banner

Recenze: Testování šamponu LINOLA

Trápí vás suchá a svědivá pokožka hlavy, případně pokožka se šupinkami, seboreou nebo se sklony k ekzémům? Seznamte se s výsledky testování šamponu Linola maminkami, které jej vyzkoušely u 4 dětí s problematickou pokožkou.

Jaké maminky šampon testovaly?

4 čtenářky Babyonline s dětmi, které mají problematickou pokožku, získaly jedinečnou možnost otestovat šampon Linola:

  • maminka Edita se synem Bertíkem (4 měsíce), který má od narození seboreu
  • maminka Veronika se synem Kryštofem (1 rok), který se v zimních měsících trápí s pokožkou a má sklony k atopickému ekzému
  • maminka Petra se synem Josífkem (17 měsíců), kterému se ve čtvrtém měsíci objevil atopický ekzém a má šupinky na hlavičce
  • maminka Lenka s dcerou Alicí (5 let), která od narození trpí atopickým ekzémem a s tím i suchou pokožkou a to i v oblasti vlasů

Co maminky s dětmi testovaly a jak dlouho?

4 týdny maminky testovaly jemný nedráždivý šampon Linola.

Jak testování šamponu Linola dopadlo? Testerky nešetřily chválou:

Edita: Linola: Šupiny na hlavičce po měsíci používání šamponu zcela zmizely

- Veronika: Linola nás v mrazivém týdnu na lyžáku zachránila, je to nejlepší, co pro kluky mohu udělat

- Petra: Šampon Linola budeme používat i nadále - znamená méně svědění a škrabání na hlavičce

- Lenka: Méně šupinek na hlavě a konec svědění, navíc šampon Linola neštípe v očích

Šampon Linola

Šampon Linola je primárně určený pro suchou, svědivou a atopickou pokožku hlavy. Díky jemným mycím glukózovým tenzidům umývá pokožku hlavy velmi šetrně. Pokožku hlavy nevysušuje a snižuje její svědění. Linola Šampon neštípe v očích a je bez konzervantů, barviv a parfemace.

Je k dostání v lékárnách v 200ml balení za 228 Kč.

Způsob použití šamponu Linola

Linola šampon se užívá dle svých obvyklých zvyklostí, minimálně 1x týdně, ale je vhodný i pro každodenní mytí hlavy. 

Více informace na: www.linolaprodeti.cz/prehled-produktu/linola-sampon

Testování šamponu LINOLA - diskuze

Zatím zde nejsou žádné příspěvky.

Poradna

Krevní testy
avatar Leila26 22. 03. 2025

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli byste mi neporadila, co by dceři mohlo být. Dcera 9let a obtíže cca týden. Bolest břicha (většinou udává bolest po obou stranách jako pod žebry) a nevolnost pociťuje, ale bez zvracení, unavená, a je úplně bledá a včera na procházce se ji začala motat hlava, tak pak půl hodiny musela sedět na lavičce, než se mohlo dojít domu. Doma většinou polehává. Přitom jinak je to opravdu hodně živé dítě. V pátek jsem dceru vzala k pediatričce a ta nás poslala na krevní testy. Výsledky posílám také. S pediatrickou budu mluvit až v pondělí, tak jsem se vás chtěla zeptat jestli byste neporadila, co by to mohlo být. Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, 

ve výsledcích jsou známky lehkého zánětu, ale podle toho se nedá ještě plně stanovit diagnózu, bude třeba další doplňující vyšetření.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Zdravé těhotenství

těhotenství
Unikátní publikace pro těhotné i šestinedělky věnující se současně zdravé výživě, zdravému vaření krok za krokem a zdravému cvičení před, v průběhu těhotenství i po porodu. O tom nejdůležitějším, co rozhoduje o zdraví Vašeho miminka! Zkuste to!
cena pouze u nás: 199 Kč
Zdravé těhotenství