Inzerce
Inzerce

Veronika: Linola nás v mrazivém týdnu na lyžáku zachránila, je to nejlepší, co pro kluky mohu udělat

  1. Hodnocení po 14 dnech testování
  2. Hodnocení po 3 týdnech testování
  3. Hodnocení po 4 týdnech testování

Hodnocení po 14 dnech testování

Dobrý den,

jsem maminka dvou neposedných kloučků - 6letého Matýska a ročního Kryštůfka.

Nehezká pleť, suché vlásky a strupy na hlavičce

S Matym se od malička pereme s nehezkou pletí a neposednými suchými vlásky. Když ještě neměl vlásků mnoho jako miminko, promazávali jsme strupy v hlavičce různými olejíčky. Jak však Maty rostl a na hlavě mu narostla hustá hříva, bylo všemu konec. 

Inzerce

V zimních měsících se pleť výrazně zhoršuje, nic nepomáhá

V obličeji se mu dělají malé vyrážky, které vypadají jako potničky a v zimním měsíci se jeho pleť výrazně zhoršuje. Za posledních několik let jsme vyzkoušeli různé přípravky od těch nejznámějších po ty méně známé, od těch nejlevnějších až po ty nejdražší zakoupené v lékárně. Dokonce jsme vyzkoušeli i krémy na atopický ekzém a výsledek byl vždy stejný. 

Inzerce

Nakonec jsme zkusili čistou vazelínu

Příznaky sice občas polevily, ale udržet dětskou pusu v naprosté čistotě a stále perfektně ošetřenou krémem je pro každou maminku nadlidský úkon. Poslední zimu jsme šáhli dokonce i po čisté vazelíně, neboť krémy na zimu dělaly ještě větší paseku na obličeji, než jsem čekala. Pokaždé, co Matyho natřu onou vazelínou, příšerně ječí, že je celý upatlaný a lepí se mu nákrčník na obličej.

Stejný problém nastal i u druhého syna, vyzkoušeli jsme Linolu přísadu do koupele

Před rokem se nám narodil Kryštůfek a po prvních několika měsících mi bylo jasné, že budeme mít stejný problém. Zpočátku jsem to omlouvala špatnou stravou, ale kopřivka se však vesele roztahovala po celém těle. Po poradě s pediatričkou jsem vyzkoušela Linolu přísadu do koupele a potíže se začaly mírnit. Rozhodla jsem se, že Linolu začnu používat i pro staršího syna. 

Inzerce

Chtěla jsem vyzkoušet další produkty značky Linola 

Když jsem spatřila výzvu na Babyonline s testem šamponu Linola, neváhala jsem a ihned jsem se přihlásila do projektu s touhou vyzkoušet další produkt značky Linola.

Když mě marketing Babyonline informoval, že mi šampon obratem posílají, měla jsem neskrývanou radost a těšila se na balíček.

Inzerce

Na první večerní koupání s Linola šamponem jsem se těšila více jak kluci

Balíček opravdu následující den dorazil a já se těšila na večerní koupání víc než naši kluci. :-)

Hned první aplikace mě mile překvapila. Kluci drželi a nechali si mydlit své hlavičky. Bez jediné stížnosti, že by je pálili očička nebo jim to bylo nepříjemné.

Po koupání byly vlasy hebké a obličej nebyl tak vysušený

Ráno jsem byla překvapená, jak jsou vlasy hebké a obličej nemají tak vysušený, jako obvykle po koupání. Na ten popud jsme hned zašla koupit také tělový krém Linola a Linola Fett na extrémně suchou a problematickou pokožku.

Problémy s pletí ustupují

Za první dva týdny musím konstatovat, že klukům potíže s pletí ustávají a pomalu se vše obrací k lepšímu i přes vytrvalé zimní období. Uvidíme, co bude dále.

Veronika

Hodnocení po 3 týdnech testování

Dobrý den,

máme za sebou další týden testování šamponu Linola.

Kvůli nachlazení jsme se nekoupali každý den

Tento týden jsme se potýkali trošku s nachlazením, a proto jsme se nekoupali každý den. Navíc hlavu dětem myju také jen asi dvakrát týdně dle potřeby.

Nicméně vlásky zůstávají hezky poddajné a lesklé. 

Po koupání používáme ještě mléko Linola a krém Linola Fett

Po koupání vždy děti natřu ještě mlékem Linola a problematický obličej se snažím ošetřit dle potřeby Linola Fett.

Linola u nás zabodovala

Uznávám, že Linola u nás zabodovala. Problémy s pletí se ustálily, i když přiznávám, že to není ještě stoprocentní. Nejsem si jistá, zda to stoprocentní teď v zimě vůbec může být.

Příští týden nás čeká zkouška na lyžařském výcviku

Nicméně příští týden nás čeká velká zkouška. Očekáváme nástup mrazů a Maty se chystá se školkou na lyžařský výcvik. Myslím si, že jeho pleť bude určitě trpět. Hlavně když nebudu po ruce já, abych  mu pleť ošetřila, než odjedou odpoledne po obědě na svah.

Držte nám palce, ať následující týden přežijeme ve zdraví ;-)

Veronika

Hodnocení po 4 týdnech: Linola nás v mrazivém týdnu na lyžáku zachránila, je to nejlepší, co pro kluky mohu udělat

 

Zdravíme v posledním týdnu testování šamponu Linola.

Linola nás v mrazivém týdnu na lyžáku zachránila

Přežili jsme úspěšně Matyho lyžák i první pořádný mrazivý týden, který jsme si s Kryštůfkem užívali na dlouhých procházkách. Byla jsem lehce nervózní z toho, v jakém stavu bude Maty jezdit z lyžařského výcviku, neboť dopoledne trávili ve školce a na svah jezdili až po obědě a neměl tedy namazanou dostatečně pusu. Nicméně večerní koupání v Linole a ranní namazání nás asi zachránilo.

V pátek jsme jeli Matymu všichni fandit na svah a kouknout se jak se za ten rok zase zlepšil v lyžování. Den byl opravdu mrazivý a tváře jsme měli všichni jak malované. Ale vše zůstalo v pořádku i poté, co jsme rozmrzli díky Linola Fett.

Stav se díky přípravkům Linola u obou synu stabilizoval

Používáním přípravků Linola se stav pletí obou synů stabilizoval. Nemohu však tvrdit, že jsme se za 3 týdny zbavili všech neduhů na kůži. Kryštůfek má na dotyk suché mapy po těle a Maty má stále svou problematickou pleť na tvářičkách. 

Myslím, že v zimě je velice obtížné kůži ochránit na 100% u tak malých dětí. Sama cítím na sobě, že v zimě pokožka trpí a potřebuje více promazávat.

Linola je to nejlepší, co pro kluky mohu udělat

Když jsem si nedávno prohlížela fotky Kryštůfka před rokem (viz foto v příloze), když byl miminko, zhrozila jsem se a konstatovala jsem, že nás Linola opravdu zachránila. 

Rozhodně ji budeme používat nadále a i když možná naše problémy s pletí zcela nevymizí, jsem si jistá, že je to to nejlepší, co pro kluky mohu udělat.

Zdravím a vřele doporučuji

maminka Veronika

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Veronika: Linola nás v mrazivém týdnu na lyžáku zachránila, je to nejlepší, co pro kluky mohu udělat - diskuze

Poradna

Dobrý den,

mám v tom trochu zmatek. V květnu (přesné datum ještě nevím) by mi měla končit mateřská dovolená. Jestli jsem správně pochopila, měla bych si zažádat u zaměstnavatele o čerpání dovolené (která mi zbyla před mateřskou) a následně nástup na rodičovskou dovolenou. A na ÚP vyplnit formulář na žádost o rodičovský příspěvek. Mám dotaz, co se týče nástupu na rodičovskou. V tom formuláři pro ÚP mám dát datum nástupu takový, kdy mi skončí čerpání dovolené u zaměstnavatele nebo den, kdy mi končí mateřská? Na mateřskou jsem nastupovala 3.11.2020, snad mi někdo poradí datum konce mateřské, abych ho špatně nevypočítala.
Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den,
pokud se Vám narodilo jedno dítě a nenastupovala jste na mateřskou dovolenou později než počátkem šestého týdne před očekávaným dnem porodu, máte nárok na mateřskou dovolenou v délce 28 týdnů, tedy končí Vám 17. května. Zaměstnavatele můžete požádat o čerpání dovolené od 18. května a po skončení dovolené o čerpání rodičovské dovolené. Nárok na dovolenou Vám vzniká i za dobu mateřské dovolené a maximálně do výše dvacetinásobku stanovené týdenní pracovní doby se jako výkon práce pro účely dovolené započítává také rodičovská dovolená.
Rodičovský příspěvek můžete začít čerpat ihned po skončení peněžité pomoci v mateřství (PPM) nebo později, například od června, záleží na Vašem uvážení a není podstatné nastavení rodičovské dovolené v zaměstnání. Pokud je však souběh PPM a rodičovského příspěvku v jednom měsíci, náleží rodičovský příspěvek, jen je-li vyšší než PPM, a to ve výši rozdílu mezi rodičovským příspěvkem a PPM v daném měsíci.

Ing. Lenka Kozlová | Babyonline | 16.04.2021, 23:33
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce