Inzerce
Inzerce
Inzerce

Testování nové řady desinfekce na ruce Suavinex

10 maminek otestovalo s celou svojí rodinou novou řadu desinfekčních produktů pro osobní péči a domácnost. Jak testování dopadlo?

Které maminky produkty Suavinex testovaly?

  • maminka Veronika
  • maminka Dominika
  • maminka Petra
  • maminka Martina
  • maminka Hana
  • maminka Markéta
  • maminka Kristýna
  • maminka Pavlína
  • maminka Marie
  • maminka Eva

Co maminky testovaly?

4 produkty nové řady desinfekce na ruce Suavinex:

SYNDET mýdlo na ruce

Syndet Suavinex mýdlo na ruce jemně čistí a vylepšuje přirozenou ochranu pokožky bez vysoušení. Ne všechna mýdla jsou stejná, Syndet obsahuje pH, které respektuje a chrání citlivou pokožku a vyhýbá se změnám její ochranné bariéry. Syndet receptura je vhodná pro intenzivní a dlouhodobé používání.

Inzerce

Suavinex krém na ruce

Složení, které podporuje rovnováhu mikrobiomu pokožky.

S hydratačními a regeneračními složkami:

Inzerce

- Bambucké máslo: zlepšuje ochrannou bariéru pokožky a chrání ji před vnějšími faktory, jako je vítr, chlad a slunce.

- Provitamin B5: zvlhčuje, regeneruje a uklidňuje.

Inzerce

- Probiotikum: pomáhá udržovat správnou rovnováhu kožní mikrobioty

Obsah 97% složek přírodního původu.

Inzerce

Suavinex dezinfekční sprej na ruce

Suavinex dezinfekční sprej na ruce, je skvělou pomocí rodičům v jejich každodenním životě pro své univerzální použití. Parfém je součástí složení naší receptury Syndet: mořská květinová vůně s citronovými, ovocnými a dřevitými nuancemi. Obohacený o provitamin B5 (panthenol), který dodává pokožce hydrataci a hebkost. Pro vlastní rychle schnoucí recepturu není třeba sprej oplachovat ani sušit. Velmi pohodlné použití mimo domov.

Suavinex dezinfekční ubrousky na ruce

Jsou velkou každodenní pomocí pro všechny rodiče jak bezstarostně zvládat péči o děti. Všestranně použitelné a především určené k čistotě rukou. Receptura s chlorhexidinem a benzalkoniumchloridem denaturuje virové proteiny. Ideální formát pro přenášení v tašce mimo domov. Balení po 10 kusech. Pro děti od 3 let.

Více na: www.crystalbaby.cz

Jak dlouho maminky produkty Suavinex testovaly?

Desinfekční produkty Suavinex maminky testovaly po dobu 3 týdnů.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Testování nové řady desinfekce na ruce od Suavinex - diskuze

Poradna

Krásný dobrý den, ráda bych se informovala o výpočtu výše mateřské v případě, že bych se nechala zaměstnat na HPP. Aktuálně jsem OSVČ a pracuji externě pro jednu firmu. Každý měsíc si platím dobrovolné nemocenské pojištění (163 Kč). Těhotná zatím nejsem, nicméně výhledově půl roku to již s budoucím manželem plánujeme. Pokud by se povedlo, bude se mi počítat do podmínky "být účastna na nemocenském pojištění alespoň 270 dní za poslední 2 roky" i fakt, že jsem si nemocenské platila jako OSVČ, tudíž jsem účastna byla? Možnost přejít na HPP budu mít ve chvíli, kdy budu mít potvrzené těhotenství, tzn. raději po ukončení 3. měsíce těhotenství. Do nástupu na mateřskou mi tedy bude zbývat zhruba 4,5 měsíce. O této variantě přemýšlím s ohledem na velmi nízkou mateřskou v případě OSVČ (více si bohužel na nemocenském hradit nemůžu s ohledem na zálohy). Jako OSVČ působím již 3,5 roku. Předem moc děkuji za odpověď. Hezký den.

Dobrý den,
do potřebných 270 dní účasti na nemocenském pojištění se Vám započítá i dobrovolná účast při samostatně výdělečné činnosti. Výše PPM se vypočítá pouze ze zaměstnání.

Ing. Lenka Kozlová | Babyonline | 05.03.2021, 15:33
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce