Testování vybraných produktů nebo služeb

Podívejte se na výsledky hodnocení vybraných produktů, které otestovaly čtenářky Babyonline:

Testování látkových Gaga´s plen

2 maminky - Lenižurka a Amálie otestovali látkové pleny v hodnotě 3000 Kč. Co se jim na plenkách líbilo a jaké shledali výhody v látkování?

Kompletní výsledky testování naleznete zde.

Testování nových plen Bella Happy

Testování nových plen Bella Happy se zhostily dvě naše maminky Alena a Silvia. Obě jistě znáte ze seriálu Rodíme ONLINE, kde popisovaly svá těhotenství. Jaké mají pleny vyhytávky a jak byly s plenami maminky spokojené?

Kompletní výsledky testování naleznete zde.

Testování produktů Bella Happy v porodnici i doma

Oblíbené produkty Bella Happy testovaly 3 maminky Barbora, Martina a Marcela, které znáte ze seriálu Rodíme ONLINE 2017, kde popisovaly svá těhotenství. V porodnici, na návštěvě a na výletě otestovaly prsní vložky Bella Mamma Comfort, síťové fixační kalhotky Bella Mamma, poporodní vložky Bella Mamma, plenky Happy, podložku Happy, vlhčené ubrousky Happy, krém na ruce Simply Evita.

Kompletní výsledky testování naleznete zde.

Testování kojeneckého mléka Hami

2 čtenářky Babyonline - Hanka a Iveta s dětmi ve věku 6 měsíců získaly jedinečnou možnost otestovat nové kojenecké mléko Hami. Jak maminky ocenily balení mléka a jak chutnalo dětem?

Kompletní výsledky testování naleznete zde.

Testování šamponu Linola

Šampon Linola je primárně určený pro suchou, svědivou a atopickou pokožku hlavy. Díky jemným mycím glukózovým tenzidům umývá pokožku hlavy velmi šetrně. Pokožku hlavy nevysušuje a snižuje její svědění. Linola Šampon neštípe v očích a je bez konzervantů, barviv a parfemace. Seznamte se s výsledky testování šamponu Linola maminkami, které jej vyzkoušely u 4 dětí s problematickou pokožkou.

Kompletní výsledky testování naleznete zde.

Testování gumových pastilek Tantum Natura

Gumové pastilky Tantum Natura se používají na nepříjemné pocity v krku a dráždění, které může být způsobeno výkyvy teplot, vytápěním, suchým vzduchem, znečištěním okolního prostředí, chrapotem nebo při zvýšené zátěži hlasivek. Jak dopadlo testování našich pravidelných čtenářek, které měly výše uvedené problémy? Pomohl jim tento doplněk stravy? 

Kompletní výsledky testování naleznete zde.

Testování přírodního sirupu BABY IMUN

Je Vaše dítě často nemocné nebo má nízkou imunitu? Seznamte se s výsledky testování sirupu BABY IMUN maminkami, které jej vyzkoušely u svých dětí. Jaké jsou výsledky a jak se dětem zlepšil zdravotní stav? Tento sirup byl speciálně vyvinut pro děti již od 1 roku – posouzeno Českou pediatrickou společností.

Kompletní výsledky testování naleznete zde.

Testování pomocníka do kuchyně MioMat

Být skvělým kuchařem je s MioMatem jednoduché! Vaření v MioMatu zvládnou nejen maminky, ale i všichni tatínci a dokonce i děti. Užijte si společnou zábavu, kombinujte, vymýšlejte a nechte se překvapit, jak chutná budou vaše díla! Jaké recepty otestovala Zuzana a jak byla s MioMatem spokojená?

Kompletní výsledky testování naleznete zde.

Testování kvalitních švýcarských odsávaček Medela

Přemýšlíte, jakou si máte koupit odsávačku? Přečtěte si recenzi na kvalitní švýcarské odsávačky Medela: elektrickou 2-fázovou odsávačku Swing a 2-fázovou manuální odsávačku Harmony Light od našich 2 maminek, které je využily nejenom po porodu! Maminky odsávačky používaly v porodnici ve chvílích, když nebylo možné miminka kojit a dále také měsíc po porodu.

Kompletní výsledky testování naleznete zde.

Testování kaší Nutrilon 

Chystáte se zařadit do jídelníčku Vašeho dítěte kaše? Výborné Nutrilon kaše jsou přizpůsobeny věku dítěte, tak aby respektovaly jeho potřeby v každém stupni vývoje a to jak v oblasti nutričních hodnot, tak textury. Navíc jsou zdrojem zdravé energie, vitamínů, minerálních látek, vlákniny a obsahují prebiotika GOS/FOS. Podívejte se na výsledky 14 denního testování 3 druhů kaší Nutrilon našimi maminkami a vyzkoušejte je i vy! 

Kompletní výsledky testování naleznete zde.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Testování vybraných produktů nebo služeb - diskuze

Poradna

Změna jména

| Berta76 | 22.02.2018, 10:30

Dobrý den,
mám otázku ohledně jména me 9 měsíční dcery.. Resp. chci se ujistit..
Když jsem malou čekala, bylo rozhodnuto, ze bude Mia (význam “moje” byl rozhodující), bohužel jsme ale jméno oznámili rodině a okolí a všichni ho hanili a rozmlouvali a hormony pracovaly, až jsem se nechala zviklat ..až dlouho po mne i přítel a Miu nahradila Mariana.
Od narození ji ovšem mimo Marinko říkáme i Mio (což v podstatě i je jakási takasi relativni zdrobelina Mariany) a hlavně úsměv naši dcery, jakoby přesně vypadá na tu Miu z představ v době cekani( nevím, zda to je srozumitelné, proste to na ni pasuje jak..)
Miu jsme se proto rozhodli ji ke jménu připsat a to k 1.narozeninam, aby byl příběh dokončen. ( Na matrice jsme tedy původně byli již v 6 měsících dcery, ale protoze jsem v tu dobu zadala o rod. Příspěvky v De, kde pracuji a jméno by tedy nebylo kompatibilní se žádosti, rozhodli jsme se pockat do toho roka.)
Podoba jména by tedy v zaveru zněla Mia Mariana namisto pouze Mariany, co si o tom myslíte.?
Jeste dodám, jméno schovávat pro eventuálni 2. dceru nechceme, protože je to příběh právě této...
Dekuji za odpověď. Berta

Milá Berto, udělala bych to na Vašem místě tak, jak to cítíte. To je vždycky nejlepší cesta. Přeji hodně radosti s Miuškou – mimochodem se mně to jméno moc líbí :-). Přeji krásný víkend, Jana (Jana Michaela :-))

MUDr. Jana Martincová | Babyonline | 23.02.2018, 14:56
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Zavřít reklamu
Inzerce