Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminky testují Suavinex dezinfekční sprej na ruce

Maminka Veronika: Sprej od Suavinex mám vždy po ruce

Děti denně navštěvují školku, občas jdeme navštívit rodinu nebo nakoupit. Proto mám vždy po ruce tento sprej od Suavinex, který jednoduše dle potřeby aplikuji.

Pětiletý syn už zvládá si dezinfekční sprej nanášet pod dohledem sám. Důležité je sprej dobře rozetřít, aby se dostal do všech záhybů rukou a aby se zničily případné viry. Proto mladšímu synovi s aplikací i rozetřením pomáhám. 

Můžu potvrdit, že ani u dětí ani u mne jako alergika nezpůsobil sprej žádné podráždění. Po chvilce po nanesení vždy odeznil alkoholový pach a ruce zůstaly voňavé po parfému, který sprej obsahuje. 

Inzerce

Maminka Dominika: Sprej na ruce je pro mě TOP produkt

Gelové dezinfekce do kabelky jsem rychle vyměnila za tohohle úžasného pomocníka od Suavinex. Krásně voní, nepříjemný pach typický pro dezinfekce ihned odezní a zůstane jen svěží vůně. Praktické je i malé balení, které se vejde hezky do kabelky, kde je hned po ruce.

Syn neustále na něco šahá, díky spreji má ručičky hned čisté. Ruce jsou i přes časté používání jemné a dehydratované. 

Maminka Martina: Oceňuji balení s rozprašovačem, kde se dá ampulka opakovaně plnit

Suavinex desinfekční sprej na ruce jsem dostala opět v příjemně velkém balení s rozprašovačem, je skvělé, že se dá ampulka opakovaně plnit. V porovnání s jinými spreji se mi zdá, že po tomto není pokožka tak vysušená. V kombinaci spreje a krému jsem měla vždy příjemný pocit čistoty.

Maminka Hana: Příjemná květinovo-citrusová vůně

 Oproti jiným značkám dezinfekčním sprejů má tento příjemnou květinovo-citrusovou vůni. Dezinfekční spreje také většinou citlivou či atopickou kůži hodně podráždí, což jsem u tohoto spreje nezaznamenala. Je k pokožce šetrný a má velice praktické malé balení, které je ideální na cesty.

Maminka Markéta: Sprej i přes obsah alkoholu krásně voní

Byla jsem mile překvapena, jak krásně a příjemně vše voní. Zejména teda krém na ruce a dezinfekční sprej. Sprej, i když obsahuje alkohol, tak voní a neštípe. Na začátku testování jsem měla lehce popraskanou kůži mezi prsty a opravdu jsem necítila jediné zaštípání.

Maminka Kristýna: Sprej rychle po aplikaci a rozetření usychá a pokožku nevysušuje

Tento výrobek si moc oblíbil Jiřík, používal ho nejvíc a opravdu ho moc testování spreje bavilo. Krásně květinově voní, rychle po aplikaci a rozetření usychá a pokožku nevysušuje.

Po uschnutí ruce voní po květinách s příměsí citrónu. Využíváme nejvíce v obchodě. Všude jsou samé bakterie a bacily a v obchodě jich je o to víc a aspoň touto cestou kluky můžu chránit. Máme ho vždy při ruce.

Inzerce

Maminka Pavlína: Vložit dezinfekční přípravek do spreje oceňuji

Dezinfekční sprej na ruce ve formě spreje obvykle nenajdeme. Většinou jsem viděla pouze lahvičku. Vložit dezinfekční přípravek do spreje oceňuji. Sprej se rychle vstřebává a zanechává ruce jemné a s jemnou vůní. 

Maminka Marie: Již žádné flekaté sedačky v autě z ukápnutého gelu

Dezinfekční sprej na ruce je taky naprostá bomba. Antibakteriální gely mi nevoní, ale u tohoto se později vůně rozline a je stejná jako u krému na ruce, takže opět paráda.

A hlavně ten nápad dát to do spreje je super. Sprej totiž zaručí, že se na ruce dostane jen potřebné množství. Teď už konečně nemáme flekaté sedačky v autě z ukápnutého gelu.

Odteď nás sprej doprovází na všech našich cestách!

Inzerce

Maminka Eva: Sprej se pyšní rychle schnoucí recepturou

Před testováním se mi dost vysušily ruce z dezinfekce, kterou jsem používala v práci a díky tomu jsem byla docela skeptická vůči dezinfekčnímu spreji na ruce od značky Suavinex, ale naprosto zbytečně. Stal se skvělým společníkem nejen při vycházkách s dětmi venku, ale i při hrách v prostorách jeslí, či doma.

Po aplikaci rychle zaschnul, na rukou nelepil a jako největší plus shledávám to, že při jídle člověk necítil nepříjemnou pachuť v ústech z dezinfekce, když konzumoval jídlo rukama, takže hlavně pro děti naprosto ideální volba.

Inzerce

 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminky testují Suavinex dezinfekční sprej na ruce - diskuze

Poradna

Krásný dobrý den, ráda bych se informovala o výpočtu výše mateřské v případě, že bych se nechala zaměstnat na HPP. Aktuálně jsem OSVČ a pracuji externě pro jednu firmu. Každý měsíc si platím dobrovolné nemocenské pojištění (163 Kč). Těhotná zatím nejsem, nicméně výhledově půl roku to již s budoucím manželem plánujeme. Pokud by se povedlo, bude se mi počítat do podmínky "být účastna na nemocenském pojištění alespoň 270 dní za poslední 2 roky" i fakt, že jsem si nemocenské platila jako OSVČ, tudíž jsem účastna byla? Možnost přejít na HPP budu mít ve chvíli, kdy budu mít potvrzené těhotenství, tzn. raději po ukončení 3. měsíce těhotenství. Do nástupu na mateřskou mi tedy bude zbývat zhruba 4,5 měsíce. O této variantě přemýšlím s ohledem na velmi nízkou mateřskou v případě OSVČ (více si bohužel na nemocenském hradit nemůžu s ohledem na zálohy). Jako OSVČ působím již 3,5 roku. Předem moc děkuji za odpověď. Hezký den.

Dobrý den,
do potřebných 270 dní účasti na nemocenském pojištění se Vám započítá i dobrovolná účast při samostatně výdělečné činnosti. Výše PPM se vypočítá pouze ze zaměstnání.

Ing. Lenka Kozlová | Babyonline | 05.03.2021, 15:33
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce