Inzerce
Inzerce
Inzerce

Pánské oblečení

13. Košile pro ženicha a oblečení pro prcka

Člověk má pocit, že má konečně už všechno hotové, a najednou si vzpomene, do čeho já vlastně ty svoje dva chlapy obléknu??!!! A pak přijdou teprve na řadu všechny ty černé myšlenky a spousta běhání.

Musím uznat, že jsem udělala jednu skvělou věc. Ještě když jsem chodila do práce, přišla jednou naše paní účetní s tím, že jeden její příbuzný vyprodává obleky, které má ve svém šatníku. Pracuje na vysokém postu a je zapotřebí, aby si vždy po určitém čase šatník obnovil, dokonce na to od firmy dostává finance, a z toho důvodu prodává každý oblek za 500 Kč. Obleky to byly skvostné, jen co je pravda. Sice jsme byli skoro až poslední v řadě, ale i přes to na nás zbyla spousta obleků na zkoušku a jeden lepší než druhý – je nutné podotknout, že všechny značkové, že k nim vždy příslušela kravata v barvě a některé měly i vestičku. Když si je Martin zkoušel, tak mu byly maličko delší, ale to není tak velký problém, hlavně, když to sedí přes ramena, záda, v pase a tak. Myslím si, že jsem mu tenkrát vybrala tři a on se tak neuvěřitelně bránil, protože obleky nikam nepotřebuje a že to neunosí a další takové řeči. Jak byl teď rád, když šáhl do skříně a vykoukl na něj luxusní černý oblek s kravatou, která bude ladit jak s mou kytkou, tak s výzdobou stolů v restauraci.

Jen tak mezi námi, aby toho nebylo málo, museli jsme se tomu fakt hodně smát, Martin půjčuje obleky jak svému svědkovi, tak mému :oD. Můj bratr totiž také nemá oblek, a když tudle u nás byl, tak se zkusil zeptat, jestli by si nemohl půjčit – vyzkoušel si ho a byl mu i délkou dobře. Teď mě ukecává, abychom mu ho prodali. A není to tak dávno u nás byl Martinův svědek a říká, že má problém, že už se nevejde do obleku, který měl u maturity, a Martin opět otevřel svou kouzelnou skříň a vytáhl třetí oblek, které je sice krapet delší, ale svědek to v něm taky vydrží :o).

Inzerce

Domluvili jsme se a Martinovi moje mamča kalhoty založila, a to samé udělala i s rukávy u saka. Když jsem pak přišla s tím, že je zapotřebí jít koupit košili, tak Martin byl opět naprosto proti. Proto jsem začala se sáhodlouhou rozpravou, že je to tradice, že nevěsta kupuje ženichovi košili a taky ať se podívá na tu svou, kdysi dávno bílou a že v tuto chvíli to s bílou už nemá nic společného, rezignoval a vypravili jsme se i pro tu košili. Košile tedy byla nakoupena 14. 8. (13 dní před svatbou) a v té době už jsou i všechny úpravy na obleku ukončeny.

Mám radost, jeden chlap je z krku, ale co s tím malým??!! Když si vezmu, jak dlouho sháníme něco na sebe pro Máru a ne a ne něco sehnat. Dokonce jsme procházeli bazárky, sekáče a podobná zařízení, ale stále nikde nic. Říkala jsem si, že jako poslední možnost využiji nějakou půjčovnu šatů, protože když jsem sháněla něco pro sebe, všimla jsem si, že asi za 500 Kč půjčují kalhoty a vestičku pro kluky.

Inzerce

Jednou už jsem naprosto rezignovala a rozhodla jsem se, že mu koupím bodíčko, nebo jak se tomu říká. Určitě to znáte, taková ta jakoby pyžámka, Mára měl něco podobného na vítání občánků. Prostě je to jeden kus oblečení, ale v celkovém pohledu to vypadá, že se jedná o kalhoty, košili a vestičku. Upozornila mě na to kamarádka, taky doporučila, kde se to dá koupit. Když jsem to ještě ke schválení ukazovala babče, tak ta mě zarazila, že takhle tedy ne. Má pravdu, Mára je už velkej kluk na to, aby něco podobného nosil, ale když se nedaří nic jiného sehnat?

Inzerce

A světe div se, druhý den se vypravila do města a neuvěřitelnou náhodou u Vietnámka sehnala obleček i na Marečka. Chodili jsme se tam dost často ptát, jestli na něj něco nemají, ale nikdy neměli. Vždy bylo všechno větší a tentokrát tam prostě měli skoro Márovu velikost. Košili jsme měli už koupenou doma z toho sekáčku, protože ta se nám opravdu líbila. Stavili jsme se u tety a ta Márovi zkrátila kalhoty. Vestičku má volnější, ale já si říkám, že když mají být horka, tak mu bude ve volnější vestičce jen dobře.

Inzerce

Takže mám ohromnou radost, dnes je 16. 8. a já mám ty svoje dva chlapy obléknuté :o). Moje šaty se musely také maličko zabrat přes prsa :oD (nevím, proč si myslí, že když je člověk obr, musí mít i obr prsa :oD a těhotenství mi v tomto směru vůbec nenahrálo :oD).

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Pánské oblečení - diskuze

 • oblečky
  tyhle oblečky jsou úžasné
  jajda69   | 19.05.2014 13:29:47
  Reagovat | URL příspěvku
 • já spíchla
  matýskovi vestičku s kalhoty do gumy doma a jaký byl fešák sestřence na svatbě. Taky byl něco problém sehnat. Proto vždy když vidím něco společenského v sekáčku tak beru, i malý by měli chodit do divadla a na slavnostní příležitosti upraveni.
  johankazarku   | 19.12.2013 08:47:04 | Reakcí: 1, poslední: 19.12.2013 14:18:49
  Reagovat | Zobrazit reakce | URL příspěvku
  • \
   RE: já spíchla
   Tak s tím musím jedině souhlasit - taky mám ráda, když jdeme někam oficiálně, aby byl podle toho obléknut. On má košile, kravaty a tak, jen nic, co by se mi líbilo na svatbu.
   Šít neumím, ve škole mi říkali, že šiju, jako když pejsek čůrá :oD, takže u nás byla v záloze ta teta, která by v nejhorším něco udělala. Ale byla jsem moc ráda, že se podařilo sehnat aspoň něco!
   Buik   | 19.12.2013 14:18:49
   Reagovat | URL příspěvku
 • Já, malý je v tom oblečku kouzelný!!! Lojza si musel nechat oblek ušít, má trošku moc dlouhé nohy,ale zase ho pak měl ťip ťop. 
  Evulik25   | 18.12.2013 18:16:42 | Reakcí: 2, poslední: 19.12.2013 09:51:02
  Reagovat | Zobrazit reakce | URL příspěvku
 • presne tuhle vesticku a kalhoty mel Alex na nasi svatbe.nikde nic k sehnani nebo priserne drahe.a uplne nahodou jsem na to taky narazili u tamana a vypadalo to moc hezky.kalhoty mel sice dole delsi,ale nevadilo to. 
  Andrea81   | 18.12.2013 06:58:18 | Reakcí: 1, poslední: 18.12.2013 08:04:59
  Reagovat | Zobrazit reakce | URL příspěvku
  • \
   RE:
   Taky jsem byla mooooc ráda, že se nakonec něco vylouplo. Už to fakt vypadalo, že bude muset teta něco ušít, byla jsem z toho opravdu zoufalá :o).
   Kalhoty jsme také zkracovali :oD, na to, jak tamani mají všechno malé a krátké, tak tady nešetřili :oD
   Buik   | 18.12.2013 08:04:59
   Reagovat | URL příspěvku
Vložit příspěvekČlanky s diskuzí

Poradna

Špinění po sexu

| Glassstar | 20.02.2024, 21:04

Dobrý den,
asi před týdnem jsem měla s přítelem sex. Poté jsem začala lehce špinit a zatím to nepřestává, ale ani se to nijak nestupňuje (že by to přecházelo v menstruaci). Beru HA a menstruaci bych neměla dostat ještě týden. Mám zkusit počkat do menstruace nebo se rovnou objednat na gynekologii? Děkuji mnohokrát za odpověď

Dobrý den,

takto příčinu špinění určit nelze, může se jednat o nějaké podráždění pochvy, nebo hormonální nerovnováhu při užívání antikoncepce, atd. Pokud Vaše potíže přetrvávají, kontaktujte svého gynekologa a domluvte se s ním.

MUDr. Pavla Zahrádková | Babyonline | 21.02.2024, 16:25
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×