Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminky testují Suavinex krém na ruce

Maminka Veronika: Ruce bez ekzému a vláčnější na dotyk

Děti aplikace krému Suavinex moc bavila a já jsem byla ráda, že mají ruce ošetřené a vyživené, na dotek více hydratované. Nyní po ukončení testování jsou mé ruce bez ekzému, vláčnější na dotyk a jemné vrásky na nich jako by ustupovaly. Kůže na mých rukou je totiž denně velmi namáhána běžným úklidem, mytím nádobí, ale i prací na našem hospodářství. 

Ruce nyní vypadají mladší a krásnější. Pro každou maminku je krásný pocit, když má děti čisté a voňavé. Ještě bych ráda dodala, že oproti jiným krémům se tento krém výborně během chviličky vstřebává a nezanechává žádný lepkavý nebo jiný nepříjemný pocit na rukou. 

Maminka Dominika: Jemná vůně, praktické balení a příjemná cena

Dvakrát týdně docházím pracovně do chemické laboratoře. Časté máchání ve vodě a v chemikáliích si vybírá svou daň v podobě vysušených a popraskaných rukou. Krém na ruce Suavinex je však skvělý pomocník, nejenže krásně voní, ale zanechává ruce jemné a svěží. Krém se krásně roztírá, není tekutý, ale ani extra tuhý, lehce se s ním manipuluje, snadno se vstřebá a nezanechává na rukách mastný film. 

Krémem mažu ruce i synovi, který se neustále někde máchá nebo visí, takže jeho malé ručičky vyžadují každodenní péči. Krém určitě doporučuji všem, které trápí vysušené ruce, mají rádi jemnou vůni, praktické balení a příjemnou cenu. 

Inzerce

Maminka Martina: Praktické balení, které se vleze do každé kapsy

Suavinex krém nám rovněž všem vyhovuje doma, ať už dcerce nebo dospělým. Chválím jeho praktické balení, které se vleze do každé kapsy. Jeho textura a vůně koresponduje s vůní mýdla. Sama jsem na krémy citlivá, neboť mám atopický ekzém a byla jsem zvědavá na negativní následky, které se však nedostavily.

Maminka Hana: Krém na ruce se stal mým největším favoritem

Krém má neskutečně příjemnou vůni a dokonalou konzistenci. Je hutnější, ale nezanechává pokožku mastnou. Rychle se vstřebává a pokožku vyživí. Balení je praktické, bez šroubovacího uzávěru a vejde se do kabelky, tašky, batohu. 

Maminka Kristýna: Krém mi opravdu od vysušených rukou pomohl

Z krému jsem byla asi nejvíce unešená já, i když je pravda, že jakmile viděli kluci mazající se mamku, rádi se zapojili. Krém mě potěšil svou příjemnou vůní, rychlím vstřebáváním, ruce po něm zůstávají jemné a krásně voňavé, nenechává mastný povlak. Hodně jsem se potýkala s vysušenými rukama z úklidu a z umývání nádobí. Nic nepomáhalo, a že jsem různých výrobků vyzkoušela, ale tento mi opravdu od vysušených rukou pomohl.

Maminka Pavlína: Pro hydrataci pokožky stačí množství hrachové kuličky

Okamžitě jsem musela vyzkoušet krém na ruce. Doposud jsem vyzkoušela nespočet krémů na ruce, ale nikdy jsem nebyla pořádně spokojená (ať už se jednalo o vůni produktu, či se produkt pořádně nevstřebával). Krém mě okamžitě nadchl. Má něžnou vůni a pro hydrataci pokožky stačí množství hrachové kuličky. Krém se okamžitě vstřebal, nezanechával mastné fleky a pocit mastných rukou, zároveň však ruce byly hebké. Krém bych doporučila všem, kteří stále hledají vyhovující krém na ruce.

Maminka Marie: Z krému na ruce jsem zůstala naprosto ohromená! 

Ten krém tak nádherně a příjemně voní. První den jsem chodila a pořád si jen čichala k rukám, jak je ta vůně úžasná. Jsou krémy, které jsou opravdu příliš parfémované, až z toho bolí hlava, ale tento je tak akorát. To ale nebylo to jediné, z čeho jsem jásala radostí. Konečně jsem totiž objevila krém, který se hned do pokožky vstřebá, a když si pak jdu opět omýt ruce, krém se z rukou neroztéká. Odteď už žádný jiný kupovat nebudu. Nadšena jsem nebyla jen já, ale i můj manžel, který mi pak tajně na krém chodil! :-D

Maminka Eva: Krém na ruce obsahuje 97% složek přírodního původu

Krém má jemnou, nijak nedráždivou vůni. Po nanesení nezanechává mastný efekt na kůži. Okamžitě se vsákne a ruce jsou po něm nádherně jemné, vyživené a dokonce i pnutí z vysušení je pryč, což je teď v zimě pro mě nejvíce důležité. Krém jsem si okamžitě přibalila do kabelky, abych ho kdykoliv mohla během dne použít.

 

Inzerce

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminky testují Suavinex krém na ruce - diskuze

Poradna

Krásný dobrý den, ráda bych se informovala o výpočtu výše mateřské v případě, že bych se nechala zaměstnat na HPP. Aktuálně jsem OSVČ a pracuji externě pro jednu firmu. Každý měsíc si platím dobrovolné nemocenské pojištění (163 Kč). Těhotná zatím nejsem, nicméně výhledově půl roku to již s budoucím manželem plánujeme. Pokud by se povedlo, bude se mi počítat do podmínky "být účastna na nemocenském pojištění alespoň 270 dní za poslední 2 roky" i fakt, že jsem si nemocenské platila jako OSVČ, tudíž jsem účastna byla? Možnost přejít na HPP budu mít ve chvíli, kdy budu mít potvrzené těhotenství, tzn. raději po ukončení 3. měsíce těhotenství. Do nástupu na mateřskou mi tedy bude zbývat zhruba 4,5 měsíce. O této variantě přemýšlím s ohledem na velmi nízkou mateřskou v případě OSVČ (více si bohužel na nemocenském hradit nemůžu s ohledem na zálohy). Jako OSVČ působím již 3,5 roku. Předem moc děkuji za odpověď. Hezký den.

Dobrý den,
do potřebných 270 dní účasti na nemocenském pojištění se Vám započítá i dobrovolná účast při samostatně výdělečné činnosti. Výše PPM se vypočítá pouze ze zaměstnání.

Ing. Lenka Kozlová | Babyonline | 05.03.2021, 15:33
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce