Veronika s Kryštofem, který má sklony k atopickému ekzému, testují šampon Linola

  1. Hodnocení po 14 dnech testování
  2. Hodnocení po 3 týdnech testování

Hodnocení po 14 dnech testování

Dobrý den,

jsem maminka dvou neposedných kloučků - 6letého Matýska a ročního Kryštůfka.

Nehezká pleť, suché vlásky a strupy na hlavičce

S Matym se od malička pereme s nehezkou pletí a neposednými suchými vlásky. Když ještě neměl vlásků mnoho jako miminko, promazávali jsme strupy v hlavičce různými olejíčky. Jak však Maty rostl a na hlavě mu narostla hustá hříva, bylo všemu konec. 

V zimních měsících se pleť výrazně zhoršuje, nic nepomáhá

V obličeji se mu dělají malé vyrážky, které vypadají jako potničky a v zimním měsíci se jeho pleť výrazně zhoršuje. Za posledních několik let jsme vyzkoušeli různé přípravky od těch nejznámějších po ty méně známé, od těch nejlevnějších až po ty nejdražší zakoupené v lékárně. Dokonce jsme vyzkoušeli i krémy na atopický ekzém a výsledek byl vždy stejný. 

Nakonec jsme zkusili čistou vazelínu

Příznaky sice občas polevily, ale udržet dětskou pusu v naprosté čistotě a stále perfektně ošetřenou krémem je pro každou maminku nadlidský úkon. Poslední zimu jsme šáhli dokonce i po čisté vazelíně, neboť krémy na zimu dělaly ještě větší paseku na obličeji, než jsem čekala. Pokaždé, co Matyho natřu onou vazelínou, příšerně ječí, že je celý upatlaný a lepí se mu nákrčník na obličej.

Stejný problém nastal i u druhého syna, vyzkoušeli jsme Linolu přísadu do koupele

Před rokem se nám narodil Kryštůfek a po prvních několika měsících mi bylo jasné, že budeme mít stejný problém. Zpočátku jsem to omlouvala špatnou stravou, ale kopřivka se však vesele roztahovala po celém těle. Po poradě s pediatričkou jsem vyzkoušela Linolu přísadu do koupele a potíže se začaly mírnit. Rozhodla jsem se, že Linolu začnu používat i pro staršího syna. 

Chtěla jsem vyzkoušet další produkty značky Linola 

Když jsem spatřila výzvu na Babyonline s testem šamponu Linola, neváhala jsem a ihned jsem se přihlásila do projektu s touhou vyzkoušet další produkt značky Linola.

Když mě marketing Babyonline informoval, že mi šampon obratem posílají, měla jsem neskrývanou radost a těšila se na balíček.

Na první večerní koupání s Linola šamponem jsem se těšila více jak kluci

Balíček opravdu následující den dorazil a já se těšila na večerní koupání víc než naši kluci. :-)

Hned první aplikace mě mile překvapila. Kluci drželi a nechali si mydlit své hlavičky. Bez jediné stížnosti, že by je pálili očička nebo jim to bylo nepříjemné.

Po koupání byly vlasy hebké a obličej nebyl tak vysušený

Ráno jsem byla překvapená, jak jsou vlasy hebké a obličej nemají tak vysušený, jako obvykle po koupání. Na ten popud jsme hned zašla koupit také tělový krém Linola a Linola Fett na extrémně suchou a problematickou pokožku.

Problémy s pletí ustupují

Za první dva týdny musím konstatovat, že klukům potíže s pletí ustávají a pomalu se vše obrací k lepšímu i přes vytrvalé zimní období. Uvidíme, co bude dále.

Veronika

Hodnocení po 3 týdnech testování

Dobrý den,

máme za sebou další týden testování šamponu Linola.

Kvůli nachlazení jsme se nekoupali každý den

Tento týden jsme se potýkali trošku s nachlazením, a proto jsme se nekoupali každý den. Navíc hlavu dětem myju také jen asi dvakrát týdně dle potřeby.

Nicméně vlásky zůstávají hezky poddajné a lesklé. 

Po koupání používáme ještě mléko Linola a krém Linola Fett

Po koupání vždy děti natřu ještě mlékem Linola a problematický obličej se snažím ošetřit dle potřeby Linola Fett.

Linola u nás zabodovala

Uznávám, že Linola u nás zabodovala. Problémy s pletí se ustálily, i když přiznávám, že to není ještě stoprocentní. Nejsem si jistá, zda to stoprocentní teď v zimě vůbec může být.

Příští týden nás čeká zkouška na lyžařském výcviku

Nicméně příští týden nás čeká velká zkouška. Očekáváme nástup mrazů a Maty se chystá se školkou na lyžařský výcvik. Myslím si, že jeho pleť bude určitě trpět. Hlavně když nebudu po ruce já, abych  mu pleť ošetřila, než odjedou odpoledne po obědě na svah.

Držte nám palce, ať následující týden přežijeme ve zdraví ;-)

Veronika

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Veronika s Kryštofem testují šampon Linola - diskuze

Poradna

Rodičovský příspěvěk

| Misa81 | 15.02.2018, 22:53

Dobrý den,
mohu požádat o informaci jak postupovat v případě, že budu zadat rovnou o rodičovský příspěvek z vyměřovacího základu otce.. Predchozi pracovní poměr byl ukončen na dobu určitou
v listopadu 2013. V srpnu 2016 mi skončil rodicovsky příspěvek s prvním ditetem. V březnu 2016 jsem měla těžkou nehodu a dodnes jsem leceni.. Od září 2016 pobírám invalidní důchod (do 12.2.2018 3.stupen, poté 1.stupen)
Od září 2017 jsem zaměstnaná na "Dohodu o pracovní činnosti"... Jak prosím postupovat 6 týdnu před porodem? Nahlásit se na ÚP nebo u zaměstnavatele tzv. nemocenská související s porodem?
Nepředpokládám, ze bych pracovala až do porodu...
Děkuji za odpověď

Dobrý den, z Dohody o pracovní činnosti by se mělo odvádět nemocenské pojištění, takže byste měla mít nárok na nemocenské v souvislosti s porodem – nástup na ni a formulář se odevzdává zaměstnavateli. O RP si pak požádáte až vám nemocenská skončí, tedy 6 týdnů po porodu. K žádosti o RP potřebujete doložit doklad o výši denního vyměřovacího základu otce. RP bude psaná normálně na vás.

Mgr. Věra Tautová, DiS. | Babyonline | dnes, 10:35
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Zavřít reklamu
Inzerce