Inzerce
Inzerce
Inzerce

Jak maminky hodnotí novou řadu Suavinex desinfekce?

Maminka Veronika: Mytí rukou se mým dětem stalo zábavou

Jsem maminka 4 malých dětí a rozhodla jsem se pro vás otestovat novou kolekci kosmetiky a desinfekce značky Suavinex. Protože žijeme v této složité době epidemie koronavirové, je pro mne zdraví a bezpečí mých dětí velmi důležité, a proto jsem se ve zvýšené míře začala zajímat, jak nákaze předejít, tudíž vedu děti ke zvýšené hygieně.

Když jsem novou řadu Suavinex desinfekce viděla poprvé, překvapila mne svým krásným originálním vzhledem a děti ji chtěly okamžitě vyzkoušet. Testovali jsme s chlapci 3 týdny, a upřímně mohu říct, že jejich nadšení z výrobků stále trvá. Mytí rukou se jim stalo zábavou, po umytí si občas ošetříme ruce krémem, a to je také moc baví, protože zatím krém na ruce nepoužívali. A když jsme mimo domov, nosím v kabelce velmi praktické desinfekční ubrousky a sprej, abychom se chránili před viry. 

Rozhodně mohu říci, že tyto novinky opět nezklamaly. Už podle složení člověk pochopí, že se jedná o produkty velmi kvalitní. Cena je sice vyšší ve srovnání s jinýma značkami, ale podle výsledků našeho testování, rozhodně stojí za to do značky Suavinex investovat. Jsem ráda, že jsem objevila kosmetiku, která mi nezhoršuje ekzém, a spíše na pokožku působí kladně. Také mi není jedno, čím si ošetřují ruce moje děti, protože ty mají pokožku mnohem tenčí než dospělý člověk. Rozhodně všem tyto výrobky vřele doporučuji. 

Inzerce

Maminka Dominika: Kvalitní desinfekční produkty jsou základem každé domácnosti

Jmenuji se Dominika a je mi 28 let. Jsem maminkou dvouletého Mirečka a pocházíme ze severních Čech. Produkty firmy Suavinex jsem již jednou pro web Babyonline testovala. S produkty jsem byla velmi spokojená, a proto jsem je zařadila do našeho běžného života. 

Už jako těhotná jsem byla „závislá“ na desinfekčních gelech do kabelky, hygiena je pro mě základ a k tomu vedu i svého malého syna. V dnešní nelehké covidové době je apel na hygienu přece jen mnohem větší a kvalitní desinfekční produkty jsou základem každé domácnosti. 

Inzerce

Pro mě jsou produkty značky Suavinex sázkou na jistotu!

Maminka Petra: Značku Suavinex mám ještě víc a víc ráda 

Produkty v péči o ruce na mě působí jen a jen kladně. Po intenzivním vyzkoušení všech výrobků jsem nabyla dojmu, že mám Suavinex ještě víc a víc ráda a jsem ráda, že se právě tato firma rozhodla v covidové době myslet na výrobky s vyšším obsahem účinných látek proti bakteriím. 

Všechny výrobky se pyšní tím, jak úžasně voní. Vůně je skutečně jemná, přirovnala bych vůni k vůni pohlazení na duši. Svou jemností jsou tyto výrobky vhodné i pro děti. Ani jeden z výrobků nikomu z nás doma nepodráždil kůži a nebyly vyvolány vedlejší účinky, jako by mohlo být svědění, pálení, nebo zarudnutí kůže. Nejednoho uživatele překvapí i to, že voní dokonce desinfekce ve spreji a vlhčené ubrousky.

Inzerce

Mezi hlavní benefity patří zajisté kvalita výrobků, vůně a funkčnost. Z desinfekční řady cítím, že funguje. Po aplikaci mám vždy pocit čistoty a ochrany mé kůže.

Inzerce

Maminka Martina: Testování  Suavinex desinfekce mě skutečně bavilo

Do testování jsem se přihlásila hlavně ze zvědavosti, zmíněnou kosmetiku znám jen z Instagramu. Vím, že jde o španělskou kosmetiku a zajímal mě její účinek. Bydlíme v Ostravě a během covidu jsme uvězněni v malém bytě. Ven se celkem bojím s dcerou vycházet. Když už někam musím, stává se to teď dost málo, neboť hodně zastane manžel, jsem vybavena desinfekcí všude po kapsách.

Bylo to zároveň mé první setkání se španělskou značkou, která se dle mého může určitě pyšnit svými přednostmi, umí být citlivá a jemná k pokožce. Dle mého testování hodnotím desinfekční řadu jako účinnou, neboť nikdo z nás v době testování neonemocněl.

Doposud jsem desinfekci používala, ale zdaleka ne tak drahou. Po používání značky Suavinex nemám pokožku suchou a drsnou, jako po jiných antibakteriálních přípravcích. Negativem je pro mě vyšší cena jednotlivých přípravků. 

Maminka Hana: desinfekční řada je šetrná k citlivé i atopické pokožce

Dezinfekční prostředky bývají pro atopickou pokožku velkým strašákem. Ruce bývají podrážděné, červené, rozpraskané, štípou, pálí, svědí. Čelíme však době, kdy je používání dezinfekčních prostředků nezbytně nutné.  Se značkou Suavinex máme zatím jen kladné zkušenosti a cosi mi našeptávalo, že její nová desinfekční řada by mohla být k pokožce šetrnější.

Celá desinfekční řada Suavinex je naprosto dokonalá. Nezaznamenala jsem sebemenší zhoršení citlivé pokožky.  Naopak jsem byla velmi překvapena, že kůže nesvědí, neštípe a není podrážděná. K pokožce jsou produkty opravdu šetrné.

Šetrnost produktů musím zdůraznit i u dětské pokožky. Se všemi produkty této řady jsem byla naprosto spokojena a svému okolí je určitě doporučím. Jako silný atopik mohu opravdu potvrdit jejich kvalitu a zejména šetrnost.

Maminka Markéta: Luxusní vzhled, ale i viditelné účinky hned po pár dnech užívání

Do testování produktů Suavinex jsem se přihlásila hlavně z toho důvodu, že poslední rok trpím ekzémem na rukou a mezi prsty. Pracuji ve zdravotnickém zařízení, kde je v dnešní době nezbytné používat několikrát denně mýdlo a dezinfekci. Těžko hledám produkty, které mi vyhovují.

Produkty mě již po první použití velmi oslovily a věděla jsem, že je nemám naposled. Zaujaly mě, jak svým luxusním vzhledem, ale i viditelnými účinky hned po pár dnech užívání.

U mě teda platí vzhled na prvním místě, kosmetiku si vybírám především podle vzhledu a vůně. Většinou se to ale moc nevyplatí, když má něco hezký vzhled a vůní už není tak dobrá účinnost. Toto se o produktech Suavinex nedá říct. Ten hezký vypadá, voní a má skvělou účinnost. Za celou dobu testování jsem nemusela používat masti s kortikoidy, které mám na ekzém.

Kdybych měla porovnat s jiným produkty, zatím je Suavinex pro mě top 1. Ještě jsem nenarazila na prostředky, krom teda kortikoidních mastí, které by mi seděly. Vždy mi mýdla ruce vysušily, tím pádem mi popraskaly a při použiti krému nebo dezinfekce mě štípaly.

Tuto řadu produktů určitě doporučují všem, kteří mají potíže s ekzémem nebo jakýmikoliv defekty na kůži. Za mě určitě i vhodná pro děti. Skvělé balení i mimo domov, vždy přihodíte do tašky.

Maminka Kristýna: Pro své děti chci to nejlepší

O Suavinex jsem věděla, že se zaměřují na ty nejmenší a vyrábí pro ně kousátka anebo třeba kojenecké láhve, ale když jsem se po přihlášení o ní začala zajímat více, příjemně mě překvapilo zjištění, že se zaměřují i na dětskou kosmetiku anebo právě dezinfekci, kterou jsme obdrželi k testování na dobu tří týdnů a zapojili jsme se skoro celá rodina, teda kromě nejmenšího Kubíka.

Pro své děti chci to nejlepší a v této době, kdy řádí koronavirus a situace se stále moc nelepší, se o to snažím ještě víc. Co si budeme povídat, dezinfekčních výrobků, které by byli pro děti na trhu, opravdu moc není a patlat je dezinfekcí pro dospělé, která vysušuje a nemusí každému na pokožce sednout a také po ní může být třeba nepříjemná alergická reakce, kterou jsem měla právě z nemocniční dezinfekce. Náš Matýsek má už od narození sušší pokožku a musíme si dávat pozor, co mu na ní dáme.

Maminka Pavlína: Kvůli narození miminka kladu ještě větší důraz na hygienu

V říjnu 2020 se nám narodilo miminko. Kvůli aktuální situaci kladu větší důraz na hygienu. Proto kdykoli opouštím s miminkem dům, nesmí mi chybět desinfekční gel nebo alespoň desinfekční ubrousky. Jelikož s kosmetikou Suavinex mám výborné zkušenosti (vyzkoušela jsem gel na koupání pro miminko, mast na zadeček a tělové mléko), nadchly mě i nové desinfekční výrobky. 

Maminka Marie: Kosmetika šetrnější k přírodě a ekologické obaly 

Kosmetiku Suavinex jsem už znala před testováním, protože ji používám pro své miminko. Se značkou jsem velmi spokojená a proto, když jsem se dozvěděla i o nové řadě dezinfekčních prostředků, byla jsem moc nadšená.

U nás se totiž dezinfekční prostředky v této nelehké době používají neustále. Většina produktů nám však nevyhovuje, a proto jsem byla velmi zvědavá, jaké budou ty od Suavinex. Produkty od Suavinex nás celkově velmi nadchly. Je to kvalitní kosmetika, která pokožku nevysušuje. Já musím přiznat, že mám konečně hebké a hydratované ruce, než tomu bylo před testováním. Jsem moc ráda, že jsem kosmetiku mohla vyzkoušet. Mám v plánu u kosmetiky zůstat. Navíc mám i lepší pocit, že používám kosmetiku, která je šetrnější k přírodě, a obaly jsou ekologičtější. Kosmetiku rozhodně doporučuji. Za mě to jsou totiž jedny z nejlepších dezinfekčních produktů, co se ke mně dostaly. 

Maminka Eva: Suavinex přípravky naprosto předčily mé očekávání

Pracuji v jeslích, kde je moje pokožka rukou každý den velice namáhána neustálým umýváním, dezinfikováním a především používáním dětských vlhčených ubrousků. 

Stále hledám šetrnější přípravky a jsem tedy velice ráda, že jsem dostala možnost vyzkoušet právě ty od značky Suavinex. Seznámení s touto značkou pro mě bude úplná novinka. Znám ji jen z vyprávění jiných maminek a to pouze z kategorie dudlíků, které používají jejich děti. Už na první pohled mě okouzlilo jejich nádherné balení, které musí lákat okamžitě k zakoupení.

Přesně takto si představuji výrobky, které mají ruce čistit, opečovávat a především uzdravovat jejich narušenou pokožku. Za mě mohu i ostatním maminkám tyto výrobky jedině doporučit a slíbit jim, že určitě zklamané nebudou, naopak. :)

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Jak maminky hodnotí novou řadu Suavinex desinfekce? - diskuze

Poradna

Krásný dobrý den, ráda bych se informovala o výpočtu výše mateřské v případě, že bych se nechala zaměstnat na HPP. Aktuálně jsem OSVČ a pracuji externě pro jednu firmu. Každý měsíc si platím dobrovolné nemocenské pojištění (163 Kč). Těhotná zatím nejsem, nicméně výhledově půl roku to již s budoucím manželem plánujeme. Pokud by se povedlo, bude se mi počítat do podmínky "být účastna na nemocenském pojištění alespoň 270 dní za poslední 2 roky" i fakt, že jsem si nemocenské platila jako OSVČ, tudíž jsem účastna byla? Možnost přejít na HPP budu mít ve chvíli, kdy budu mít potvrzené těhotenství, tzn. raději po ukončení 3. měsíce těhotenství. Do nástupu na mateřskou mi tedy bude zbývat zhruba 4,5 měsíce. O této variantě přemýšlím s ohledem na velmi nízkou mateřskou v případě OSVČ (více si bohužel na nemocenském hradit nemůžu s ohledem na zálohy). Jako OSVČ působím již 3,5 roku. Předem moc děkuji za odpověď. Hezký den.

Dobrý den,
do potřebných 270 dní účasti na nemocenském pojištění se Vám započítá i dobrovolná účast při samostatně výdělečné činnosti. Výše PPM se vypočítá pouze ze zaměstnání.

Ing. Lenka Kozlová | Babyonline | 05.03.2021, 15:33
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce