Po příchodu domů z venku, z nákupu, po použití toalety. Mýdlo má krémovou konzistenci, krásně voní, jemně pění a snadno se oplachuje.

Mýdlo ocení především manžel, který nemůže používat běžná mýdla kvůli alergickým reakcím, mýdlo od Suavinex mu žádné potíže nezpůsobilo a naopak po nich měl pokožku krásně jemnou a hydratovanou. Syndet je tedy vhodný i pro citlivou pokožku. Jedinou nevýhodou shledávám vyšší pořizovací cenu.  

Inzerce

Maminka Petra: Pocit čistoty a ochrany mé kůže

Od počátku března jsem v naší domácnosti navýšila desinfekci, především jsem nakoupila zásoby anticovid výrobků.

V porovnání se Suavinex mám pocit, že klasický anticovid je agresivnější a dost mi po něm vadí pocit vysušených rukou a oder alkoholu, to se u kosmetiky Suavinex nestalo. Nezbytností v domácnosti je pro mě použití antibakteriálních mýdel.

Maminka Martina: SYNDET mýdlo na ruce dostalo čestné místo u nás na umyvadle

Překvapilo mě svou vůní, která je nenápadná, řekla bych, že je taková krémová a nenese v sobě žádné stopy vůně desinfekce, jako jiné mýdla, které jsme doposud měli. Od doby pandemie kupuji výhradně antibakteriální gely.

Suavinex mě překvapil i texturou a průhledným vzhledem.

Inzerce

Velice pozitivní je to, že po častém používání tohoto gelu nejsou ruce vysušené, jsou naopak jemné a citlivá kůže nemá tendenci praskat. Plně souhlasím i s tím, že toto mýdlo je vhodné pro děti, neboť je jemné a citlivé k dětské pokožce. 

Maminka Hana: Šetrně ruce čistí a nevysušuje pokožku

Mýdlo na ruce má příjemnou vůni a jeho obal je velmi praktický. Oceňuji pumpičku, prostřednictvím které je mýdlo dávkováno. Šetrně ruce čistí a nevysouší jejich pokožku. 

Maminka Markéta: Mýdlo má tekutější konzistenci?

Ruce opravdu z mýdla nebyly vysušené, tím pádem ani nepraskaly. I po 1-2 umytí pořád voněly a byly hladké a hydratované. Po dobu 3 týdenního testování jsem objevila pouze jednu malou nevýhodu. Při aplikaci mýdla Suavinex by mohl být dávkovač zahnutý lehce dolů. Mýdlo má tekutější konzistenci, po zmáčknutí celkem dost stříkne a skončí buď na tričku, nebo v umývadle. Je to pouze vizuální nevýhoda a můj pocit. Při každodenním užívání jsem si zvykla.

Inzerce

Maminka Kristýna: Mýdlo si nás okamžitě získalo

Už po rozbalení balíčku mě zaujalo svým neobvyklým hranatým tvarem a i velikosti balení. Je čiré a používáme ho dennodenně. Výhodou určitě je, že nevysušuje a příjemně voní.

Kluci, jakmile si v koupelně na umyvadle všimli nového mýdla, tak by si nejraději umývali ruce od rána do večera. Jsem moc ráda, že je do těchto věcí nemusím nutit a berou to spíš ve formě zábavy.

Inzerce

Negativa se hledali těžko, ale malé minus má a to časté ucpávání a daleký dostřik u pumpičky, který nechává na umyvadle mapy, které nejdou vidět okem, spíš po hmatu. Je to opravdu jen maličkost, která mi nijak nevadila.

Maminka Pavlína: Po použití jsem žádnou vůni necítila

Mám ráda, když po umytí rukou cítím příjemnou vůni. Bohužel po použití tohoto mýdla jsem buď žádnou vůni necítila, nebo mi nebyla příjemná. Také jsem měla pocit suchých rukou po použití mýdla. Vytkla bych také příliš agresivní střičku – po stisknutí mýdlo agresivně vyletí, je potřeba si dát pozor na „sílu“ stlačení střičky. Na „zobáčku“ střičky se mi poté tvořila nevzhledná kapka, která zasychala (nejspíše vina nevhodně zvoleného tvaru střičky).

Maminka Marie: Praktické balení vydrží dlouhou dobu

Musím se přiznat, že mě trošku zklamala vůně. Mýdlo by mohlo být více parfemované, protože takto mi připomínalo gel od Suavinex, který používám na koupání miminka a jelikož oba produkty mají i stejný obal, musela jsem velmi hlídat, abych obě mýdla při koupání našeho drobečka nezaměnila.

Na druhou stranu jsem byla velmi překvapená, že mýdlo ruce vůbec nevysušuje.

Praktická je i velikost krabičky a provedení s pumpičkou. Mýdlo nám tak dlouho vydrželo.

Maminka Eva: Mýdlo na ruce SYNDET chrání citlivou pokožku

Suavinex mýdlo na ruce jsem začala používat pravidelně již od prvního dne. Chválím, že je v praktickém balení s pumpičkou, takže aplikaci zvládnou i děti.

Stačí použít malé množství, což díky 400 ml balení, vydrží mýdlo opravdu dlouho.

Ruce se nevysouší a v kombinaci s ostatními přípravky, jsou stále hydratované a krásně jemné.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminky testují Suavinex SYNDET mýdlo na ruce 500 ml - diskuze

Poradna

Krásný dobrý den, ráda bych se informovala o výpočtu výše mateřské v případě, že bych se nechala zaměstnat na HPP. Aktuálně jsem OSVČ a pracuji externě pro jednu firmu. Každý měsíc si platím dobrovolné nemocenské pojištění (163 Kč). Těhotná zatím nejsem, nicméně výhledově půl roku to již s budoucím manželem plánujeme. Pokud by se povedlo, bude se mi počítat do podmínky "být účastna na nemocenském pojištění alespoň 270 dní za poslední 2 roky" i fakt, že jsem si nemocenské platila jako OSVČ, tudíž jsem účastna byla? Možnost přejít na HPP budu mít ve chvíli, kdy budu mít potvrzené těhotenství, tzn. raději po ukončení 3. měsíce těhotenství. Do nástupu na mateřskou mi tedy bude zbývat zhruba 4,5 měsíce. O této variantě přemýšlím s ohledem na velmi nízkou mateřskou v případě OSVČ (více si bohužel na nemocenském hradit nemůžu s ohledem na zálohy). Jako OSVČ působím již 3,5 roku. Předem moc děkuji za odpověď. Hezký den.

Dobrý den,
do potřebných 270 dní účasti na nemocenském pojištění se Vám započítá i dobrovolná účast při samostatně výdělečné činnosti. Výše PPM se vypočítá pouze ze zaměstnání.

Ing. Lenka Kozlová | Babyonline | 05.03.2021, 15:33
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce